Blog

Midas’a Hoş Geldin Borsa İstanbul!

September 8, 2022
Midas’a Hoş Geldin Borsa İstanbul!

İşte beklenen an geldi! Midas yatırım hesabı ile ABD borsaları ve Borsa İstanbul’a tek platform üzerinden yatırım yapma dönemi başladı! Üstelik Borsa İstanbul işlemleri 1 Mart’a kadar komisyonsuz.

Daha önce Amerikan borsalarına 1,5 dolar gibi düşük bir işlem ücreti ile yatırım yapma imkânı sunarken artık Borsa İstanbul (BIST)’da dilediğin gibi yatırım yapabilirsin. 

Borsa İstanbul’da Masrafsız Yatırım Dönemi

Mobil uygulama üzerinden dijital olarak yatırım hesabı açma kolaylığı sunan Midas, hem Amerikan borsalarına hem de Borsa İstanbul’a yatırımı tek bir platformda birleştirerek yatırım dünyasında yepyeni bir sayfa açtı. Üstelik yatırımlarını; hesap açılış ücreti, hesap işletim ücreti, saklama ücreti, canlı veri ücreti, takas payı ve rüçhan hakkı gibi hiçbir ek ücret ödemeden gerçekleştirebilirsin.

Üstelik Borsa İstanbul işlemleri 1 Mart’a kadar komisyonsuz olacak.

Midas Yatırım Hesabını Kolayca Aç, Yatırıma Hemen Başla 

Hem Amerikan borsaları hem de Borsa İstanbul’da yatırım yapmak için Midas yatırım hesabı açmak çok kolay. Kullanıcı dostu arayüz ve hızlı kayıt kolaylığıyla Midas uygulamasını ilk defa kullanacak olan yatırımcılar (bu arada aramıza hoş geldin sevgili Midaslı!) 10 dakikadan kısa bir sürede hesap açılışı, para transferi ve ilk yatırım işlemini kolayca gerçekleştirebiliyor.

Peki, Midas yatırım hesabını açtıktan sonra? Hemen söyleyelim! Anlaşmalı olduğumuz bankalardan ücretsiz ve anında hem Türk Lirası hem de Amerikan Doları göndererek yatırıma hemen başlayabilirsin. İşte bu kadar kolay. Anlaşmalı olduğumuz bankaların hangisi olduğunu incelemek için buraya bakabilirsin. 

Midas CEO’su Egem Eraslan’dan Midaslılara Mesaj!

Midas CEO’su Egem Eraslan, “Kullanıcılarımızın tüm yatırım ihtiyaçları için tek platform olma yolunda ilerliyoruz. Midas’ın büyüme yolculuğunda en heyecan verici kilometre taşlarından birini hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Amacımız Midas kullanıcılarına en şeffaf ve modern yatırım deneyimini sunabilmek.Yalnızca bu yıl 4 milyon doların üzerinde mühendislik yatırımı yaparak tüm SPK lisanslı kuruluşların ARGE’ye harcadığı tutarın yarısından fazlasını tek başımıza harcamış olduk. Kullanıcılarımız Midas’a güveniyor ve farklı yatırım ihtiyaçlarını da Midas güvencesi ile gerçekleştirmek istiyor. Bu sebeple önümüzdeki dönemde hedefimiz kripto para yatırımlarında da en güvenilir tercih olmak.” dedi.

Benzer İçerikler