SNGYO Hisse - Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

₺4,96

Güncel Fiyat

₺36.217.553,37

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.02 (0.4%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

SNGYO Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺4,96

Satış

₺4,97

Günlük Değişim %

0,40%
Günlük Hacim (TL) ₺36.217.553,37
Taban ₺4,45

Haftalık En Yüksek

₺5,15

Aylık En Yüksek

₺5,55
F/K 6,36

Piyasa Değeri

₺7.440.000.000,00

Yabancı Oranı (%)

9,39%
Volatilite 2,23%

Açılış Fiyatı

₺4,95

Alış

₺4,96

Günlük Değişim (TL)

₺0,02
Tavan ₺5,43

Haftalık En Düşük

₺4,74

Aylık En Düşük

₺4,62
PD/DD 0,29

Sermaye

₺1.500.000.000,00
Net Kâr ₺1.169.009.876,00

SNGYO - Şirket Hakkında

SNGYO şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. SNGYO ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

Seba Gacemer

Kuruluş Tarihi

22/12/2006

Halka Arz Tarihi

15.06.2007

Sektör

Şirket, Sermaye Piyasası Kurulu'nun Gayrimenkul Yatırım Ortaklıklarına ilişkin düzenlemelerinde yazılı amaç ve konularla iştigal etmek ve esas olarak gayrimenkullere, gayrimenkullere dayalı sermaye piyasası araçlarına, gayrimenkul projelerine ve gayrimenkullere dayalı haklara yatırım yapmak üzere ve kayıtlı sermayeli olarak kurulmuş halka açık anonim ortaklıktır.

Çalışan Sayısı

174

Adres

Dikilitaş Mahallesi, Yenidoğan Sokak, Sinpaş Plaza, No: 36 Beşiktaş - İstanbul

Merkez

TR

SNGYO Ortaklık Yapısı

Missing Image

Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi (A.Ş.), yenilikçi bakış açısı ve itibar sermayesiyle her geçen gün büyümeye ve başarılı faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor. Sinpaş Holding’in amiral gemisi olarak nitelendirilen Sinpaş GYO, çevre dostu ve bulunduğu alanlara değer katan yaşam alanları inşa ediyor. Şirketin bugüne kadar 100 bini aşkın kişiyi ev sahibi yaptığı biliniyor.

Sinpaş GYO Hakkında:

Sinpaş GYO, Sinpaş Holding bünyesindeki 33 şirketten biridir. Sinpaş GYO’nun temeli Sinpaş Yapı’ya dayanmaktadır. Sinpaş Yapı 1974 tarihinde kurulmuştur. 1974’ten bu yana Sinpaş Grubu’nun çatısı altında faaliyetlerine devam etmektedir. Şirket, 2006 yılında tekrar yapılanmıştır. Bu yapılanmayla birlikte şirketin yeni ünvanı değişmiş ve Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. olmuştur.

Sinpaş Holding’in sahip olduğu köklü geçmişin etkileri, Sinpaş GYO’nun yer aldığı tüm faaliyetlerde kendini net bir şekilde göstermektedir. Sinpaş GYO’nun faaliyet alanı şehirciliktir ve şirket bu anlamda uzmanlardan oluşan bir kadroya sahiptir. Şirketin odak noktası her zaman şehircilik alanında katma değer yaratan yatırımlardır.

Sinpaş GYO, bir bölgeye yatırım yapmadan önce detaylı bir şekilde söz konusu bölgenin yaşam koşullarını analiz etmektedir. Şirket, söz konusu bölgenin yaşam koşullarını incelemekte ve alanında uzman kadrosuyla bu yaşam koşullarının eksiklerini veya geliştirilmesi gereken yönlerini belirlemektedir.

Sinpaş GYO bu tutumu sayesinde sadece kendi inşa ettiği yapılarda değil, bu yapıların içinde bulunduğu bölgelerde de dolaylı olarak yaşam standartlarını yükseltmekte ve bölgenin niteliği artırmaktadır. Sinpaş GYO hem ülkemizde hem de yurt dışında lider konut markası ve yatırım aracı olmayı hedeflemektedir.

Sinpaş GYO sektöre ilk girdiği sene ilkleri yaşatmıştır. Şirket, 2007 senesinde Bursa’nın en büyük konut projesi olan Bursa Modern’in lansmanını yapmıştır. Bununla birlikte tasarımında Phuket Adası Laguna bölgesindeki doğal lagünlerden esinlendiği Lagün projesinin lansmanını gerçekleştirmiştir. Sinpaş GYO, Lagün projesindeki biyolojik gölet uygulamasıyla Türkiye’de bir ilki gerçekleştirmiştir.

Sinpaş GYO 15 Haziran 2007 tarihinde halka arz edilmiştir. SNGYO hisse koduyla işlem gören Sinpaş GYO hisseleri Borsa İstanbul (BİST)’da BİST GAYRİMENKUL YAT. ORT., BİST YILDIZ, BİST MALİ ve BİST TÜM-100 endekslerinde yer almaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl SNGYO hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına SNGYO yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca SINPAS GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S. hissesi alabilirsin.
SNGYO yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.