SEKFK Hisse - Şeker Finansal Kiralama A.Ş.

₺9,97

Güncel Fiyat

₺10.174.761,18

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.16 (1.63%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

SEKFK Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺9,97

Satış

₺9,99

Günlük Değişim %

1,63%
Günlük Hacim (TL) ₺10.174.761,18
Taban ₺8,83

Haftalık En Yüksek

₺10,09

Aylık En Yüksek

₺12,13
F/K 4,20

Piyasa Değeri

₺997.000.000,00

Yabancı Oranı (%)

10,41%
Volatilite 2,65%

Açılış Fiyatı

₺9,91

Alış

₺9,97

Günlük Değişim (TL)

₺0,16
Tavan ₺10,79

Haftalık En Düşük

₺9,08

Aylık En Düşük

₺9,04
PD/DD 1,76

Sermaye

₺100.000.000,00
Net Kâr ₺237.221.000,00

SEKFK - Şirket Hakkında

SEKFK şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. SEKFK ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

RAHİME ÖZLEM BAYSAL

Kuruluş Tarihi

25/08/1997

Halka Arz Tarihi

15.07.2004

Sektör

Finansal kiralama hizmetleri

Çalışan Sayısı

31

Adres

Büyükdere Caddesi, Metrocity İş Merkezi A Blok No:171 Kat:8 Esentepe / Şişli / İSTANBUL

Merkez

TR

SEKFK Ortaklık Yapısı

Missing Image

Şeker Finansal Kiralama A.Ş.

Şeker Finansal Kiralama Anonim Şirketi (A.Ş.), 1997 senesinde 250 bin TL sermayeyle kuruldu. Köklü bir şirket olan Şeker Finansal Kiralama A.Ş., günümüzde faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor. Şirket, ekipman finansmanı ve kiralaması alanlarında hizmet veriyor. Şeker Finansal Kiralama A.Ş. uzman kadrosuyla sektörde değer yaratmaya devam ediyor.

Şeker Leasing Hakkında:

Şeker Leasing 1997 senesinde Şekerbank iştiraki olarak kurulmuştur. Şirketin ilk kuruluş sermayesi 250 bin TL’dir. Günümüzde ise şirketin 100 milyon TL kayıtlı sermayesi ve 50 milyon TL çıkartılmış sermayesi bulunmaktadır.

Şeker Leasing, verdiği kaliteli hizmet ve müşteri odaklı yaklaşımıyla müşterilerinin güven duyduğu bir iş ortağı konumundadır. Şirketin bu konuma gelmesinde İstanbul Merkez, Ankara Bölge Müdürlüğü ve Şekerbank’ın yaygın şube ağının etkileri çok fazladır.

Faaliyet alanı ekipman finansmanı ve kiralaması olan Şeker Leasing, uzman kadrosuyla birlikte süreç boyunca danışmanlık sunmaktadır. Şirketin hedefi müşteri ihtiyaçlarını saptayarak değer katmaktır. Özellikle KOBİ segmentindeki firmaların ekipman ve makine ihtiyaçları Şeker Leasing tarafından hızlı ve esnek bir şekilde finanse edilmektedir.

Şeker Finansal Kiralama A.Ş.’nin misyonu, finansal kaynaklarını ve sektördeki tecrübesini verimli ve kârlı yatırımlara yönlendirerek çalışanlarının teşviki, eğitimi ve kararlara katılımını sağlamaktır. Bunun birlikte şirketin diğer hedefleri pay sahiplerine gerçek ve yeterli bilgilerin sunulması ve müşteri talepleri esas alınarak hizmet felsefesinin sürekli geliştirilmesidir.

Şeker Leasing’in stratejik hedefleri ekonomik durum, ulusal ve uluslararası finans piyasalarındaki rekabet ve genel beklentiler göz önünde bulundurularak kısa ve uzun vadeli hedefleri baz almak kaydıyla belirlenmektedir. Tüm bunlar her ay düzenli bir şekilde toplanan yönetim kurulunda kapsamlı olarak müzakere edilmektedir.

Şeker Leasing 15 Temmuz 2004 tarihinde halka arz olmuştur. SEKFK hisse koduyla işlem gören Şeker Leasing hisseleri Borsa İstanbul (BİST)’da BİST FİN. KİR. FAKTORİNG, BİST ANA, BİST TÜM-100 ve BİST MALİ endekslerinde yer almaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl SEKFK hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına SEKFK yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca SEKER FINANSAL KIRALAMA A.S. hissesi alabilirsin.
SEKFK yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.