CRDFA Hisse - Creditwest Faktoring A.Ş.

₺8,70

Güncel Fiyat

₺106.351.279,86

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.2 (2.35%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

CRDFA Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺8,70

Satış

₺8,70

Günlük Değişim %

2,35%
Günlük Hacim (TL) ₺106.351.279,86
Taban ₺7,65

Haftalık En Yüksek

₺8,73

Aylık En Yüksek

₺8,73
F/K 13,16

Piyasa Değeri

₺870.000.000,00

Yabancı Oranı (%)

6,00%
Volatilite 3,65%

Açılış Fiyatı

₺8,50

Alış

₺8,69

Günlük Değişim (TL)

₺0,20
Tavan ₺9,35

Haftalık En Düşük

₺7,90

Aylık En Düşük

₺6,42
PD/DD 2,31

Sermaye

₺100.000.000,00
Net Kâr ₺66.106.898,00

CRDFA - Şirket Hakkında

CRDFA şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. CRDFA ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

DİLBER BIÇAKÇI

Kuruluş Tarihi

09/05/1994

Halka Arz Tarihi

11.12.1997

Sektör

Factorıng

Çalışan Sayısı

34

Adres

Büyükdere cad. Enka Binası No:108 Kat:1 34394 Esentepe/Şişli - İSTANBUL

Merkez

TR

CRDFA Ortaklık Yapısı

Missing Image

Creditwest Faktoring A.Ş.

Creditwest Faktoring A.Ş. 1995 senesinin mayıs ayından beri faaliyet gösteriyor. Creditwest Faktoring A.Ş. günümüzde en hızlı büyüyen faktoring şirketi olma özelliği taşıyor. Creditwest Faktoring A.Ş. Türkiye’nin halka açık üç faktoring şirketinden biri olarak çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Creditwest Faktoring Hakkında:

Creditwest Faktoring A.Ş. 9 Mayıs 1994 tarihinde Toprak Faktoring A.Ş. ismi ile kurulmuştur. Şirket bugünkü ismi olan Creditwest Faktoring A.Ş. ismini Altınbaş Holding tarafından satın alındıktan sonra almıştır. Günümüzde şirketin yüzde 29.05’lik hissesi Altınbaş Holding’e aittir. Şirketin geri kalan yüzde 70.95’lik hisse payı ise halka arz edilmiştir.

Creditwest Faktoring A.Ş. genç, dinamik ve deneyimli bir kadroyla faaliyetlerini sürdürmektedir. Faktoring alanında faaliyet gösteren firma uzman çalışma kadrosu sayesinde oldukça büyük başarılara imza atmıştır. Creditwest Faktoring A.Ş. kurulduğu ilk günden beri bankacılık deneyimi ve uzman yaklaşımı ile hizmet vermektedir. Creditwest Faktoring A.Ş. 2007 senesinde Creditwest Bank Ukrayna şirketinin kurucu ortağı olmuştur.

Faktoring sektöründe faaliyet gösteren Creditwest Faktoring A.Ş. içerisinde bulunduğu sektöre yenilik getirmeyi hedefleyerek faaliyetlerine devam etmektedir. Creditwest Faktoring A.Ş. 2008 senesinde sektöre bir ilk daha kazandırarak faktoring sektöründe ilk kez Borsa İstanbul (BIST)’da tahvil ihracı gerçekleştirmiştir.

Piyasada en yüksek katma değeri oluşturan, her daim saygın ve güvenilir bir faktoring kuruluşu olma yolunda ilerleyen Creditwest Faktoring A.Ş. 2013 senesinde Ankara’da açtığı şubesini müşterilerinin hizmetine sunmuştur.

Her daim müşterilerinin ihtiyaçlarını en hızlı ve en verimli şekilde karşılamaya özen gösteren Creditwest Faktoring A.Ş. günümüzde Türkiye’nin banka dışı faktoring şirketleri arasında ilk 10’da yer almaktadır. Creditwest Faktoring A.Ş. 11 Aralık 1997 tarihinde birinci nominal fiyat ile halka arz edilmiştir. Creditwest Faktoring A.Ş. hisseleri CRDFA hisse kodu kısaltmasıyla Borsa İstanbul endekslerinde işlem görmeyi sürdürmektedir.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl CRDFA hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına CRDFA yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca CREDITWEST FAKTORING A.S. hissesi alabilirsin.
CRDFA yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.