Midas'tan Haberler

Yeni Emri Dene, 3 Ücretsiz İşlem Hakkı Kazan!

Şubat 15, 2024 • 1 dakika okuma süresi
Yeni Emri Dene, 3 Ücretsiz İşlem Hakkı Kazan!

Amerikan borsalarında yepyeni bir emir türü Midas’ta: Kâr Al, Zarar Durdur!

Portföyündeki hisse, hedeflediğin tutar ya da oranda yükseldiğinde kârını almak, belirlediğin tutar ya da oranda düştüğündeyse zararını durdurmak için “Kâr Al, Zarar Durdur” emrini kullanabilirsin.*

*Emir verebilmek için uygulamanın son sürümünü kullanman gerektiğini unutma.

Yeni Emri Dene, 3 Ücretsiz İşlem Hakkı Kazan!

Yeni emri hemen dene, emrin 15 Mart’a kadar gerçekleşsin, Amerikan borsalarında 1 ay boyunca kullanabileceğin 3 ücretsiz işlem hakkı kazan!

Yeni emri denemek ise çok kolay:

Portföyünde bulunan bir hissenin detay sayfasına gelerek “SAT” butonuna tıklayıp sağ üstten “Kâr Al, Zarar Durdur” emrini kolayca verebilirsin.

“Kâr Al, Zarar Durdur” emrinin gerçekleşme garantisi yoktur, emrin gerçekleşmesi piyasa koşullarına bağlıdır. 3 ücretsiz işlem hakkı bir kereye mahsus tanımlanacaktır. Yatırım hizmet ve faaliyetleri ile ücretlendirmeler Midas Menkul Değerler A.Ş. tarafından sunulmaktadır. Şirketimiz, kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını her zaman saklı tutar.

Midas'ın Kulakları Baner

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Midas Uygulamasını İndirin

Parça Hisse

Ücretsiz Canlı Veri

Düşük İşlem Ücreti