Blog

Eylül Ayında Midas’ta Neler Oldu Neler!

October 17, 2022
Eylül Ayında Midas’ta Neler Oldu Neler!

Merhaba sevgili Midaslı,

Yatırımı senin için çok daha kolay ve keyifli bir hale getirmek konusunda heyecanımız bir gün olsun azalmadı. Öyle ki Midas uygulamasında yalnızca eylül ayında hayata geçirdiğimiz birbirinden keyifli pek çok yenilik oldu. Dilersen tüm bu güncellemelere birlikte bakalım.

Sonunda Kavuştuk: Borsa İstanbul!

Sizinle birlikte bu anı biz de heyecanla bekliyorduk ve işte o günler geldi: Borsa İstanbul’a yatırım imkânı artık Midas yatırım hesabında! Bundan böyle Borsa İstanbul’daki tüm şirketlere kolayca ve güvenle yatırım yapabilirsin.

Üstelik 1 Mart’a kadar tüm işlemlerin komisyonsuz!

Eylül Ayında Midas’ta Neler Oldu Neler!

İhtiyacın Olan Her Şey Tek Ekranda!

Yatırım yapmayı daha da kolaylaştıracak bir yenilikle karşındayız: Midas’ta en çok kullanılan özellikler artık tek ekranda! Bundan böyle ABD borsaları ve Borsa İstanbul yatırımlarını tek ekrandan yönetebilir, dolar alım-satım işlemlerini yapabilir, yeni Takip Listeleri oluşturabilir ve hisseler için oluşturduğun tüm alarmları aynı ekranda görebilirsin. 

Eylül Ayında Midas’ta Neler Oldu Neler!

Piyasalarla İlgili Tüm Gündem Haberleri!

Midas uygulamasında daha fazla zaman geçirmeye hazır ol! Keyifle takip edeceğin “En Çok Düşenler” ve “En Çok Yükselenler” gibi günün öne çıkan hisselerini, hem ABD borsaları hem de Borsa İstanbul ile ilgili en güncel haberleri Piyasalar sayfasında bulabilirsin. 

Ayrıca Keşfet sayfasında bulunan “Yakında Temettü Dağıtacaklar” ve “Yeni Halka Arzlar” gibi içeriklerle yatırımına yön verebilirsin. 

Eylül Ayında Midas’ta Neler Oldu Neler!

“Aramam Sormam Bir Daha…”

Daha önce aradığın hisseleri sonradan tekrar bulma konusunda hiç endişen olmasın! Artık Keşfet sayfasındaki Arama ikonuna tıkladığında yaptığın son aramaları görebilirsin. Böylelikle arama geçmişine kolayca ulaşabilir, incelediğin hisselerle ilgili güncel bilgileri inceleyebilirsin. 

Eylül Ayında Midas’ta Neler Oldu Neler!

Uzmanlar Hangi Hisseleri Takip Ediyor? 

Borsa yatırımları ve finansal bilgi birikimleriyle dikkat çeken ünlü yatırımcıların ABD borsaları ve Borsa İstanbul’da takip ettiği hisseleri senin için listeliyoruz. Dilersen bu listelerdeki hisselere Midas yatırım hesabınla kolayca yatırım yapabilirsin. 

Eylül Ayında Midas’ta Neler Oldu Neler!

Anlaşmalı Banka Sayımız Giderek Artıyor

Ziraat Katılım ve Halkbank’ın da dahil olmasıyla anlaşmalı olduğumuz banka sayısı 13’e yükseldi! Anlaşmalı bankalarımızdan yapacağın para transfer işlemlerini SWIFT ücreti ödemeden gerçekleştirebilirsin.

Eylül Ayında Midas’ta Neler Oldu Neler!

Hisselerini Midas Yatırım Hesabına Taşı

Artık hisselerini başka bir aracı kurumdan Midas yatırım hesabına taşıyabilir, yani virman işlemini gerçekleştirebilirsin. Profil sayfasında bulunan Virman sekmesine tıkla ve işlemlerine hemen başla. İşlemlerin sonunda önceki aracı kurumun senden imza isteyebileceğini de unutma.

Eylül Ayında Midas’ta Neler Oldu Neler!

Çok Yakında, Piyasalarda…

Gördüğün gibi eylül ayı bizim için dopdolu geçti. Yatırım deneyimini iyileştirmek adına birçok yeni özellikle birlikte tekrar karşına çıkmak için çalışmaya devam ediyoruz. Bizi takip etmeye devam et sevgili Midaslı!

Eylül Ayında Midas’ta Neler Oldu Neler!

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Benzer İçerikler