SANEL Hisse - SAN-EL Mühendislik Elektrik Taahhüt Sanayi ve Ticaret A.Ş.

₺25,34

Güncel Fiyat

₺1.249.582,20

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺-0.28 (-1.09%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

SANEL Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺25,34

Satış

₺25,34

Günlük Değişim %

-1,09%
Günlük Hacim (TL) ₺1.249.582,20
Taban ₺23,06

Haftalık En Yüksek

₺27,94

Aylık En Yüksek

₺39,00
F/K 0,00

Piyasa Değeri

₺460.764.604,92

Yabancı Oranı (%)

0,56%
Volatilite 4,84%

Açılış Fiyatı

₺26,26

Alış

₺25,24

Günlük Değişim (TL)

₺-0,28
Tavan ₺28,18

Haftalık En Düşük

₺24,82

Aylık En Düşük

₺24,82
PD/DD 0,00

Sermaye

₺18.255.333,00
Net Kâr ₺-22.771.968,00

SANEL - Şirket Hakkında

SANEL şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. SANEL ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

OSMAN DUMAN

Kuruluş Tarihi

04/05/2005

Halka Arz Tarihi

25.11.2013

Sektör

Her türlü elektrik, elektronik,mekanik ve elektromekanik malzemelerinin, bunların aksesuarlarının imalatını,alımını,satımını,ithalat ve ihracatı

Çalışan Sayısı

106

Adres

Salacak Mahallesi Salacak İskele Caddesi No:22 Üsküdar/İstanbul

Merkez

TR

SANEL Ortaklık Yapısı

Missing Image

SAN-EL Mühendislik Elektrik Taahhüt Sanayi ve Ticaret A.Ş.

SAN-EL Mühendislik Elektrik Taahhüt Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (A.Ş.) 2005 yılından beri İstanbul’daki merkezinden çalışmalarını sürdürüyor. Kurulduğu yıldan bugüne hizmetlerine ara vermeksizin devam eden şirket, enerji dağıtım kontrol ve kumanda panolarının üretimi alanında faaliyet gösteriyor. SAN-EL Mühendislik Elektrik Taahhüt Sanayi ve Ticaret A.Ş. bugüne dek çok sayıda projenin üretimini gerçekleştiren bin ila 100 bin kilovolt amper (kVA) arasında kurulu bir elektrik gücüyle çalışmalarına hız kesmeden devam edebiliyor. SAN-EL Mühendislik Elektrik Taahhüt Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin yönetim kurulu üyeleri arasında Rana Yıldırım, Bilal Savaşeri, Muhammet Haluk Sur, Büşra Kurtulmuş ve Yunus Pehlivan yer alıyor. 

SAN-EL Mühendislik Elektrik Taahhüt Sanayi ve Ticaret Hakkında:

Türkiye merkezli bir şirket olarak kurulan SAN-EL Mühendislik Elektrik Taahhüt Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin ana merkezi İstanbul’un Üsküdar ilçesinde yer almaktadır. Şirketin halka arz edilmiş hisseleri Borsa İstanbul (BİST)’da ve Ana Pazar’da işlem görmeyi sürdürmektedir. 

SAN-EL Mühendislik Elektrik Taahhüt Sanayi ve Ticaret A.Ş. hisseleri ilk kez 26 ila 27 Kasım 2013 tarihlerinde talep toplayarak halka arz edimiştir. SAN-EL Mühendislik Elektrik Taahhut Sanayi ve Ticaret A.Ş. hisselerinin halka arzı 3,98 TL’den sabit fiyat politikasıyla gerçekleşmiştir. 

SAN-EL Mühendislik Elektrik Taahhüt Sanayi ve Ticaret A.Ş. halka arz işlemleri için Piramit Menkul Kıymetler A.Ş. aracı kurumuyla çalışmayı tercih etmiştir. SAN-EL Mühendislik Elektrik Taahhüt Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin hisselerin ilk işlem tarihi 2 Aralık 2013 olarak açıklanmıştır. Şirketin toplamda 3,000,000 lot paya sahip olduğu ve şirkete dair hisselerin SANEL hisse kodu ile işlem gördüğü bilinmektedir.

SAN-EL Mühendislik Elektrik Taahhüt Sanayi ve Ticaret A.Ş. hisseleri farklı endekslerde işlem görmektedir. Bu endeksler arasında BİST İSTANBUL, BİST TÜM, BİST İNŞAAT, BİST HİZMETLER, BİST TÜM-100 ve BİST KATILIM TÜM endeksleri yer almaktadır. SAN-EL Mühendislik Elektrik Taahhüt Sanayi ve Ticaret A.Ş. hisseleri 2023 yılının Ekim ayı itibariyle 16.30 TL’den işlem görmeyi sürdürmektedir.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl SANEL hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına SANEL yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca SAN-EL MUHENDISLIK ELEKTRIK TAAHHUT SANAYI VE TICARET A.S. hissesi alabilirsin.
SANEL yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.