IHLGM Hisse - İhlas Gayrimenkul Proje Geliştirme ve Ticaret A.Ş.

₺1,55

Güncel Fiyat

₺43.661.327,21

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺-0.03 (-1.9%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

IHLGM Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺1,55

Satış

₺1,55

Günlük Değişim %

-1,90%
Günlük Hacim (TL) ₺43.661.327,21
Taban ₺1,43

Haftalık En Yüksek

₺1,66

Aylık En Yüksek

₺1,80
F/K 0,00

Piyasa Değeri

₺1.550.000.000,00

Yabancı Oranı (%)

15,40%
Volatilite 7,59%

Açılış Fiyatı

₺1,61

Alış

₺1,54

Günlük Değişim (TL)

₺-0,03
Tavan ₺1,73

Haftalık En Düşük

₺1,54

Aylık En Düşük

₺1,46
PD/DD 1,28

Sermaye

₺1.000.000.000,00
Net Kâr ₺-944.534.057,00

IHLGM Hisse Haberleri ve Yorumları

Tümünü Gör

IHLGM - Şirket Hakkında

IHLGM şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. IHLGM ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

ŞADİ ÇİÇEKCİ

Kuruluş Tarihi

09/05/1985

Halka Arz Tarihi

01.12.1989

Sektör

GAYRİMENKUL PROJE GELİŞTİRME VE TİCARET FAALİYETLERİ İLE İŞTİGAL ETMEK

Çalışan Sayısı

199

Adres

Merkez Mah. 29 Ekim Cad. İhlas Plaza No:11 A/11 34197 Yenibosna Bahçelievler/İSTANBUL

Merkez

TR

IHLGM Ortaklık Yapısı

Missing Image

İhlas Gayrimenkul Proje Geliştirme ve Ticaret A.Ş.

İhlas Gayrimenkul Proje Geliştirme ve Ticaret Anonim Şirketi (A.Ş.), 9 Mayıs 1985 tarihinde İhlas Holding A.Ş. bünyesinde kuruldu. Şirket, 2017 yılına kadar madencilik alanında faaliyet gösterdi. Günümüzde İhlas Gayrimenkul Proje Geliştirme ve Ticaret A.Ş.’nin faaliyet alanları arasında inşaat, pazarlama ve enerji sektörleri de bulunuyor.

İhlas Gayrimenkul Hakkında:

İhlas Gayrimenkul Proje Geliştirme ve Ticaret A.Ş. tarafından yürütülen çok sayıda proje bulunmaktadır. Gayrimenkul faaliyetleri yürütmekte olan şirketin iştirakleri arasında Mir Maden İşletmeciliği Enerji ve Kimya Sn. Tic. Ltd. Şti ve İhlas Marmara Evleri Ortak Girişimi yer almaktadır. Şirket ortaklık yapısında İhlas Ev Aletleri İmalat Sanayi A.Ş. ve İhlas Holding A.Ş. bulunmaktadır.

Gayrimenkul, proje geliştirme ve ticaret faaliyetleri gerçekleştiren şirketin yönetim kurulunda 2023 yılı itibarıyla Sedat Kurucan, Abdullah Tuğcu, Resul İzmirli, Ziya Burcuoğlu, Mahmut Kemal Aydın, Şadi Çiçekçi ve Mustafa Tansu yer almaktadır. İhlas Gayrimenkul Proje Geliştirme ve Ticaret A.Ş.’nin genel müdürlüğünü Şadi Çiçekçi yürütmektedir.  Şirketin merkezi ise İstanbul, Bahçelievler’de yer almaktadır. 

İhlas Gayrimenkul Proje Geliştirme ve Ticaret A.Ş., 7-8 Aralık 1999 tarihlerinde YTL öncesi 2.050 TL fiyatla halka arz olmuştur. İhlas Gayrimenkul hisseleri Borsa istanbul (BIST)’da ilk kez 14 Aralık 1999 tarihinde işlem görmüştür. Şirketin halka arzı Finans Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş. aracı kurumuyla gerçekleşmiştir. 

İhlas Gayrimenkul hisseleri IHLGM hisse koduyla Ana Pazar’da işlem görmektedir. Şirketin dahil olduğu endeksler arasında BIST TÜM, BIST TÜM-100, BIST İZMİR, BIST HİZMETLER, BIST KATILIM 100, BIST KATILIM TUM ve BIST ANA endeksleri bulunmaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl IHLGM hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına IHLGM yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca IHLAS GAYRIMENKUL PROJE GELISTIRME VE TICARET A.S. hissesi alabilirsin.
IHLGM yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.