BIST Şirket Haberleri

Temmuz Ayında Temettü Ödeyecek Şirketler (2023)

Temmuz Ayında Temettü Ödeyecek Şirketler (2023)
Google News Icon Takip Et

Borsa İstanbul’da işlem gören 15 şirket temmuz ayında temettü ödemesi yapacak. Genel kurul toplantılarının ardından temettü açıklamasında bulunan şirketler kâr dağıtım için ödeme tarihlerini Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden duyurdu.

İşte temmuz ayında yatırımcılarıyla kârını paylaşacak şirketler:

– Hidropar Hareket Kontrol Teknolojileri (HKTM) 3 Temmuz’da pay başına net 0,10 TL temettü dağıtacak ve ödemeler nakit olarak 5 Temmuz’da hesaplarda olacak.

– Özsu Balık (OZSUB) 3 Temmuz’da pay başına net 0,04 TL temettü dağıtacak ve ödemeler nakit olarak 5 Temmuz’da hesaplarda olacak.

– Sönmez Filament Sentetik İplik (SONME) 10 Temmuz’da pay başına net 0,07 TL temettü dağıtacak ve ödemeler nakit olarak 12 Temmuz’da hesaplarda olacak.

– Bagfaş Bandırma Gübre Fabrikaları (BAGFS) 10 Temmuz’da pay başına net 0,12 TL temettü dağıtacak ve ödemeler nakit olarak 12 Temmuz’da hesaplarda olacak.

– Kontrolmatik (KONTR) 12 Temmuz’da pay başına net 0,14 TL temettü dağıtacak ve ödemeler nakit olarak 14 Temmuz’da hesaplarda olacak.

– Sun Tekstil (SUNTK) 12 Temmuz’da pay başına net 0,58 TL temettü dağıtacak ve ödemeler nakit olarak 14 Temmuz’da hesaplarda olacak.

– LDR Turizm (LIDER) 12 Temmuz’da pay başına net 0,20 TL temettü dağıtacak ve ödemeler nakit olarak 14 Temmuz’da hesaplarda olacak.

– Kimteks (KMPUR) 14 Temmuz’da pay başına net 2,21 TL temettü dağıtacak ve ödemeler nakit olarak 18 Temmuz’da hesaplarda olacak.

– Arzum (ARZUM) 26 Temmuz’da pay başına net 0,42 TL temettü dağıtacak ve ödemeler nakit olarak 28 Temmuz’da hesaplarda olacak.

– Osmanlı Yatırım (OSMEN) 26 Temmuz’da pay başına net 0,26 TL temettü dağıtacak ve ödemeler nakit olarak 28 Temmuz’da hesaplarda olacak.

– Sanko Pazarlama (SANKO) 28 Temmuz’da pay başına net 0,90 TL temettü dağıtacak ve ödemeler nakit olarak 1 Ağustos’ta hesaplarda olacak.

– Aztek Teknoloji (AZTEK) 31 Temmuz’da pay başına net 0,95 TL temettü dağıtacak ve ödemeler nakit olarak 2 Ağustos’ta hesaplarda olacak.

– Suwen Tekstil (SUWEN) 31 Temmuz’da pay başına net 0,45 TL temettü dağıtacak ve ödemeler nakit olarak 2 Ağustos’ta hesaplarda olacak.

– Sanifoam (SANFM) 31 Temmuz’da pay başına net 0,09 TL temettü dağıtacak ve ödemeler nakit olarak 2 Ağustos’ta hesaplarda olacak.

– Vestel Beyaz Eşya (VESBE) 31 Temmuz’da pay başına net 0,20 TL temettü dağıtacak ve ödemeler nakit olarak 2 Ağustos’ta hesaplarda olacak.

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı