KONTR Hisse - Kontrolmatik Teknoloji Enerji ve Mühendislik A.Ş.

₺175,10

Güncel Fiyat

₺840.396.023,60

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺-2.5 (-1.41%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

KONTR Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺175,10

Satış

₺175,20

Günlük Değişim %

-1,41%
Günlük Hacim (TL) ₺840.396.023,60
Taban ₺157,60

Haftalık En Yüksek

₺183,70

Aylık En Yüksek

₺187,00
F/K 52,83

Piyasa Değeri

₺35.020.000.000,00

Yabancı Oranı (%)

14,14%
Volatilite 4,90%

Açılış Fiyatı

₺182,70

Alış

₺175,10

Günlük Değişim (TL)

₺-2,50
Tavan ₺192,60

Haftalık En Düşük

₺165,20

Aylık En Düşük

₺152,10
PD/DD 9,98

Sermaye

₺200.000.000,00
Net Kâr ₺662.909.399,00

KONTR - Şirket Hakkında

KONTR şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. KONTR ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

OSMAN ŞAHİN KÖŞKER

Kuruluş Tarihi

21/01/2008

Halka Arz Tarihi

13.10.2020

Sektör

enerji kaynaklarını verimli kullanmak için farklı projeler ve hizmetler sunmak

Çalışan Sayısı

832

Adres

Huzur Mahallesi Ahmet Bayman Cad. No:2 İç Kapı No:2 Sarıyer/İstanbul

Merkez

TR

KONTR Ortaklık Yapısı

Missing Image

Kontrolmatik Teknoloji Enerji ve Mühendislik A.Ş.

Türkiye'nin önde gelen mühendislik şirketlerinden biri olması sebebiyle dikkat çeken Kontrolmatik Teknoloji Enerji ve Mühendislik Anonim Şirketi (A.Ş.), enerji ve teknoloji sektörlerinde hizmet vermeye devam ediyor. Hizmet gösterdiği sektörlerde ürün ve servisler sunan Kontrolmatik Teknoloji Enerji ve Mühendislik A.Ş., sistem entegratörü, teknolojik ürün ve çözümler sağlıyor. 2008 yılında İstanbul'da kurulan Kontrolmatik Teknoloji Enerji ve Mühendislik A.Ş.’nin genel merkezi İstanbul Sarıyer'de yer alıyor. Günümüzde şirket, biri Ankara'da olmak üzere iki fabrikası ve pek çok ülkedeki ofisleriyle hizmet vermeye devam ediyor.

Kontrolmatik Teknoloji Hakkında:

Kontrolmatik Teknoloji Enerji ve Mühendislik A.Ş.’nin enerji üretim, iletim ve dağıtım tesisleri, petrol ve doğal gaz, ulaşım ve yiyecek, maden, akıllı tarım ve gübre, çimento, kağıt, demir çelik, kimya ve endüstriyel tesisler gibi geniş bir temel faaliyet alanı bulunmaktadır.

Şirket, günümüzde veri işlemeyle nesnelerin interneti ve güç sistemleri gibi çözümler sunmakta ve buna yönelik ürünler üretmektedir. 30 ülkede sayısız projeyi başarıyla gerçekleştirmiş olan Kontrolmatik Teknoloji Enerji ve Mühendislik A.Ş., tecrübeli çalışanlarıyla hizmetlerine hız kesmeden devam etmektedir. Geniş bir faaliyet alanına sahip olan şirket, gerçekleştirdiği yenilikçi çalışmalarla sektörün öncülerinden biri olmayı başarmaktadır.

Kontrolmatik Teknoloji Enerji ve Mühendislik A.Ş., 2016 yılında bünyesine yazılım ve nesnelerin interneti departmanını açmıştır. Sami Aslanhan tarafından 2008 yılında açılan Kontrolmatik Teknoloji Enerji ve Mühendislik A.Ş., açıldığı yıldan itibaren çalışmalarına hız kesmeden devam etmiş bir şirket olarak bilinmektedir.

Şirket, 12-13 Ekim 2020 tarihlerinde 6,90 TL fiyatla halka arz olmuştur. Şirketin Borsa İstanbul (BİST) için ilk işlem tarihi 19 Ekim 2020 olarak bilinmektedir. Kontrolmatik Teknoloji Enerji ve Mühendislik A.Ş., günümüzde KONTR hisse koduyla Yıldız Pazar’da işlem görmektedir. Kontrolmatik Teknoloji hisseleri AKBYS, ISKDN, X030C, XU030, XUTUM, XYLDZ, XU100, XKURY, XSIST, XK030 ve XU050 gibi endekslerde yer almaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl KONTR hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına KONTR yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca KONTROLMATIK TEKNOLOJI ENERJI ve MUHENDISLIK A.S. hissesi alabilirsin.
KONTR yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.