OZSUB Hisse - Özsu Balık Üretim A.Ş.

₺28,24

Güncel Fiyat

₺7.964.850,04

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺1.42 (5.29%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

OZSUB Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺28,24

Satış

₺28,30

Günlük Değişim %

5,29%
Günlük Hacim (TL) ₺7.964.850,04
Taban ₺24,14

Haftalık En Yüksek

₺31,78

Aylık En Yüksek

₺31,78
F/K 0,00

Piyasa Değeri

₺1.694.400.000,00

Yabancı Oranı (%)

0,35%
Volatilite 5,89%

Açılış Fiyatı

₺26,82

Alış

₺28,22

Günlük Değişim (TL)

₺1,42
Tavan ₺29,50

Haftalık En Düşük

₺26,08

Aylık En Düşük

₺24,40
PD/DD 3,24

Sermaye

₺60.000.000,00
Net Kâr ₺-7.510.567,00

OZSUB - Şirket Hakkında

OZSUB şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. OZSUB ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

Kuruluş Tarihi

03/05/1995

Halka Arz Tarihi

23.11.2022

Çalışan Sayısı

136

Adres

Demircili Mahallesi Demircili Cad. N42 Urla/İzmir

Merkez

TR

OZSUB Ortaklık Yapısı

Missing Image

Özsu Balık Üretim A.Ş.

Özsu Balık Üretim Anonim Şirketi (A.Ş.), dört kıta ve 50’den fazla ülkede sağlıklı ve lezzetli balık üretimleri yapıyor. Üretim alanlarını genişletmek için yaptığı çalışmalarda her zaman yüksek teknolojiyi kullanan Özsu Balık Üretim A.Ş., dünya için en değerli proteine sahip olan balık üretimlerini sürdürmeye devam ediyor. Şirketin temel motivasyon kaynağının dünyanın en değerli proteinine sahip olan balığın tüm insanlar için ulaşılabilir olması olduğu biliniyor. 1995 yılında üretimlerine başlayan ve kurulduğu yıldan bu yana aktif olarak hizmet vermeye devam eden Özsu Balık Üretim A.Ş., sektörün öncülerinden biri olmayı başarıyor.

Özsu Balık Hakkında:

Özsu Balık Üretim A.Ş., 1995 yılında kurulmuş ve yıllık 200 ton balık üretim kapasitesiyle hizmet vermeye başlamış bir şirket olarak bilinmektedir. İzmir merkezli olarak kurulmuş olan Özsu Balık Üretim A.Ş., kısa süre içerisinde üretimleriyle dikkat çekmeyi başarmış ve üretim alanını genişletmeye başlamıştır. Şirketin çoğunluk paylarının sahibi olarak bilinen Şemsettin Kavalar, üretimde her zaman kaliteyi birinci planda tutmayı hedeflemektedir. Özsu Balık Üretim A.Ş., sektörün öncüsü olmayı sağlayacak stratejilerle üretim yapmaya devam etmektedir.

Özsu Balık Üretim A.Ş., 22-23 Kasım 2022 tarihlerinde halka arz olmuştur. 7,69 TL fiyatla halka arz olduğu bilinen ve halka arzında dağıtım yöntemi olarak eşit dağıtım kullanılan Özsu Balık Üretim A.Ş., aracı kurum olarak Gedik Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’yi tercih etmiştir. Şirketin yüzde 33,33 fiili dolaşımdaki pay oranına sahip olduğu bilinmektedir.

Şirketin Borsa İstanbul (BİST) için ilk işlem tarihi 29 Kasım 2022’dir. Özsu Balık Üretim A.Ş., OZSUB hisse koduyla Ana Pazar’da işlem görmektedir. Özsu Balık hisseleri XBANA, XHARZ, XKTUM, XSIZM, XTUMY, XUSIN ve XUTUM endekslerinde yer almaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl OZSUB hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına OZSUB yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca OZSU BALIK URETIM A.S. hissesi alabilirsin.
OZSUB yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.