TLMAN Hisse - Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş.

₺114,60

Güncel Fiyat

₺15.404.106,50

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.6 (0.53%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

TLMAN Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺114,60

Satış

₺114,80

Günlük Değişim %

0,53%
Günlük Hacim (TL) ₺15.404.106,50
Taban ₺103,20

Haftalık En Yüksek

₺116,50

Aylık En Yüksek

₺128,00
F/K 15,10

Piyasa Değeri

₺2.406.600.000,00

Yabancı Oranı (%)

0,51%
Volatilite 2,46%

Açılış Fiyatı

₺115,10

Alış

₺114,60

Günlük Değişim (TL)

₺0,60
Tavan ₺126,00

Haftalık En Düşük

₺107,90

Aylık En Düşük

₺107,90
PD/DD 2,98

Sermaye

₺21.000.000,00
Net Kâr ₺159.340.442,00

TLMAN - Şirket Hakkında

TLMAN şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. TLMAN ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

HALİT MUZAFFER ERMİŞ

Kuruluş Tarihi

19/09/2003

Halka Arz Tarihi

19.01.2018

Sektör

Liman İşletmeciliğ

Çalışan Sayısı

190

Adres

İskenderpaşa Mah., Rıhtım Sokak, No:13, TRABZON

Merkez

TR

TLMAN Ortaklık Yapısı

Missing Image

Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş.

Temelleri 25 Ekim 1996 tarihinde atılan ve 17 Eylül 2003 tarihinde kurulan Trabzon Liman İşletmeciliği Anonim Şirketi (A.Ş.), liman işletmeciliği konusunda sektörün öncüsü olmasını sağlayacak faaliyetler yürütüyor. Şirket 2003 yılından beri Albayrak Grubu ile ortaklık kurarak faaliyetlerini göstermeye devam ediyor. Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş.’nin en önemli özelliği arasında Doğu Karadeniz bölgesinin en önemli limanı olması yer alıyor. Günümüzde çok ortaklı bir şirket olarak faaliyet gösteren Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş.’nin ortakları arasında Ereğli Tekstil Turizm San. ve Tic. A.Ş. ile Albayrak Turizm Seyahat İnşaat Ticaret A.Ş. bulunuyor.

Trabzon Liman İşletmeciliği Hakkında:

Ulaştırma ve depolama sektöründe aktif bir faaliyet gösteren Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş.’nin ana merkezi Trabzon’da bulunsa da şirket yurt içinde de çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir. Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş.’nin yönetim kurulu üyeleri arasında Nuri Albayrak, Mesut Muhammet Albayrak, Halit Muzaffer Ermiş, Faruk Albayrak, Ali Gülbaran, Mehmet Nuri Gökalp ve Türkiye Denizcilik İşletmeleri A.Ş. ile Sinan Aksu yer almaktadır.

Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş. 18 ve 19 Ocak 2018 tarihinde talep toplayarak halka arz edilmiştir. Şirketin ilk halka arzı için 15,50 TL fiyat talep edilmiş ve bu işlem için Deniz Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş. aracı kurum olarak tercih edilmiştir. Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş. hisseleri ilk kez 24 Ocak 2018 tarihinde Borsa İstanbul (BİST)’da işlem görmüştür. Şirketin toplamda 7,893,847 lot fili dolaşımda paya sahip olduğu bilinmektedir.

Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş. hisseleri TLMAN hisse kodu kısaltmasıyla birçok farklı endekste yer almaktadır. Bu endeksler arasında BİST TÜM-100, BİST ULAŞTIRMA, BİST ANA, BİST TEMETTÜ, BİST HİZMETLER ve BİST TÜM bulunmaktadır. Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş. hisselerinin halka açıklık oranı yüzde 39,48 olarak bilinmektedir.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl TLMAN hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına TLMAN yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca TRABZON LIMAN ISLETMECILIGI A.S. hissesi alabilirsin.
TLMAN yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.