Blog

Midas’a gelen yeni özellikler

May 18, 2021
Midas’a gelen yeni özellikler

Güzel haberlerimiz var! Beta boyunca geri bildirimlerini dinledik ve işine yarayacak birbirinden güzel özellikleri Midas’a getirdik! Midas’ın en güncel versiyonunu App Store ya da Google Play’den indirmeyi unutma!

Artık Midas’a para göndermek çok daha kolay!

Bundan sonra 6 büyük bankada bulunan Midas hesaplarından birine istediğin bankadan döviz havalesi yapabilirsin. Böylece hem işlem masraflarını en aza indirir hem de Midas hesabına para transferini çok daha kısa sürede gerçekleştirirsin.

Daha önce tek hesabımız var iken SWIFT yapmak hem masraflı oluyor hem de uzun sürüyordu. Artık SWIFT yapmak yerine döviz havalesi yaparak hem masrafı azaltabilirsin hem de daha kısa sürede Midas hesabını fonlayabilirsin.

Ayrıca uluslararası para transferi platformu Wise ile wise@getmidas.com alıcı bilgisini kullanarak para transferini kolayca gerçekleştirebilirsin.

  Midas hesaplarının bulunduğu bankalar:

  • DenizBank
  • İş Bankası
  • Garanti BBVA
  • Yapı Kredi
  • Akbank
  • QNB Finansbank

Seçtiğin banka ile para transferi nasıl yapabileceğini öğrenmek için buraya tıkla!

Dünya çapındaki ünlü şirketlere 1$ ile yatırım yapabilirsin!

Düşük meblağlar ile pahalı hisselere ulaşman neredeyse imkansız. Bir adet Amazon hissesi 3.270 dolar, yani 27.141 Türk Lirası! Bu bir çoğumuzun tüm yatırım tutarından bile daha fazla. Artık Midas’la pahalı hisselere de yatırım yapabilirsin.Hem de kendi istediğin tutar kadar

Bir hisse senedini büyük bir pizza olarak hayal edelim. Senin için bu pizzayı dilimlere bölüyor ve arzu ettiğin kadar yatırım yapabilmeni sağlıyoruz. Bu dilim hisse alım satımıyla Türkiye’de bir ilke imza atıyoruz.😉

Hisse senedi fiyatı ne olursa olsun, en sevdiğin şirketlerin dilimlerine istediğin adet veya tutarla erişebilirsin. Yani 100 dolarlık Amazon hissesi almak artık mümkün!

1$ ile nasıl hisse alım satımı yapabileceğini öğrenmek için buraya tıkla!

Başka ne gibi yenilikler geldi?

Güncellenen Keşfet sayfası ile sektörleri kullanarak takip etmek istediğin şirkete anında ulaşabilirsin. Midas uygulamasından kuryeni takip edip dilediğinde iletişime geçebilirsin. Tüm bunların yanı sıra 4″ ve 4.7″ ekranlara sahip cihazlarda yaşanan bazı sorunları gidererek Midas’ı daha kullanıcı dostu bir uygulama haline getirdik.

Tüm öneri ve soruların için destek@getmidas.com adresinden bize her zaman ulaşabilirsin. Midas’ı senin için geliştirmeye devam edeceğiz.

Sevgilerimizle,

Midas Takımı

Yeni nesil özgür yatırım deneyimi için Midas’ı App Store ya da Google Store’dan şimdi indir!

Benzer İçerikler