ARZUM Hisse - Arzum Elektrikli Ev Aletleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

₺54,40

Güncel Fiyat

₺22.206.656,05

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺-0.4 (-0.73%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

ARZUM Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺54,40

Satış

₺54,45

Günlük Değişim %

-0,73%
Günlük Hacim (TL) ₺22.206.656,05
Taban ₺49,32

Haftalık En Yüksek

₺63,20

Aylık En Yüksek

₺69,50
F/K 0,00

Piyasa Değeri

₺1.752.224.000,00

Yabancı Oranı (%)

0,54%
Volatilite 3,19%

Açılış Fiyatı

₺54,55

Alış

₺54,40

Günlük Değişim (TL)

₺-0,40
Tavan ₺60,25

Haftalık En Düşük

₺52,35

Aylık En Düşük

₺52,35
PD/DD 3,61

Sermaye

₺32.210.000,00
Net Kâr ₺-12.872.672,00

ARZUM - Şirket Hakkında

ARZUM şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. ARZUM ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

SÜLEYMAN METE ZADİL

Kuruluş Tarihi

26/07/1977

Halka Arz Tarihi

18.12.2020

Sektör

Elektrik ev ve el aletleri, tartı ve ölçü aletleri gibi madde ve malzemelerin ithalatı, pazarlaması, ihracatı ve ticareti

Çalışan Sayısı

179

Adres

DEFTERDAR MAHALLESİ OTAKÇILAR CAD. SİNPAŞ FLATOFİS NO:78 İÇ KAPI NO:34, EYÜPSULTAN - İSTANBUL

Merkez

TR

ARZUM Ortaklık Yapısı

Missing Image

Arzum Elektrikli Ev Aletleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1950’li yılların başında Kazım Kolbaşı, Kemal Kolbaşı ve İbrahim Kolbaşı tarafından temelleri atılan ve 1966’da yerli bir marka olarak kurulan Arzum Elektrikli Ev Aletleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (A.Ş.), 50 yılı aşkın köklü tarihi ve tecrübesiyle sektörün oyuncularından biri olmayı başarıyor. Günümüzde Türkiye'de yüksek marka bilinirliğine sahip olan ve başarısını kısa sürede uluslararası boyuta taşıdığı bilinen Arzum Elektrikli Ev Aletleri Sanayi ve Ticaret A.Ş., 50 yıllık yolculuğunda inovasyon ve tasarımı her zaman odağında tutmayı başarıyor.

Arzum Elektrikli Ev Aletleri Hakkında:

Global bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam eden Arzum Elektrikli Ev Aletleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin, dünyanın pek çok yerinde binlerce farklı insana ulaştığı bilinmektedir. Marka tarafından ilk ütü 1967, ilk mekanik süpürge  ise 1968 yılında üretilmiştir. 1991 yılında üretimini gerçekleştirdiği Türk malı mutfak robotu ise sektördeki bütün gözlerin üzerine çekilmesini sağlamıştır.

Arzum Elektrikli Ev Aletleri Sanayi ve Ticaret A.Ş., teknolojik yenilikleri göz önünde bulundurarak gerçekleştirdiği üretimlerle tüketicilerin hayatına kolaylık sunmaktadır. Paydaşlarına en fazla değeri yaratmayı hedefleyen şirket, ödüllerle özdeşleşen samimi ve güçlü bir marka olmayı başarmaktadır.

Arzum Elektrikli Ev Aletleri Sanayi ve Ticaret A.Ş., 17 ve 18 Aralık 2020 tarihlerinde 15,50 ve 17.00 TL sabit fiyatla halka arz olmuştur. Şirketin halka arzı oransal dağıtım yöntemiyle Yapı Kredi Yatırım Menkul Değerler A.Ş. aracı kurumu aracılığıyla gerçekleşmiştir. Şirketin Borsa İstanbul (BİST)’da ilk işlem tarihi 24 Aralık 2020 olmuştur. Arzum Elektrikli Ev Aletleri Sanayi ve Ticaret A.Ş., ARZUM hisse koduyla Ana Pazar’da işlem görmektedir. Arzum hisselerinin dahil olduğu endeksler arasında ISKDN, XBANA, XSIST, XKTUM, XTUMY, XUHIZ ve XUTUM r yer almaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl ARZUM hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına ARZUM yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca ARZUM ELEKTRIKLI EV ALETLERI SANAYI VE TICARET A.S. hissesi alabilirsin.
ARZUM yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.