OSMEN Hisse - Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş.

₺255,75

Güncel Fiyat

₺26.065.559,25

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺-13.25 (-4.93%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

OSMEN Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺255,75

Satış

₺255,75

Günlük Değişim %

-4,93%
Günlük Hacim (TL) ₺26.065.559,25
Taban ₺230,20

Haftalık En Yüksek

₺284,00

Aylık En Yüksek

₺346,76
F/K 12,40

Piyasa Değeri

₺5.356.072.251,75

Yabancı Oranı (%)

1,77%
Volatilite 6,97%

Açılış Fiyatı

₺272,00

Alış

₺255,50

Günlük Değişim (TL)

₺-13,25
Tavan ₺281,25

Haftalık En Düşük

₺237,10

Aylık En Düşük

₺237,10
PD/DD 2,90

Sermaye

₺20.942.609,00
Net Kâr ₺431.906.725,00

OSMEN - Şirket Hakkında

OSMEN şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. OSMEN ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

Pınar Çakılkaya

Kuruluş Tarihi

19/12/1996

Halka Arz Tarihi

14.02.2012

Sektör

Sermaye Piyasasında Alım Satıma Aracılık Faaliyetler

Çalışan Sayısı

305

Adres

Maslak Mah. Büyükdere Caddesi No:255/802 Sarıyer/İSTANBUL Posta Kodu:34398 Adres Kodu:2568748400

Merkez

TR

OSMEN Ortaklık Yapısı

Missing Image

Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş.

Osmanlı Yatırım Menkul Değerler Anonim Şirketi (A.Ş.), gerçekleştirdiği çalışmalarla sektörün öncülerinden biri olmayı başarıyor. Şirketin genel müdürlüğünü 2023 yılı itibarıyla Pınar Çakırkaya üstleniyor. Yönetim kurulu üyeleri arasında ise Pınar Çakırkaya, Ömer Zühtü Topbaş, Galip Karagöz ve Bora Bekit bulunuyor. Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş., kurumsal ve bireysel müşterilerine sermaye piyasası ürünleriyle alakalı danışmanlık ve aracılık hizmetleri sunmak için açılan bir şirket olarak biliniyor. Şirket, portföyünü her geçen gün genişleterek dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

Osmanlı Yatırım Menkul Değerler Hakkında:

Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş., hizmet verdiği sektörleri her geçen gün genişletmeye çalışmaktadır. Sermaye piyasalarında aynı kalitede varlık üretimi ve saklama hizmeti sunmakta olan şirket, yatırım danışmanlık ve online sermaye piyasası alanında da hizmet vermektedir. Mali kuruluşlar ve aracı kurumlar sektöründe hizmet gösteren Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş., Türkiye merkezli bir şirket olarak hizmet vermektedir. Şirketin ana merkezinin İstanbul’un Sarıyer ilçesinde yer almaktadır.

Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş. 14 Şubat 2012’de 2,50 TL fiyatla halka arz olmuştur. Şirket Borsa İstanbul (BIST)’da ilk kez 27 Şubat 2012 tarihinde işlem görmüştür. Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş., OSMEN hisse koduyla Ana Pazar’da işlem görmektedir.

5.958.920 lot fiili dolaşımdaki paraya sahip olduğu bilinen Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş., yüzde 28,56 pay oranına sahiptir. Osmanlı Yatırım Menkul Değerler hisseleri BIST ANA, BIST TÜM, BIST GERİ ALIM, BIST TÜM-100, BIST ARACI KURUM, BIST MALİ ve BIST TEMETTÜ endekslerinde yer almaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl OSMEN hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına OSMEN yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca OSMANLI YATIRIM MENKUL DEGERLER A.S. hissesi alabilirsin.
OSMEN yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.