YGGYO Hisse - Yeni Gimat Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

₺46,84

Güncel Fiyat

₺6.384.462,60

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺1.52 (3.35%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

YGGYO Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺46,84

Satış

₺46,88

Günlük Değişim %

3,35%
Günlük Hacim (TL) ₺6.384.462,60
Taban ₺42,16

Haftalık En Yüksek

₺47,00

Aylık En Yüksek

₺51,20
F/K 1,52

Piyasa Değeri

₺11.331.532.800,00

Yabancı Oranı (%)

2,15%
Volatilite 3,53%

Açılış Fiyatı

₺45,40

Alış

₺46,84

Günlük Değişim (TL)

₺1,52
Tavan ₺51,50

Haftalık En Düşük

₺44,40

Aylık En Düşük

₺44,40
PD/DD 0,74

Sermaye

₺241.920.000,00
Net Kâr ₺7.460.836.189,00

YGGYO - Şirket Hakkında

YGGYO şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. YGGYO ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

Levent Kirman

Kuruluş Tarihi

30/07/1999

Halka Arz Tarihi

. .

Sektör

İşyeri kurmak, işletmek ve kiraya vermek

Çalışan Sayısı

176

Adres

Mevlana Bulvarı No:2 A Kat:3 No:1 Akköprü Yenimahalle ANKARA

Merkez

TR

YGGYO Ortaklık Yapısı

Missing Image

Yeni Gimat Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

30 Temmuz 1999 tarihinde iş yeri kurmak, işletmek ve kiraya vermek alanında faaliyet göstermek adına kurulan Yeni Gimat Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi (A.Ş.) faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor. Yeni Gimat Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. kurulduğu günden bu yana adını sektörün öncü firmaları arasında yazdırmak için yenilikçi projeler sunuyor. Gayrimenkul yatırım ortaklığı sektöründe faaliyet veren ve Türkiye merkezli bir şirket olarak kurulan Yeni Gimat Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. yurt içi pazarlarda aktif bir rol oynuyor. 

Yeni Gimat Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Hakkında:

Yeni Gimat Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. 30 Temmuz 1999 tarihinde Ankara’da kurulmuştur. Şirketin ortakları arasında Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. ve Torunlar Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. yer almaktadır. Yeni Gimat Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.’nin yönetim kurulu üyeleri arasında Levent Kirman, Okyay Kepenek, Recai Kesimal, Mahmut Karabıyık, Dursun Ali Alp, Arefe Maden ve Şebnem Ergün rol almaktadır.

Yeni Gimat Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. gayrimenkul yatırım ortaklıkları ve mali kuruluşlar sektöründe faaliyet göstermektedir. Yeni Gimat Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.’nin ana merkezi Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde yer almaktadır.

Yeni Gimat Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. hisseleri ilk kez 16 Ağustos 2013 tarihinde Borsa İstanbul (BİST)’da işlem görmeye başlamıştır. Şirket hisselerinin halka arz fiyatı 18,61 TL olarak açıklanmıştır. Tekstil Yatırım Menkul Değerler A.Ş. aracı kurum ile halka arz edilen Yeni Gimat Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., Yıldız Pazar’da da işlem görmektedir. YGGYO hisse koduyla borsa endekslerinde yer alan Yeni Gimat Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.’nin toplamda 53.760.000 lot paya sahip olduğu bilinmektedir.

Yeni Gimat Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. hisseleri birçok farklı borsa endeksinde işlem görmeyi sürdürmektedir. Bu endeksler arasında BİST YILDIZ, BİST GAYRİMENKUL YAT. ORT., BİST TEMETTÜ, BİST TÜM-100 ve BİST TÜM yer almaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl YGGYO hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına YGGYO yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca YENI GIMAT GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S. hissesi alabilirsin.
YGGYO yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.