PASEU Hisse - Pasifik Eurasia Lojistik Dış Ticaret A.Ş.

₺67,95

Güncel Fiyat

₺77.874.824,05

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺3.45 (5.35%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

PASEU Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺67,95

Satış

₺67,95

Günlük Değişim %

5,35%
Günlük Hacim (TL) ₺77.874.824,05
Taban ₺61,20

Haftalık En Yüksek

₺67,95

Aylık En Yüksek

₺67,95
F/K 47,28

Piyasa Değeri

₺11.415.600.000,00

Yabancı Oranı (%)

0,20%
Volatilite 7,21%

Açılış Fiyatı

₺64,50

Alış

₺67,90

Günlük Değişim (TL)

₺3,45
Tavan ₺74,70

Haftalık En Düşük

₺56,90

Aylık En Düşük

₺54,40
PD/DD 8,93

Sermaye

₺168.000.000,00
Net Kâr ₺241.454.690,00

PASEU - Şirket Hakkında

PASEU şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. PASEU ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

Mehmet Altınsoy

Kuruluş Tarihi

29/07/2013

Halka Arz Tarihi

14.06.2023

Çalışan Sayısı

34

Adres

Kızılırmak Mah. Dumlupınar Bulvarı (Eskişehir Yolu) No: 3 Next Level A Blok 1. Kat No: 1 06530 Söğütözü Çankaya / ANKARA

Merkez

TR

PASEU Ortaklık Yapısı

Missing Image

Pasifik Eurasia Lojistik Dış Ticaret A.Ş.

2019 senesinde kurulan Pasifik Eurasia Lojistik Dış Ticaret Anonim Şirketi (A.Ş.) demir İpek Yolu hayalini gerçekleştirmek amacıyla faaliyet gösteriyor. Başta demir yolları olmak üzere lojistik ve taşımacılık alanında hizmet veren şirket Türkiye’ye yeni fırsat kapıları ve alternatif ticaret yolları açmayı hedefliyor. Pasifik Eurasia Lojistik Dış Ticaret A.Ş. Türkiye varışlı tüm uluslararası yükler için nakliye masrafını düşürmek amacıyla operasyonlar geliştirerek ülke ekonomisine katkıda bulunuyor.

Pasifik Eurasia Lojistik Hakkında:

Pasifik Eurasia Lojistik Dış Ticaret A.Ş. 2019 senesinde kurulmuştur. Şirketin yönetim kurulu başkanlığı koltuğunda Fatih Erdoğan yer almaktadır. Pasifik Eurasia Lojistik Dış Ticaret A.Ş.’nin kuruluşu demir İpek Yolu hayaline dayanmaktadır. Şirket bu hayali gerçekleştirmek üzere faaliyetlerde bulunmaktadır.

Pasifik Eurasia Lojistik Dış Ticaret A.Ş. lojistik ve taşımacılık alanlarında faaliyet göstermektedir. Şirket kurulduğu günden beri hedefleri doğrultusunda istikrarlı bir şekilde ilerlemiştir. Bu sayede kısa bir süre içerisinde adını duyurmayı başarmıştır. Hedefleri doğrultusunda her daim istikrarlı ve planlı bir şekilde ilerleyen Pasifik Eurasia Lojistik Dış Ticaret A.Ş. geliştirdiği güvenilir ve uzman çözümleri sayesinde Türkiye’ye katma değer sağlamaktadır.

Pasifik Eurasia Lojistik Dış Ticaret A.Ş. Türkiye varışlı tüm uluslararası taşımacılık işlemlerinde maliyeti düşürmek adına çalışmalar göstermektedir. Pasifik Eurasia Lojistik Dış Ticaret A.Ş. Asya ve Avrupa kıtaları arasındaki tüm doğu, batı, kuzey  ve güney yönlü taşımacılık işlemlerinde ülkemizi lojistik merkezi haline getirmeyi hedeflemektedir.

Lojistik sektöründe pek çok gelişmeye öncülük eden Pasifik Eurasia Lojistik Dış Ticaret A.Ş. Asya ve Avrupa kıtaları arasında yapılan taşımacılık işlemlerinde hem yurt içi hem de yurt dışı müşterilerine yönelik olarak demir, hava, deniz ve kara taşımacılığını aynı çatı altında birleştirmektedir.

Pasifik Eurasia Lojistik Dış Ticaret A.Ş. 6 ila 7 Haziran 2023 tarihlerinde 25,00 TL sabit fiyat ile talep toplayarak halka arz olmuştur. Pasifik Eurasia Lojistik Dış Ticaret A.Ş. hisseleri PASEU hisse koduyla Borsa İstanbul (BİST) endekslerinde işlem görmektedir. 

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl PASEU hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına PASEU yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca PASIFIK EURASIA LOJISTIK DIS TICARET A.S. hissesi alabilirsin.
PASEU yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.