SEKUR Hisse - Sekuro Plastik Ambalaj Sanayi A.Ş.

₺12,55

Güncel Fiyat

₺10.232.522,77

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.07 (0.56%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

SEKUR Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺12,55

Satış

₺12,59

Günlük Değişim %

0,56%
Günlük Hacim (TL) ₺10.232.522,77
Taban ₺11,30

Haftalık En Yüksek

₺13,12

Aylık En Yüksek

₺15,99
F/K 0,00

Piyasa Değeri

₺609.898.625,00

Yabancı Oranı (%)

1,65%
Volatilite 6,81%

Açılış Fiyatı

₺13,12

Alış

₺12,55

Günlük Değişim (TL)

₺0,07
Tavan ₺13,80

Haftalık En Düşük

₺12,00

Aylık En Düşük

₺12,00
PD/DD 2,13

Sermaye

₺48.597.500,00
Net Kâr ₺-22.054.261,00

SEKUR - Şirket Hakkında

SEKUR şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. SEKUR ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

Murat Hakan ÇİL

Kuruluş Tarihi

05/02/1997

Halka Arz Tarihi

02.10.2013

Sektör

plastik ambalaj üretim, satış

Çalışan Sayısı

99

Adres

EKİNCİLER CAD.ELBİSTAN SOK.SAS PLAZA NO:10 KAT:3 D:9 KAVACIK-BEYKOZ/İSTANBUL

Merkez

TR

SEKUR Ortaklık Yapısı

Missing Image

Sekuro Plastik Ambalaj Sanayi A.Ş.

Plastik ambalaj sektöründe faaliyet gösteren Sekuro Plastik Ambalaj Sanayi Anonim Şirketi (A.Ş.) üretim, satış ve hizmet kalitesinde tutarlılığı sağlamak amacıyla çalışmalarına devam ediyor. Şirket, yaptığı yatırımlarla katlanarak büyümeye ve her geçen gün farklı pazarlarda kendisine güçlü bir yer edinmeye devam ediyor.

Sekuro Plastik Ambalaj Hakkında:

Sekuro Plastik Ambalaj 2 Mayıs 1997 tarihinde Kocaeli ilinin Gebze ilçesinde Plastikçiler Organize Sanayi Bölgesinde kurulmuştur. Şirket ambalaj malzemesi üretimi, alım ve satımı alanlarında faaliyet göstermektedir.

Günümüzde şirketin yönetim kurulu başkanı Murat Hakan Çil’dir. Çil, 1999 yılında yönetim kurulu başkanlığına atanmıştır ve o tarihten bu yana görevini sürdürmektedir.

Sekuro Plastik Ambalaj kurulduğu Kocaeli şehrinin yanı sıra Bilecik’te de aktif olarak faaliyet göstermektedir. Bunun yanı sıra başta Almanya olmak üzere çeşitli ülkelerde de yatırımlarını artırıp ihracatlarına devam etmiştir. Şirket, Polifilm Ambalaj Sanayi A.Ş. ile de iştiraklik içerisindedir.

Sekuro Plastik Ambalaj 1 Ekim 2013 tarihinde 2,69 TL fiyatla halka arz olmuştur. Şirketin Borsa İstanbul (BİST)’da ilk işlemi 7 Ekim 2013 tarihinde gerçekleşmiştir. Sekuro Plastik Ambalaj, SEKUR hisse koduyla  Alt Pazar’da işlem görmektedir. Şirketin fiili dolaşımdaki pay oranının yüzde 77,07 olduğu bilinmektedir.

Sekuro Plastik Ambalaj hisse bedelleri yurt içi ve yurt dışı olmak üzere toplamda 292 kişiye dağıtılmıştır. Şirkette yüzde 60,7 oranla en büyük hisse oranı Murat Hakan Çil’e aittir. Halka arz edilen yüzde 39,3’tür. Bu oranda toplam 292 pay sahibi vardır. Sekuro Plastik Ambalaj hisseleri BİST SINAİ, BİST TÜM-100, BİST ANA ve BİST KİMYA, PETROL, PLASTİK endekslerinde yer almaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl SEKUR hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına SEKUR yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca SEKURO PLASTIK AMBALAJ SANAYI A.S. hissesi alabilirsin.
SEKUR yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.