ABD borsalarında düşük komisyonla
işlem özgürlüğü Midas’ta

Apple, Microsoft, Nike gibi hisselere dilediğin tutarla yatırım yap, yüksek komisyonlar ödeme.

Sadece 1,5 dolar
işlem ücreti öde

Yatırımda alt limit/üst limit yok!

Tutar fark etmeksizin sabit 1,5 dolar işlem ücretiyle
yatırıma hemen başla, herhangi bir masrafla karşılaşma.

Midaslılara özel
avantajlarla tanış

Herkes hisse ve fon fiyatlarını gecikmeli görürken sen borsalara dair canlı verilere anlık ve ücretsiz ulaşırsın.

Temettü dağıtan şirketlere yatırım yaptığında dolarla kâr payı alırsın.

Tüm hisseler adına yazılır ve 500 bin dolara kadar olan yatırımların, ABD’de devlet garantili bir sigorta şirketi olan SIPC tarafından güvence altındadır.

Dilediğin tutarla
yatırım yap

İlgilendiğin hisseye bütçene uygun tutarla yatırım yap. Çünkü hisse fiyatı ne olursa olsun 1 dolarla bile yatırım yapabilirsin.

Midas yatırım hesabına dolar yollayarak ya da hesabındaki TL bakiyenle dolar alarak Amerikan borsalarında dilediğin hisseyi hemen alabilirsin.

Yatırım kararlarını
nasıl alabilirsin?

Yatırımların Güvende

Hepimiz para kazanmak için çalışıyor, geleceğimizi güvence altına almak için birikim yapıyoruz. Bu yüzden Midas’taki yatırım hesabın Midas Menkul Değerler A.Ş. partnerliği ile güvence altında.

SIPC Güvencesi

Tüm hisseler namına yazılır. 500.000 dolara kadar olan yatırımların, ABD’de devlet garantili bir sigorta şirketi olan SIPC tarafından güvence altındadır.

SEC Güvencesi

Yatırımların, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından yetkilendirilmiş saklama ve takas kuruluşları tarafından güvence altında saklanır.

7/24 Destek

Tüm soru ve önerilerini 0850 241 22 41 no'lu Destek Hattından, Canlı Destekten ve sosyal medya kanallarımızdan 7/24 bize ulaştırabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Aklına Takılan Soruları Cevaplamak için Buradayız!

Midas'ı Güvenilir Kılan Yasal Sorumlulukları Neler?

Midas Menkul Değerler A.Ş., Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) tarafından yetkilendirilen ve denetlenen bir aracı kurum; Midas uygulaması ise Midas Menkul Değerler A.Ş. partnerliğinde hizmet sunan bir yatırım uygulamasıdır. Yani yatırım işlemleri Midas Menkul Değerler A.Ş. tarafından yapılır. Diğer yatırım kuruluşlarında olduğu gibi düzenli olarak denetlenir ve belli regülasyonlar çerçevesinde hareket eder.

Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.

Midas yatırım hesabın ile Apple, Tesla, Google gibi ABD borsalarındaki dünya devlerine, THY, Mavi, Turkcell gibi Türk şirketlerine, teknoloji, blockchain, altın gibi temalarda uzmanların yönettiği yatırım fonlarına ve Adidas, Porsche, Xiaomi gibi en sevilen OTC (Tezgah Üstü Piyasalar) hisselerine yatırım yapabilirsin!

Yatırıma Hemen Başlamak için

Midas Uygulamasını İndir