TKNSA Hisse - Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.

₺39,58

Güncel Fiyat

₺63.753.658,80

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺-0.56 (-1.4%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

TKNSA Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺39,58

Satış

₺39,60

Günlük Değişim %

-1,40%
Günlük Hacim (TL) ₺63.753.658,80
Taban ₺35,64

Haftalık En Yüksek

₺44,74

Aylık En Yüksek

₺44,74
F/K 10,64

Piyasa Değeri

₺7.955.580.000,00

Yabancı Oranı (%)

17,02%
Volatilite 2,74%

Açılış Fiyatı

₺40,14

Alış

₺39,58

Günlük Değişim (TL)

₺-0,56
Tavan ₺43,52

Haftalık En Düşük

₺39,52

Aylık En Düşük

₺39,26
PD/DD 3,10

Sermaye

₺201.000.000,00
Net Kâr ₺747.502.000,00

TKNSA - Şirket Hakkında

TKNSA şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. TKNSA ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

SİTARE SEZGİN

Kuruluş Tarihi

03/03/2000

Halka Arz Tarihi

11.05.2012

Sektör

Teknolojik ve elektronik perakende zinciri

Çalışan Sayısı

2781

Adres

Carrefoursa Plaza Cevizli Mah. Tugay Yolu Cad. No:67 Blok B 34846 Maltepe-İstanbul

Merkez

TR

TKNSA Ortaklık Yapısı

Missing Image

Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.

2000 yılında Sabancı Holding bünyesinde kurulan Teknosa İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi (A.Ş.), 2012 yılından beri borsada işlem görüyor. “Herkes için teknoloji” mottosuyla müşterilerine üstün teknoloji ürünleri sunan Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş., yüksek hizmet kalitesiyle sektörün öncülerinden biri olmayı başarıyor. Geniş ürün çeşitliliğine ve yenilikçi bir yapıya sahip olan Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş., sektörde fark yaratmayı başarabilmiş şirketlerden biri olarak değerlendiriliyor. Teknosa'nın faaliyetleri mağazacılık ve e-ticaret bayi ağı olarak iki grup altında toplanıyor.

Teknosa Hakkında:

Türkiye merkezli bir şirket olarak kurulan Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş., sektörde öne çıkmasını sağlayacak işlere imza atmaktadır. Şirket, bugün Türkiye’nin pek çok ilinde hizmet vermeye devam etmektedir. 2022 yılı itibarıyla Türkiye’nin 67 ilinde 200’e yakın satış noktasına sahip olan Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş., mağaza sayısını her geçen gün artırmayı amaçlamaktadır.

Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş., 9-0-11 Mayıs 2012 tarihlerinde 7,75 TL fiyatla halka arz olmuştur. Şirketin Borsa İstanbul (BIST)’da ilk işlem tarihi 17 Mayıs 2012’dir. 11.000.000 lot paya sahip olduğu bilinen Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.’nin halka arzı için aracı kurum olarak Ak Yatırım Menkul Değerler A.Ş. tercih edilmiştir. 

Teknosa, TKNSA hisse koduyla Yıldız Pazar’da işlem görmektedir. Teknosa hisseleri BIST TICARET, BIST HİZMETLER, BIST TÜM-100, BIST TÜM ve BIST YILDIZ endekslerinde yer almaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl TKNSA hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına TKNSA yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca TEKNOSA IC VE DIS TICARET A.S. hissesi alabilirsin.
TKNSA yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.