SMART Hisse - Smartiks Yazılım A.Ş.

₺34,44

Güncel Fiyat

₺16.173.968,46

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.26 (0.76%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

SMART Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺34,44

Satış

₺34,44

Günlük Değişim %

0,76%
Günlük Hacim (TL) ₺16.173.968,46
Taban ₺30,78

Haftalık En Yüksek

₺38,88

Aylık En Yüksek

₺45,54
F/K 24,40

Piyasa Değeri

₺1.097.344.500,00

Yabancı Oranı (%)

0,35%
Volatilite 6,20%

Açılış Fiyatı

₺34,18

Alış

₺34,40

Günlük Değişim (TL)

₺0,26
Tavan ₺37,58

Haftalık En Düşük

₺32,78

Aylık En Düşük

₺32,78
PD/DD 4,76

Sermaye

₺31.862.500,00
Net Kâr ₺44.977.143,00

SMART - Şirket Hakkında

SMART şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. SMART ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

Kuruluş Tarihi

30/06/2008

Halka Arz Tarihi

09.05.2019

Sektör

Yazılım Hizmetleri

Çalışan Sayısı

130

Adres

YTÜ Yıldız Teknopark Çiftehavuzlar Mahallesi Eski Londra Asfaltı Caddesi No:151/E D:2 Blok Z06 Esenler - İSTANBUL

Merkez

TR

SMART Ortaklık Yapısı

Missing Image

Smartiks Yazılım A.Ş.

Smartiks Yazılım Anonim Şirketi (A.Ş.), müşterilerine yüksek teknoloji bileşenlerini kullanarak etkin iş çözümleri üretmek, yazılım geliştirmek ve danışmanlık hizmetleri vermek amacıyla Verusaturk Girişim Sermayesi ile 2006 yılında kuruldu. Uzman bir kadroyla hizmet veren ve en doğru çözümü en kısa sürede sunma vizyonuyla hareket eden Smartiks Yazılım A.Ş., sahip olduğu başarılı stratejiler sayesinde sektörün öncülerinden biri olmayı başarıyor. Kısa sürede sektörde öncü bir teknoloji geliştirme firması olarak anılmaya başlayan Smartiks Yazılım A.Ş., e-ticaret uygulamaları ve mobil uygulamalar gibi alanlarda da faaliyet göstermeye devam ediyor.

Smartiks Yazılım Hakkında

Smartiks Yazılım A.Ş., teknoloji ve bilişim sektöründe hizmet vermektedir. 2023 yılı itibarıyla şirketin yönetim kurulu üyeleri arasında Ali Cem Kalyoncu, Erdoğan Hakan Çelikkol, Tuğrul Gökçen, Yüce Erim, Neval Önen ve İbrahim Selim Arslanoğlu bulunmaktır. Türkiye merkezli bir dijital yazılım şirketi olarak kurulan ve pek çok farklı alanda faaliyet gösteren Smartiks Yazılım A.Ş.’nin ana merkezi İstanbul’da yer almaktadır.

Smartiks Yazılım A.Ş.  9 ve 10 Mayıs 2019 tarihlerinde 2,42 TL fiyatla halka arz olmuştur. Şirket, Borsa İstanbul (BİST)’da ilk kez 16 Mayıs 2019’da işlem görmüştür. Smartiks Yazılım A.Ş. halka arzı Metro Yatırım Menkul Değerler A.Ş. aracı kurumuyla gerçekleşmiştir. Şirketin halka arzı için eşit dağıtım yöntemi tercih edildiği ve 12.450.000 lot paya sahip olduğu bilinmektedir.

Smartiks Yazılım hisseleri, SMART hisse koduyla Ana Pazar’da işlem görmektedir. Şirketin bulunduğu endeksler arasında BİST BİLİŞİM, BİST KATILIM TÜM, BİST İSTANBUL, BİST TEKNOLOJİ, BİST TÜM-100, BİST TÜM ve BIST ANA yer almaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl SMART hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına SMART yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca SMARTIKS YAZILIM A.S. hissesi alabilirsin.
SMART yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.