LIDER Hisse - LDR Turizm A.Ş.

₺77,15

Güncel Fiyat

₺156.966.055,90

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺2.1 (2.8%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

LIDER Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺77,15

Satış

₺77,15

Günlük Değişim %

2,80%
Günlük Hacim (TL) ₺156.966.055,90
Taban ₺69,45

Haftalık En Yüksek

₺79,80

Aylık En Yüksek

₺79,80
F/K 21,61

Piyasa Değeri

₺12.729.750.000,00

Yabancı Oranı (%)

12,61%
Volatilite 9,06%

Açılış Fiyatı

₺73,00

Alış

₺77,00

Günlük Değişim (TL)

₺2,10
Tavan ₺84,85

Haftalık En Düşük

₺68,20

Aylık En Düşük

₺62,40
PD/DD 3,08

Sermaye

₺165.000.000,00
Net Kâr ₺589.110.557,00

LIDER - Şirket Hakkında

LIDER şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. LIDER ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

BURÇİN BAYBATUR KÖK

Kuruluş Tarihi

11/08/2010

Halka Arz Tarihi

04.04.2022

Sektör

Operasyonel Araç Kiralama

Çalışan Sayısı

43

Adres

Maslak Mah. Eski Büyükdere Cad. Giz 2000 Plaza No:7 K:14 D:55-56 Sarıyer / İstanbul

Merkez

TR

LIDER Ortaklık Yapısı

Missing Image

LDR Turizm A.Ş.

LDR Turizm Anonim Şirketi (A.Ş.) operasyonel araç kiralama sektöründe faaliyet gösteriyor. Kurulduğu günlerden bugünlere kadar her daim istikrarlı bir büyüme elde eden LDR Turizm A.Ş. müşterilerine uzun dönem araç kiralama hizmetleri veriyor. Müşteri ile her daim iletişime açık olan LDR Turizm A.Ş. 7/24 danışmanlık hizmeti de veriyor. Uzman bir kadroya sahip olan şirket kiralama süreci boyunca konforlu ve güvenli bir iş birliği deneyimi sağlıyor.

LDR Turizm Hakkında

LDR Turizm A.Ş. 11 Ağustos 2010 tarihinde kurulmuştur. Şirket operasyonel araç kiralama sektöründe faaliyet göstermektedir. Kurulduğu günden beri büyük bir gelişme elde eden şirketin kayıtlı sermayesinin 66 milyon TL olduğu bilinmektedir. Şirket faaliyetlerine İstanbul’da devam etmektedir.

Deneyimli bir personel kadrosuna sahip olan şirket her daim müşteri odaklı hizmet anlayışına sahip olarak çalışmaktadır. LDR Turizm A.Ş. olası aksaklıklara karşı müşterileriyle her daim iletişime geçmeye özen göstermektedir. Bu nedenle şirket müşterilerine 7/24 danışmanlık hizmeti vermektedir. LDR Turizm A.Ş. kiralan her bir araç için profesyonel asistan, yol yardım desteği, yedek araç, bakım ve onarım, muayene, lastik yönetimi, ceza yönetimi, vale hizmeti ve özel ihtiyaçlar kapsamında oluşan ilave gereksinimlerini de karşılamaktadır.

LDR Turizm A.Ş.’nin yönetim kurulu kadrosunda Metin Barokas, Karel Barokas, Burçin Baybatur Kök, Prof. Dr. Saim Kılıç ve Prof. Dr. Çağrı Erhan yer almaktadır. LDR Turizm A.Ş. her daim yaşadığı topluma duyarlı bir firma olmayı sürdürmektedir. Bu nedenle şirketin adı pek çok sosyal sorumluluk projesinde bulunmaktadır. Şirketin en son dahil olduğu sosyal sorumluluk projesinin “8 Mart, 8 Kadın, Yaratan & İlham Veren Kadınlar Projesi” olduğu bilinmektedir.

LDR Turizm A.Ş. 29 ve 30 Mart 2022 tarihleri arasında 18,65 TL sabit fiyat ile halka arz edilmiştir. LDR Turizm A.Ş. hisseleri LIDER hisse kodu kısaltmasıyla Borsa İstanbul (BİST) endekslerinde işlem görmektedir.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl LIDER hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına LIDER yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca LDR TURIZM A.S. hissesi alabilirsin.
LIDER yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.