TURSG Hisse - Güneş Sigorta A.Ş.

₺80,50

Güncel Fiyat

₺122.284.002,30

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺1.65 (2.09%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

TURSG Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺80,50

Satış

₺80,50

Günlük Değişim %

2,09%
Günlük Hacim (TL) ₺122.284.002,30
Taban ₺71,00

Haftalık En Yüksek

₺82,85

Aylık En Yüksek

₺83,40
F/K 10,22

Piyasa Değeri

₺93.502.630.721,50

Yabancı Oranı (%)

6,98%
Volatilite 4,25%

Açılış Fiyatı

₺79,95

Alış

₺80,40

Günlük Değişim (TL)

₺1,65
Tavan ₺86,70

Haftalık En Düşük

₺77,20

Aylık En Düşük

₺67,40
PD/DD 4,91

Sermaye

₺1.161.523.363,00
Net Kâr ₺9.144.919.914,00

TURSG - Şirket Hakkında

TURSG şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. TURSG ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

ATİLLA BENLİ

Kuruluş Tarihi

17/09/1957

Halka Arz Tarihi

14.11.1994

Sektör

Sigortacılık

Çalışan Sayısı

1582

Adres

Büyükdere Cad. No:110 34394 Esentepe Şişli / İSTANBUL

Merkez

TR

TURSG Ortaklık Yapısı

Missing Image

Güneş Sigorta A.Ş.

Kurulduğu günden bu yana sektörde öncü uygulamalar gerçekleştiren Güneş Sigorta Anonim Şirketi (A.Ş.), sektörel yeniliklere hızla uyum sağlıyor. Bu sayede sektör standartlarının yükselmesine ve toplumdaki sigorta bilincinin gelişimine katkıda bulunuyor. Güneş Sigorta A.Ş., geçmişten bugüne sektördeki öncü markalar arasında yer alma noktasında başarılı bir yolculuk sürdürüyor.

Güneş Sigorta Hakkında:

Türkiye'nin en büyük kamu ve özel kuruluşlarıyla uzmanlık gerektiren projelerin güvencesi olan Güneş Sigorta'nın ana hissedarları Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. ve Fransa'nın önde gelen sigorta şirketlerinden Groupama S.A.'dır. Güneş Sigorta, sektörün önde gelen firmalarından biri olarak 10 bölge müdürlüğü, altı finansal bölge müdürlüğü, üç temsilcilik ve 3 bin 100'den fazla satış kanalına sahiptir. Şirket, deneyimli bir ekiple müşterilerine 57 yıldır hizmet sunmaktadır.

Güneş Sigorta yangın, nakliyat, kaza, mühendislik, hukuksal koruma, sağlık, tarım ve hayvancılık gibi ana sigorta branşlarının yanı sıra konut ve iş yeri yangın paket poliçeleri, hırsızlık, ferdi kaza, para nakli, cam kırılması, ürün sorumluluğu, otel paket, seyahat, ofis, muayenehane, kâr kaybı, kasko, trafik ve yeşil kart gibi sigorta ürünleriyle geniş bir güvence yelpazesi sunmaktadır.

Üretim kaynaklarını özel hizmet ve ürün ihtiyaçlarına odaklanarak yapılandıran Güneş Sigorta, en son teknolojilerle donatılmış alt yapısını ve etkili operasyonel gücünü, müşteri odaklı bir hizmet anlayışıyla birleştirmektedir. Güneş Sigorta, güçlü sermaye yapısı ve üretimindeki hassasiyetiyle sektörün önde gelen şirketlerinden biri olmaktadır. Hasar ödemelerindeki titizlik ve zamanında hareket etme yeteneği, Güneş Sigorta'yı güvenilir bir marka haline getirmiştir.

Güneş Sigorta, ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi ve ISO 10002:2004 Müşteri Şikayetleri Yönetim Sistemi Belgesi'ne sahiptir. Şirket, kurumsal sosyal sorumluluk projeleri kapsamında düşük gelirli vatandaşlara yönelik MikroKonut Sigortası gibi hizmetler sunarak topluma katkı sağlamaktadır.

Güneş Sigorta, 14 Kasım 1994 tarihinde ve pazartesi günü halka arz olmuştur. Şirket, Borsa İstanbul (BİST)’da TURSG hisse koduyla işlem görmektedir. Şirket, 2020 yılında Halk Sigorta A.Ş.'yi tüm aktif ve pasif mal varlığı unsurlarını bir bütün olarak devralması suretiyle birleşmesiyle sermaye artırımı yapmıştır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl TURSG hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına TURSG yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca GUNES SIGORTA A.S. hissesi alabilirsin.
TURSG yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.