ULUFA Hisse - Ulusal Faktoring A.Ş.

₺12,05

Güncel Fiyat

₺3.397.900,26

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.12 (1.01%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

ULUFA Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺12,05

Satış

₺12,06

Günlük Değişim %

1,01%
Günlük Hacim (TL) ₺3.397.900,26
Taban ₺10,74

Haftalık En Yüksek

₺13,68

Aylık En Yüksek

₺14,46
F/K 2,63

Piyasa Değeri

₺1.608.675.000,00

Yabancı Oranı (%)

7,26%
Volatilite 1,42%

Açılış Fiyatı

₺11,93

Alış

₺12,03

Günlük Değişim (TL)

₺0,12
Tavan ₺13,12

Haftalık En Düşük

₺11,80

Aylık En Düşük

₺11,80
PD/DD 1,60

Sermaye

₺133.500.000,00
Net Kâr ₺612.647.000,00

ULUFA - Şirket Hakkında

ULUFA şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. ULUFA ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

BERNA BETÜL ÖZTÜRK

Kuruluş Tarihi

21/12/1999

Halka Arz Tarihi

05.11.2021

Sektör

FAKTORING HIZMETLERI.

Çalışan Sayısı

309

Adres

Maslak Mah. Sümer Sok. No:3 Ayazağa Ticaret Merkezi B Blok Kat:10 34485 Sarıyer/İSTANBUL

Merkez

TR

ULUFA Ortaklık Yapısı

Missing Image

Ulusal Faktoring A.Ş.

1999 yılında ulusal çapta faktoring faaliyetine başlayan Ulusal Faktoring Anonim Şirketi (A.Ş.), 2005 yılında Kozyatağı’nda yer alan ilk şubesinden itibaren çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Her geçen yıl daha da büyüyen ve günümüzde faktoring alanında öncü şirketlerden biri olmayı başaran Ulusal Faktoring A.Ş., iş birliği içerisinde olduğu işletmelere en iyi fiyat hizmeti sunmayı amaçlıyor. 

Ulusal Faktoring Hakkında:

21 Aralık 1999 tarihinde İzak Koenka öncülüğünde İstanbul’da kurulan Ulusal Faktoring A.Ş., günümüzde kendi sektöründe kapsamlı bir hizmet vermektedir. Şirketin yönetim kurulu üyeleri arasında Kurt Korkut Jolker, İzak Koenka, John Leone, Kevin Nord Clowe, Erdal Heni Frayman yer almaktadır. Türkiye merkezli bir şirket olarak kurulan ve yurt içi pazarda hizmet veren Ulusal Faktoring A.Ş.’in ana merkezi İstanbul’un Sarıyer ilçesinde bulunmaktadır.

Şirket 2011 yılında PineBridge Investments ile ortaklık kurmuştur. 2015 Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD) ile kredi anlaşması imzalamıştır. 2018 yılında 12 bin 160 aktif müşteri sayısına ulaşan Ulusal Faktoring A.Ş., 2021 yılının Kasım ayında gerçekleşen halka arz ile birlikte ödenmiş sermayesini 133,5 milyon TL’ye yükseltmeyi başarmıştır.

24 yılı aşkın süredir çalışmalarını sürdüren Ulusal Faktoring A.Ş. hisse senetleri 4 ila 5 Kasım 2021 tarihleri arasında talep toplayarak halka arz edilmiştir. Belirtilen tarihlerde 2,49 TL’den oransal dağıtım yöntemiyle halka arz edilen Ulusal Faktoring A.Ş., Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş. aracı kurumu ile çalışmayı tercih etmiştir. ULUFA hisse kodu ile işlem görmekte olan Ulusal Faktoring A.Ş.’nin ilk işlemini 11 Kasım 2021 tarihinde Borsa İstanbul (BİST)’da gördüğü bilinmektedir.

Ulusal Faktoring A.Ş. BİST FAKTORİNG, BİST MALİ, BİST TÜM, BİST HALKA ARZ, BİST ANA ve BİST TÜM-100 endekslerinde işlem görmeye devam etmektedir. Ulusal Faktoring A.Ş. Türkiye çapında 300’den fazla çalışanıyla 19 ilde 25 şubede müşterilerine hizmet vermeyi sürdürmektedir.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl ULUFA hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına ULUFA yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca ULUSAL FAKTORING A.S. hissesi alabilirsin.
ULUFA yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.