TSGYO Hisse - TSKB Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

₺14,01

Güncel Fiyat

₺39.744.233,49

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.31 (2.26%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

TSGYO Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺14,01

Satış

₺14,01

Günlük Değişim %

2,26%
Günlük Hacim (TL) ₺39.744.233,49
Taban ₺12,61

Haftalık En Yüksek

₺14,22

Aylık En Yüksek

₺14,22
F/K 25,08

Piyasa Değeri

₺9.106.500.000,00

Yabancı Oranı (%)

5,84%
Volatilite 2,85%

Açılış Fiyatı

₺14,00

Alış

₺14,00

Günlük Değişim (TL)

₺0,31
Tavan ₺15,41

Haftalık En Düşük

₺13,37

Aylık En Düşük

₺11,44
PD/DD 2,36

Sermaye

₺650.000.000,00
Net Kâr ₺363.165.553,00

TSGYO Hisse Haberleri ve Yorumları

Tümünü Gör

TSGYO - Şirket Hakkında

TSGYO şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. TSGYO ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

NURLAN EROL

Kuruluş Tarihi

03/02/2006

Halka Arz Tarihi

02.04.2010

Sektör

Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

Çalışan Sayısı

12

Adres

Ömer Avni Mah. Karun Çıkmazı Sok. No:2 34427 Fındıklı-Beyoğlu/İstanbul

Merkez

TR

TSGYO Ortaklık Yapısı

Missing Image

TSKB Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Türkiye'nin önde gelen portföy yönetim şirketlerinden biri olan TSKB Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi (A.Ş.) faaliyetlerine 2006 senesinde başladı. Şirket, yatırımcılarına kârlı bir gayrimenkul portföyü sunarak yüksek getiri elde etmelerini sağlamak amacıyla kuruldu. TSKB GYO, Türkiye Sınai Kalkınma Bankası A.Ş. (TSKB) tarafından hayata geçirildi. Türkiye Sınai Kalkınma Bankası A.Ş., köklü geçmişi ve güçlü kurumsal birikimiyle TSKB GYO’ya yol gösterdi.

TSKB GYO Hakkında:

TSKB GYO, 03 Şubat 2006 tarihinde Türkiye Sınai Kalkınma Bankası A.Ş. tarafından kurulmuştur. Şirket, sermaye piyasasında faaliyet göstermektedir. TSKB GYO gayrimenkullere, gayrimenkullere dayalı sermaye piyasası araçlarına, gayrimenkul projelerine ve sermaye piyasası enstrümanlarına yatırım yapma yetkisine sahiptir. Tüm bunların yanı sıra projeleri gerçekleştirmek üzere adi ortaklık kurabilir ve Sermaye Piyasası Kurulu'nun izin verdiği diğer tüm faaliyetleri gerçekleştirme yetkisi bulunmaktadır.

TSKB GYO'nun kurumsal stratejisi tutarlılık, şeffaflık, kalite, sosyal sorumluluk, müşteri odaklılık ve ekip çalışması gibi temel değerlere dayanmaktadır. Şirketin yatırım stratejisi ise büyümeyi, sürdürülebilirliği ve risk yönetimini hedeflemektedir.

Şirket, 10 milyon TL başlangıç sermayesiyle kurulmuş olmasına rağmen zaman içinde yapmış olduğu yatırımlarla aktif büyüklüğünü 30 Haziran 2023 tarihi itibarıyla 2.397 milyon TL'ye yükseltmiş ve yönetim altındaki kiralanabilir alanı yaklaşık 65 bin metrekareye çıkarmayı başarmıştır. TSKB GYO'nun ödenmiş sermayesi de yıllar içinde nakdi artışlarla Eylül 2021 itibarıyla 650.000.000 TL'ye çıkmıştır. 

TSKB GYO, Türkiye'deki sermaye piyasası mevzuatına tabi bir yatırım şirketi olarak faaliyet göstermektedir. Şirketin esas amaçlarından biri, gayrimenkul yatırımlarını sermaye piyasalarında likit ve güvenilir bir yatırım seçeneği olarak sunarak bu alanda katkı sağlamaktır.

TSKB Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., 10 Nisan 1986 tarihinde 1,05 TL fiyatla halka arz olmuştur. TSKB GYO hisseleri Borsa istanbul (BİST)’da TSGYO hisse koduyla işlem görmektedir.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl TSGYO hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına TSGYO yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca TSKB GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S. hissesi alabilirsin.
TSGYO yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.