TUCLK Hisse - Tuğçelik Alüminyum ve Metal Mamülleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

₺12,91

Güncel Fiyat

₺26.698.518,72

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.39 (3.12%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

TUCLK Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺12,91

Satış

₺12,92

Günlük Değişim %

3,12%
Günlük Hacim (TL) ₺26.698.518,72
Taban ₺11,62

Haftalık En Yüksek

₺16,10

Aylık En Yüksek

₺16,10
F/K 6,19

Piyasa Değeri

₺2.323.800.000,00

Yabancı Oranı (%)

3,56%
Volatilite 2,24%

Açılış Fiyatı

₺12,67

Alış

₺12,91

Günlük Değişim (TL)

₺0,39
Tavan ₺14,20

Haftalık En Düşük

₺12,52

Aylık En Düşük

₺12,52
PD/DD 1,28

Sermaye

₺180.000.000,00
Net Kâr ₺375.214.055,00

TUCLK - Şirket Hakkında

TUCLK şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. TUCLK ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

MEHMET NERGİZ

Halka Arz Tarihi

12.06.2014

Sektör

Demir Çelik Ticareti ve Alüminyum Basınçlı Döküm

Çalışan Sayısı

520

Adres

Emek Mh. Nato Yolu No:282 Sancaktepe - İstanbul

Merkez

TR

TUCLK Ortaklık Yapısı

Missing Image

Tuğçelik Alüminyum ve Metal Mamülleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1988 yılında kurulan Tuğçelik Alüminyum ve Metal Mamülleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (A.Ş.), sektörde bulunduğu uzun yıllar boyunca elde ettiği tecrübeler sayesinde sektörün öncülerinden biri olmayı başarıyor. Uzman kadrosuyla otomotiv ve beyaz eşya sanayi kollarında faaliyetlerini sürdüren Tuğçelik Alüminyum ve Metal Mamülleri Sanayi ve Ticaret A.Ş., 2004 yılında Türkiye ve dünyada sürekli gelişen otomotiv, beyaz eşya, telekomünikasyon, tarım aletleri, elektrik ve mekanik endüstrilerinde hızla artan talebi karşılamak amacıyla yüksek basınçlı alüminyum enjeksiyon tesisini hayata geçiriyor. Şirket, güçlü projeleriyle sektöre yön vermeye devam ediyor.

Tuğçelik Alüminyum Hakkında:

Tuğçelik A.Ş. tarafından açılan bir şirket olan Tuğçelik Alüminyum ve Metal Mamülleri Sanayi ve Ticaret A.Ş., faaliyet alanını her geçen gün genişletmeye çalışmaktadır. Gelişen teknolojiyle birlikte faaliyetlerini genişletmeye ve Türkiye ve yurt dışı olmak üzere ürünlerini farklı noktalara ihraç etmektedir.

Şirketin yüksek basınç yöntemiyle döküm, vibrasyon, kumlama ve CNC işleme gibi pek çok farklı faaliyet alanına sahip olduğu bilinmektedir. Kapasite ve kalite bakımından Avrupa'da lider bir firma olmayı hedefleyen Tuğçelik Alüminyum ve Metal Mamülleri Sanayi ve Ticaret A.Ş., çalışmalarında her zaman yenilikçi stratejilere öncelik vermektedir.

Tuğçelik Alüminyum ve Metal Mamülleri Sanayi ve Ticaret A.Ş., borsada işlem gören ve halka arz edilmiş bir şirkettir. Şirketin halka arz tarihi 10-11 Haziran 2014’tür. Bu tarihte şirket hisseleri 4.00 TL ile halka arz olmuştur. Şirketin Borsa İstanbul (BİST)’da ilk işlem tarihi 16 Haziran 2014’tür. Tuğçelik Alüminyum’un halka arzı A1 Capital Yatırım Menkul Değerler A.Ş. aracı kurumuyla gerçekleşmiştir.

Tuğçelik Alüminyum ve Metal Mamülleri Sanayi ve Ticaret A.Ş., yüzde 53,65 oranında fiili dolaşımdaki paya sahiptir. Günümüzde TUCLK hisse koduyla Ana Pazar’da işlem görmektedir. Tuğçelik Alüminyum hisselerinin dahil olduğu endeksler arasında XBANA, XKTUM, XMANA, XSIST, XTUMY, XUSIN ve XUTUM bulunmaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl TUCLK hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına TUCLK yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca TUGCELIK ALUMINYUM VE METAL MAMULLERI SANAYI VE TICARET A.S. hissesi alabilirsin.
TUCLK yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.