KZBGY Hisse - Kızılbük Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

₺24,20

Güncel Fiyat

₺51.584.247,68

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺-0.66 (-2.65%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

KZBGY Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺24,20

Satış

₺24,20

Günlük Değişim %

-2,65%
Günlük Hacim (TL) ₺51.584.247,68
Taban ₺21,78

Haftalık En Yüksek

₺26,48

Aylık En Yüksek

₺26,70
F/K 0,00

Piyasa Değeri

₺7.260.000.000,00

Yabancı Oranı (%)

3,01%
Volatilite 4,67%

Açılış Fiyatı

₺24,96

Alış

₺24,10

Günlük Değişim (TL)

₺-0,66
Tavan ₺26,62

Haftalık En Düşük

₺22,98

Aylık En Düşük

₺20,54
PD/DD 0,95

Sermaye

₺300.000.000,00
Net Kâr ₺-1.895.035.159,00

KZBGY - Şirket Hakkında

KZBGY şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. KZBGY ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

MAHMUTSEFA ÇELİK

Kuruluş Tarihi

30/03/2021

Halka Arz Tarihi

12.08.2021

Sektör

Gayrimenkullere, gayrimenkullere dayalı sermaye piyasası araçlarına, gayrimenkul projelerine ve gayrimenkullere dayalı haklara yatırım yapmak

Çalışan Sayısı

17

Adres

Dikilitaş Mahallesi, Yenidoğan Sokak, Sinpaş Plaza, No:36/1-1 Beşiktaş - İstanbul

Merkez

TR

KZBGY Ortaklık Yapısı

Missing Image

Kızılbük Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

3 Mart 2021 tarihinde kurulan Kızılbük Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi (A.Ş.) Sinpaş Gayrimenul Yatırım Ortaklığı A.Ş. ve Avni Çelik ortaklığında faaliyet gösteriyor. Türkiye merkezli bir şirket olarak kurulan ve gayrimenkul sektörüne pek çok yenilik kazandıran Kızılbük Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. birçok farklı bölgede projeler geliştirerek gayrimenkul sektörüne değer katmayı amaçlıyor. Turizm ve devre mülk alanında faaliyet gösteren Kızılbük Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. özellikle turizm sektöründe sunduğu konseptler ile sektörün öncülerinden biri olmayı başarıyor.  

Kızılbük Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Hakkında:

Sinpaş Gayrimenul Yatırım Ortaklığı A.Ş. yarım asra yaklaşan deneyimiyle Kızılbük Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.’nin sahip olduğu deneyim ve tecrübeleri bütün projelerine aktarmayı sürdürmektedir. Kızılbük Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Türkiye merkezli bir şirket olarak kurulmuştur ve günümüzde ana merkezi İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde yer almaktadır. 

Şirketin borsada işlem gören hisselerinin Yıldız Pazar’da yer aldığı ve pek çok farklı endekse dahil olduğu bilinmektedir. Kızılbük Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. hisseleri oransal dağıtım yöntemiyle halka arz edilmiştir. Şirkete ait hisse senetleri ilk olarak 4-6 Ağustos 2021 tarihinde 15,80 TL sabit fiyat ile halka arz edilmiştir.  Kızılbük Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. hisselerinin Borsa İstanbul (BİST)’da ilk olarak 12 Ağustos 2021 tarihinde işlem gördüğü bilinmektedir. 

104,394,584 lot fiili dolaşımdaki pay oranına sahip olan şirketin hisseleri KZBGY hisse kodu kısaltmasıyla ile işlem görmeyi sürdürmektedir. Kızılbük Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. hisselerinin yer aldığı endeksler arasında BİST 100, BİST 30, BİST YILDIZ, BİST KATILIM 50, BİST KATILIM 100, BİST MALİ, BİST TÜM, BİST KATILIM TÜM ve BİST GAYRİMENKUL bulunmaktadır. Kızılbük Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. hisselerinin halka açıklık oranı yüzde 34,78 olarak açıklanmıştır. Ayrıca şirket hisselerinin volatilitesi de 2023 Ekim ayı itibarıyla yüzde 4,98 oranında yer almaktadır.

 

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl KZBGY hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına KZBGY yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca KIZILBUK GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S. hissesi alabilirsin.
KZBGY yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.