ISGSY Hisse - İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

₺26,82

Güncel Fiyat

₺22.904.708,14

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.02 (0.07%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

ISGSY Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺26,82

Satış

₺26,84

Günlük Değişim %

0,07%
Günlük Hacim (TL) ₺22.904.708,14
Taban ₺24,14

Haftalık En Yüksek

₺27,98

Aylık En Yüksek

₺33,00
F/K 3,50

Piyasa Değeri

₺2.002.179.513,60

Yabancı Oranı (%)

1,14%
Volatilite 2,61%

Açılış Fiyatı

₺27,30

Alış

₺26,82

Günlük Değişim (TL)

₺0,02
Tavan ₺29,50

Haftalık En Düşük

₺26,00

Aylık En Düşük

₺26,00
PD/DD 0,78

Sermaye

₺74.652.480,00
Net Kâr ₺571.385.754,00

ISGSY - Şirket Hakkında

ISGSY şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. ISGSY ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

ÖZGÜR TEMEL

Kuruluş Tarihi

31/10/2000

Halka Arz Tarihi

14.10.2004

Sektör

Yüksek büyüme potansiyeli olan sektörlerde rekabet avantajına sahip şirketlerin, Türkiye ekonomisine katkı sağlayacak projelerini gerçekleştirmeleri için yönetim bilgisi ve sermaye katkısı sağlamak

Çalışan Sayısı

6

Adres

BÜYÜKDERE CADDESİ İŞ KULELERİ KULE 3 KAT 4 34330 LEVENT/İSTANBUL

Merkez

TR

ISGSY Ortaklık Yapısı

Missing Image

İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi (A.Ş.) İş Bankası Grubu  içerisinde yer alarak girişim sermaye fonunun kurulması fikriyle birlikte Dünya Bankası’ndan da destek alarak faaliyetlerini yürütmeye başlıyor. Girişim sermayeciliğinde büyük bir unsur olan kadro oluşumunu bir yıl içinde tamamlayan İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş. çeşitli yatırım projelerini değerlendirerek müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyor.

İş Girişim Sermayesi Hakkında:

İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş. 2000 senesinde bir İş Bankası iştiraki olarak kurulmuştur. Şirket büyüme potansiyeli olan niş alanlarda hem büyüme evresinde olan hem de orta büyüklükteki şirketlere ortak olarak finansman ve katma değer sağlamaktır.

İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş. büyüme potansiyeli yüksek olan KOBİ’lerin sermaye ihtiyaçlarını karşılayarak gelişim süresi boyunca destek olmayı sürdürmektedir. Şirket ortaklık kurduğu şirketlerin performanslarını maksimum düzeye taşıyarak ve rekabetlerini güçlendirerek piyasa değerlerini arttırmayı amaçlamaktadır. Şirketin yıllık bileşik getiri oranı Türkiye ve dünya ortalamasının üzerinde yer almaktadır.

İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş. İş Bankası Grubu içerisinde bir girişim fonu kurulması fikri esas alınarak gerçekleştirilmiştir. Şirketin kuruluşunda Dünya Bankası’ndan da destek alınmıştır.  Şirketin kadrosu, kuruluşunu takip eden bir sene içerisinde tamamlanmıştır. Kadro oluşumu tamamlandıktan sonra şirket yatırım projelerini değerlendirmeye başlamıştır.

İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş. kurulduğu günden beri ortak olduğu şirketlerin operasyonel performanslarını yukarı taşımış, rekabetçi duruşlarını güçlendirmiştir. Şirket tüm bu faaliyetleriyle ortak olduğu şirketlerin piyasa değerlerini artırmıştır. Günümüzde faaliyetlerine başarılı bir şekilde devam eden şirketin geçmişinin finansal destek sağladığı başarılı girişimlerle dolu olduğu bilinmektedir.

İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş. 10 ve 11 Mayıs 2007 tarihlerinde talep toplayarak halka arz edilmiştir. ISGSY hisse koduyla Borsa İstanbul (BİST)'da işlem görmeyi sürdüren şirketin halka açıklık oranı yüzde 37,92 olarak bilinmektedir. İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş. hisse senetlerinin 2023 Ekim ayı itibariyle yüzde 0,59 seviyesinde yabancı oranına sahip olduğu açıklanmıştır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl ISGSY hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına ISGSY yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca IS GIRISIM SERMAYESI YATIRIM ORTAKLIGI A.S. hissesi alabilirsin.
ISGSY yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.