BAGFS Hisse - Bagfaş Bandırma Gübre Fabrikaları A.Ş.

₺24,80

Güncel Fiyat

₺110.890.759,96

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺2.24 (9.93%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

BAGFS Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺24,80

Satış

₺0,00

Günlük Değişim %

9,93%
Günlük Hacim (TL) ₺110.890.759,96
Taban ₺22,32

Haftalık En Yüksek

₺24,80

Aylık En Yüksek

₺25,90
F/K 0,00

Piyasa Değeri

₺3.348.000.000,00

Yabancı Oranı (%)

3,63%
Volatilite 10,64%

Açılış Fiyatı

₺22,54

Alış

₺24,80

Günlük Değişim (TL)

₺2,24
Tavan ₺27,28

Haftalık En Düşük

₺22,28

Aylık En Düşük

₺20,94
PD/DD 0,71

Sermaye

₺135.000.000,00
Net Kâr ₺-1.507.261.377,00

BAGFS - Şirket Hakkında

BAGFS şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. BAGFS ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

YAHYA KEMAL GENÇER

Kuruluş Tarihi

31/03/1970

Halka Arz Tarihi

28.01.1986

Sektör

Asit ve kimyaevi gübre üretimi

Çalışan Sayısı

265

Adres

Kılıçali Paşa Mahallesi Susam Sokak No:22 Cihangir Beyoğlu/İstanbul

Merkez

TR

BAGFS Ortaklık Yapısı

Missing Image

Bagfaş Bandırma Gübre Fabrikaları A.Ş.

Kimyevi gübre üretimi alanında faaliyet gösteren Bagfaş Bandırma Gübre Fabrikaları Anonim Şirketi (A.Ş.) 1969 yılında kuruldu. Türkiye’nin artan gübre ihtiyacını karşılamak adına faaliyet göstermeye başlayan şirket, Yüksek Kimya Mühendisi Recep Gençer öncülüğünde hayata geçirildi. Bagfaş Bandırma Gübre Fabrikaları A.Ş.’nin entegre gübre tesisi Marmara Denizi’nin güneyinde Bandırma-Erdek arasında, Kapıdağ yarımadasının karayla birleştiği noktada yer alıyor. Şirket, sektöründe öncü ve yenilikçi bir firma olma özelliği taşıyor.

Bagfaş Bandırma Gübre Fabrikaları Hakkında:

Yüzde 60 konsantrasyonunda nitrik asit üreten ve böylece Türkiye’nin bu sektördeki tek tesisi olma özelliğine sahip olan Bagfaş Bandırma Gübre Fabrikaları A.Ş. gübre üretimi, gümüş nitrat üretimi, metallerin saflaştırılması, boya kimyasalları ve roket yakıtı gibi alanlarda faaliyet göstermektedir

Yalnızca Türkiye’de değil, yurt dışı pazarlarında da faaliyet gösteren Bagfaş Bandırma Gübre Fabrikaları A.Ş., sektörel pek çok ilke imza atmış olması sebebiyle dikkatleri üzerine çekmektedir. Şirket tarafından yapılan üretimler deri, inşaat, tekstil, gıda, metal ve enerji sektörlerinde kullanılmaktadır.

Bagfaş Bandırma Gübre Fabrikaları A.Ş. kimyasal sentez, petrol arıtımı, boyar madde ve patlayıcı madde gibi endüstriyel alanlarda kullanılacak ham maddelerin üretimini de gerçekleştirmektedir. Şirketin ortakları arasında Recep Gençer, Gençer Holding A.Ş. ve diğer ortaklar yer almaktadır.

Bagfaş Bandırma Gübre Fabrikaları A.Ş.’nin bağlı ortakları arasında Badetaş Bandırma Deniz Taşımacılığı A.Ş., Bagasan Bagfaş Ambalaj San. A.Ş., Bagfaş Servis Pazarlama Ltd. Şti., Bagfaş Teknik Müteahhitlik Ltd. Şti. ve T Gübre Dış Ticaret A.Ş. bulunmaktadır.

Bagfaş Bandırma Gübre Fabrikaları A.Ş. 28 Ocak 1986 tarihinde halka arz olmuştur. Şirket, Borsa İstanbul (BIST)’da BAGFS hisse koduyla Yıldız Pazar’da işlem görmektedir. Bagfaş hisseleri BIST BALIKESİR, BIST TÜM, BIST SINAİ, BIST YILDIZ, BIST KİMYA PETROL PLASTİK ve BIST TÜM-100 endekslerinde yer almaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl BAGFS hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına BAGFS yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca BAGFAS BANDIRMA GUBRE FABRIKALARI A.S. hissesi alabilirsin.
BAGFS yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.