AZTEK Hisse - Aztek Teknoloji Ürünleri Ticaret A.Ş.

₺109,00

Güncel Fiyat

₺42.441.830,50

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0 (0%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

AZTEK Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺109,00

Satış

₺109,10

Günlük Değişim %

0,00%
Günlük Hacim (TL) ₺42.441.830,50
Taban ₺98,10

Haftalık En Yüksek

₺113,10

Aylık En Yüksek

₺154,50
F/K 38,21

Piyasa Değeri

₺10.900.000.000,00

Yabancı Oranı (%)

0,82%
Volatilite 5,96%

Açılış Fiyatı

₺113,00

Alış

₺109,00

Günlük Değişim (TL)

₺0,00
Tavan ₺119,90

Haftalık En Düşük

₺102,00

Aylık En Düşük

₺95,05
PD/DD 8,23

Sermaye

₺100.000.000,00
Net Kâr ₺285.263.292,00

AZTEK - Şirket Hakkında

AZTEK şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. AZTEK ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

HASAN HÜSEYİN ÜTEBAY

Kuruluş Tarihi

01/01/1996

Halka Arz Tarihi

17.08.2022

Çalışan Sayısı

168

Adres

2.SÖLTAŞ EVLERİ HARE SOKAK NO:1 BEŞİKTAŞ - İSTANBUL

Merkez

TR

AZTEK Ortaklık Yapısı

Missing Image

Aztek Teknoloji Ürünleri Ticaret A.Ş.

1996 yılında Hasan Hüseyin Ütebay ve Mazlum Hüseyin Ütebay tarafından kurulan Aztek Teknoloji Ürünleri Ticaret Anonim Şirketi (A.Ş.), kurulduğu yıldan bu yana çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Teknoloji sektöründe her geçen gün gelişen ve yenilenen durumları kendisine entegre etmeyi başaran bir çalışma sistemine sahip olan şirket, pek çok farklı alanda üretim gerçekleştiriyor. Teknolojinin hızını yakalamaya çalışan ve ulaştığı evrensel boyutlarda gezinen Aztek Teknoloji Ürünleri Ticaret A.Ş., teknoloji için üretim yapan üstün markaları Türk tüketicisinin beğenisine sunuyor. Şirket, verdiği hizmetlerle insan ve teknoloji arasındaki güçlü ilişkiye hız kazandırmayı amaçlıyor.

Aztek Teknoloji Hakkında:

Aztek Teknoloji Ürünleri Ticaret A.Ş. kulaklık, hoparlör, tablet aksesuarları, televizyon ve laptop çantası gibi pek çok farklı ürün grubunu mağazalara ve tüketicilere ulaştırmakla görevli olduğu bilinen bir şirkettir. Şirket, güçlü teknoloji markalarının Türkiye distribütörlüğü görevini gerçekleştirmektedir. Hem bireysel hem de mağazalar için hizmet vermekte ve bu yönüyle sektörün öncülerinden biri olmayı başarmaktadır. Aztek Teknoloji Ürünleri Ticaret A.Ş., teknoloji alanında üretim yapan oyuncu markaları müşterileriyle güvenli bir şekilde buluşturmayı amaçlamaktadır.

Aztek Teknoloji Ürünleri Ticaret A.Ş., 10-11-12 Ağustos 2022 tarihlerinde 10,90 TL fiyatla halka arz olmuştur. Şirketin Borsa İstanbul (BİST) için ilk işlem tarihi ise 17 Ağustos 2022’dir. Halka arz oransal dağıtım yöntemi ve QNB Finans Yatırım Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla gerçekleşmiştir. 

25.000.000 lot paya sahip olduğu bilinmektedir. Aztek Teknoloji hisseleri, AZTEK hisse koduyla Yıldız Pazar’da işlem görmektedir. Teknoloji ürünlerine halka buluşturmak ve kullanıcıya sunmak alanında faaliyet gösteren Aztek Teknoloji Ürünleri Ticaret A.Ş. AKBUS, XBLSM, XSIST, XTUMY ve XUTEK gibi endekslerde yer almaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl AZTEK hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına AZTEK yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca AZTEK TEKNOLOJI URUNLERI TICARET A.S. hissesi alabilirsin.
AZTEK yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.