YGYO Hisse - Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

₺9,29

Güncel Fiyat

₺12.897.850,75

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.27 (2.99%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

YGYO Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺9,29

Satış

₺9,33

Günlük Değişim %

2,99%
Günlük Hacim (TL) ₺12.897.850,75
Taban ₺8,12

Haftalık En Yüksek

₺9,85

Aylık En Yüksek

₺14,52
F/K 1,27

Piyasa Değeri

₺2.193.629.537,07

Yabancı Oranı (%)

1,69%
Volatilite 4,66%

Açılış Fiyatı

₺8,99

Alış

₺9,29

Günlük Değişim (TL)

₺0,27
Tavan ₺9,92

Haftalık En Düşük

₺8,74

Aylık En Düşük

₺8,74
PD/DD 0,22

Sermaye

₺235.115.706,01
Net Kâr ₺1.722.350.859,00

YGYO - Şirket Hakkında

YGYO şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. YGYO ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

Kurtuluş Akyüz

Kuruluş Tarihi

23/12/1997

Halka Arz Tarihi

. .

Sektör

Gayrimenkullere, gayrimenkule dayalı sermaye piyasası araçlarına, gayrimenkul projelerine, gayrimenkule dayalı haklara ve sermaye piyasası araçlarına yatırım yapabilen, belirli projeleri gerçekleştirmek

Çalışan Sayısı

10

Adres

Yılanlı Ayazma Yolu No:17 Yeşil Plaza K:15 Cevizlibağ, Zeytinburnu 34020 İstanbul

Merkez

TR

YGYO Ortaklık Yapısı

Missing Image

Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi (A.Ş.), profesyonel çalışan kadrosu ve şeffaf yönetim anlayışıyla sektörün öncü firması olmak için çalışmalarını sürdürüyor. Gayrimenkul sektörünün başat projelerine istikrarlı bir şekilde yatırım yaparak alanının en iyisi olmayı hedefliyor. Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., portföyünü depreme dayanıklı, son teknolojiyle donatılmış, yenilikçi ve özgün projelerle genişletmek için uzman kadrosuyla çalışmalarına devam ediyor.

Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Hakkında:

1997 yılında İhlas Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. ünvanıyla İstanbul'da kurulan şirket, 26 Aralık 2006 tarihinde adını Y ve Y Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi olarak değiştirmiştir. 30 Ekim 2010 tarihinde Yeşil İnşaat Yapı Düzenleme ve Pazarlama Ticaret A.Ş. ile birleşme kararı alınmıştır. 17 Mart 2011’de ise şirketin ünvanının Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi olmasına karar verilmiştir.

Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.'nin devam eden, tamamlanan ve yapılması planlanan pek çok projesi bulunmaktadır. Şirketin tamamlanan projeleri arasında Elexia Levent, Elexia Tuzla, Innovia Arifiye, Innovia Terrace İzmit, Innovia Ispartakule, Innovia 3, Innovia 2, Innovia 1 ve Güzelşehir konutları yer almaktadır.

Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.'nin devam eden projeleri arasında İstanbul Tower 205 ve Innovia 4 yer almaktadır. Ayrıca şirketin Zekeriyaköy ve Topkapı'da hayata geçirmeyi planladığı projeleri de bulunmaktadır. Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., Zekeriyaköy Villaları ve Elexia Topkapı projeleri için ön talep toplamaya başlamıştır.

Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., hayata geçirmeyi planladığı konut projeleri için İstanbul'un iki farklı konumunu seçmiştir. Elexia Topkapı projesini İstanbul'un tarihi merkezlerinden birinde konumlandırarak şehrin tam ortasında yaşam sürmek isteyenlere hitap etmektedir. Zekeriyaköy Villaları projesiyle şehir merkezinden uzak ve doğayla iç içe yaşam sürmeyi hedefleyen kitleye seslenmektedir. Şirket, projelerini geliştirirken toplumun tüm kesimlerine ulaşmayı amaçlamaktadır.

Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. gayrimenkul projelerine, sermaye piyasası araçlarına, gayrimenkula dayalı haklara ve sermaye piyasalarına yatırım yapmayı sürdürmektedir. Şirket hisseleri Sermaye Piyasası Kurulu kararıyla 1999 yılında halka arz edilmiştir. Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. hisselerinin yüzde 84,52'sinin halka açık olduğu bilinmektedir. Şirket hisseleri YGYO hisse koduyla Borsa İstanbul (BİST)'da işlem görmektedir.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl YGYO hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına YGYO yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca YESIL GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S. hissesi alabilirsin.
YGYO yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.