SANFM Hisse - Sanifoam Sünger Sanayi ve Ticaret A.Ş.

₺70,00

Güncel Fiyat

₺23.832.723,70

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.1 (0.14%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

SANFM Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺70,00

Satış

₺70,00

Günlük Değişim %

0,14%
Günlük Hacim (TL) ₺23.832.723,70
Taban ₺63,00

Haftalık En Yüksek

₺71,40

Aylık En Yüksek

₺71,40
F/K 47,82

Piyasa Değeri

₺2.100.000.000,00

Yabancı Oranı (%)

2,48%
Volatilite 6,15%

Açılış Fiyatı

₺69,90

Alış

₺69,55

Günlük Değişim (TL)

₺0,10
Tavan ₺77,00

Haftalık En Düşük

₺62,40

Aylık En Düşük

₺58,05
PD/DD 7,29

Sermaye

₺30.000.000,00
Net Kâr ₺43.910.815,00

SANFM - Şirket Hakkında

SANFM şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. SANFM ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

Yıldırım ULKAT

Kuruluş Tarihi

17/10/1990

Halka Arz Tarihi

12.04.2012

Sektör

Süngerden mamul her alanda her türlü araç-gereç ve malzemenin imalini,ithalini,dağıtımını,pazarlamasını ve ticaretini yapmak

Çalışan Sayısı

223

Adres

Gazi Osman Paşa OSB Mah. 21.Sokak No:6/A Çerkezköy/TEKİRDAĞ

Merkez

TR

SANFM Ortaklık Yapısı

Missing Image

Sanifoam Sünger Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1990 yılında İstanbul’da kurulan Sanifoam Sünger Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (A.Ş.) ortopedik yatak üreten ilk firmalardan biri olarak adını tarihe yazdırıyor. İlk yıllarda üretimini ihraç eden ve kendini kısa süre içerisinde geliştirmeyi başaran Sanifoam Sünger Sanayi ve Ticaret A.Ş. Müşteri odaklı çözümler sunuyor. Bugüne dek üretimini gerçekleştirdiği faaliyetleri sayesinde sektörde lider konuma gelen Sanifoam Sünger Sanayi ve Ticaret A.Ş. Türkiye’de sünger sanayi ihtiyacının büyük bir kısmını karşılamak için durmaksızın çalışmalarını sürdürüyor. Sanifoam Sünger Sanayi ve Ticaret A.Ş. yalnızca sünger ve yatak üretiminde değil, aynı zamanda beyaz eşya ve otomotiv sektörlerinde de hizmet veriyor. Türkiye’nin dört bir yanında üretim tesisleri bulunan Sanifoam Sünger Sanayi ve Ticaret A.Ş. 200’ü aşkın kişiye istihdam sağlıyor.

Sanifoam Sünger Sanayi ve Ticaret Hakkında:

Sanifoam Sünger Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1990 yılında İstanbul’da Yıldırım Ulkat tarafından kurulmuştur. Tekirdağ'da yer alan ana merkezleriyle üretimlerini gerçekleştirilen ve yurt içi pazarlarda aktif bir rol oynayan Sanifoam Sünger Sanayi ve Ticaret A.Ş. halka açık bir şirket olarak faaliyet göstermeye devam etmektedir. Şirketin kimya, ilaç, petrol, lastik ve plastik ürünlerinin imalatı alanında da faaliyet gösterdiği bilinmektedir. 

Sanifoam Sünger Sanayi ve Ticaret A.Ş. hisseleri 12 ve 13 Nisan 2012 tarihlerinde talep toplayarak halka arz edilmiştir. Eti Yatırım A.Ş. aracı kurum ile halka arz edilen Sanifoam Sünger Sanayi ve Ticaret A.Ş. hisseleri  ilk kez 18 Nisan 2012 tarihinde Borsa İstanbul (BİST)’da işlem görmeye başlamıştır. Sanifoam Sünger Sanayi ve Ticaret A.Ş. toplamda 4,000,000 pay ile halka arz edilmiştir. Borsada SANFM hisse koduyla işlem gören Sanifoam Sünger Sanayi ve Ticaret A.Ş. hisseleri pek çok farklı endekste yer almaktadır.

Sanifoam Sünger Sanayi ve Ticaret A.Ş. hisselerinin işlem gördüğü endeksler arasında BİST KATILIM TÜM, BİST ANA, BİST TÜM, BİST KİMYA, PETROL, PLASTİK, BİST TEKİRDAĞ, BİST KOBİ SANAYİ, BİST SINAİ ve BİST TÜM-100 endeksleri bulunmaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl SANFM hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına SANFM yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca SANIFOAM ENDUSTRI VE TUKETIM URUNLERI SANAYI VE TICARET A.S. hissesi alabilirsin.
SANFM yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.