KRVGD Hisse - Kervan Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.

₺29,78

Güncel Fiyat

₺28.355.371,34

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺-0.2 (-0.67%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

KRVGD Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺29,78

Satış

₺29,82

Günlük Değişim %

-0,67%
Günlük Hacim (TL) ₺28.355.371,34
Taban ₺26,82

Haftalık En Yüksek

₺30,40

Aylık En Yüksek

₺31,90
F/K 22,16

Piyasa Değeri

₺7.147.200.000,00

Yabancı Oranı (%)

14,63%
Volatilite 2,27%

Açılış Fiyatı

₺30,04

Alış

₺29,78

Günlük Değişim (TL)

₺-0,20
Tavan ₺32,74

Haftalık En Düşük

₺28,24

Aylık En Düşük

₺26,46
PD/DD 1,80

Sermaye

₺240.000.000,00
Net Kâr ₺322.558.000,00

KRVGD - Şirket Hakkında

KRVGD şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. KRVGD ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

BURHAN BAŞAR

Kuruluş Tarihi

01/09/1994

Halka Arz Tarihi

27.11.2020

Sektör

Yumuşak şeker, sakız, sert şeker, draje çikolata, sürpriz yumurta ve oyuncaklı ürün kategorilerini içeren şekerleme üretimi ve satışı

Çalışan Sayısı

3358

Adres

Marmara Mahallesi 107. Sokak No: 15 İç Kapı No: 3 BEYLİKDÜZÜ / İSTANBUL

Merkez

TR

KRVGD Ortaklık Yapısı

Missing Image

Kervan Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Kervan Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (A.Ş.), 25 yılı aşkın deneyimiyle Türkiye gıda sektörünün öncü firmaları arasında yer alıyor. Kurulduğu günden bu yana kalite ve çeşitliliğe önem veren şirket, şekerleme üretimindeki uzmanlığıyla öne çıkıyor. Kervan Gıda ürünleri hem Türkiye’de hem de uluslararası pazarda geniş bir müşteri kitlesi tarafından tercih ediliyor. İnovatif ve müşteri odaklı bir yaklaşım benimseyen şirket, ekonomiye değer katarak büyümeye devam ediyor.

Kervan Gıda Hakkında:

Gıda, içecek ve tütün sektöründe faaliyet gösteren Kervan Gıda, 1994 yılında Burhan Başar tarafından Manisa’da kurulmuştur. Kuruluşuyla birlikte sakız üretimi faaliyetine başlayan Kervan Gıda, 1999 yılında İstanbul Beylikdüzü'nde 40 bin metrekarelik kapalı alana sahip fabrikasında Bebeto markası altında yumuşak şekerleme üretimine adım atmıştır. Şirketin günümüzde İstanbul ve Manisa Akhisar'da üç adet üretim tesisi bulunmaktadır. 

Kervan Gıda, Türkiye'deki üretim tesislerinin yanı sıra Polonya'da da üretim yapmakta ve 85 farklı ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir. Şirket, 2 bin 100’den fazla çalışanıyla hem yerel hem de uluslararası pazarlarda faaliyet göstermektedir.

Şirketin geniş ürün yelpazesi yumuşak şeker (Jelly, Licorice, Marshmallow), sakız, sert şeker, draje çikolata, sürpriz yumurta ve oyuncaklı ürün kategorilerini içermektedir. Özellikle yumuşak şeker ürünleri Kervan Gıda’nın üretim kapasitesinin büyük bir bölümünü oluşturmaktadır. Ayrıca şirket, sakız kategorisinde şekerli, şekersiz, yuvarlak ve draje sakızlar olmak üzere farklı çeşitler üretmektedir.

Kervan Gıda yıllar içinde Uçantay Gıda, Taricho Gıda, Efe Ankara Gıda Kozmetik, Kervan USA LLC ve Kervan Gıda UK Limited başta olmak üzere 19 şirketi bünyesine katmıştır.

Kervan Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş., 26-27 Kasım 2020 tarihlerinde pay başına 9,0 TL fiyatla halka arz olmuştur. Şirket KRVGD hisse koduyla Borsa İstanbul (BİST)’da işlem görmektedir. Kervan Gıda hisselerinin dahil olduğu endeksler arasında BİST Gıda-İçecek, BİST Tüm-100, BİST Katılım 100, BİST Katılım Tüm, BİST Yıldız, BİST Sınai, BİST İstanbul, BİST Geri Alım ve BİST Tüm  yer almaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl KRVGD hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına KRVGD yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca KERVAN GIDA SANAYI VE TICARET A.S. hissesi alabilirsin.
KRVGD yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.