RYGYO Hisse - Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

₺39,16

Güncel Fiyat

₺28.982.639,48

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺1.16 (3.05%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

RYGYO Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺39,16

Satış

₺39,18

Günlük Değişim %

3,05%
Günlük Hacim (TL) ₺28.982.639,48
Taban ₺34,20

Haftalık En Yüksek

₺39,70

Aylık En Yüksek

₺41,44
F/K 1,13

Piyasa Değeri

₺19.590.000.000,00

Yabancı Oranı (%)

23,05%
Volatilite 5,89%

Açılış Fiyatı

₺37,74

Alış

₺39,14

Günlük Değişim (TL)

₺1,16
Tavan ₺41,80

Haftalık En Düşük

₺36,66

Aylık En Düşük

₺34,08
PD/DD 0,64

Sermaye

₺500.000.000,00
Net Kâr ₺17.407.547.663,00

RYGYO - Şirket Hakkında

RYGYO şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. RYGYO ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

BEHZAT KAPLAN

Kuruluş Tarihi

03/09/2008

Halka Arz Tarihi

12.07.2010

Sektör

Sermaye Piyasası Kurulu'nun gayrimenkul yatırım ortaklıklarına ilişkin düzenlemelerinde yazılı amaç ve konularla iştigal etmek

Çalışan Sayısı

11

Adres

Küçük Çamlıca Mahallesi Erkan Ocaklı Sokak No:11 Üsküdar/İstanbul

Merkez

TR

RYGYO Ortaklık Yapısı

Missing Image

Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi (A.Ş.) depoculuk alanında açık görerek 2008 yılından beri bu alanda faaliyet göstermeye devam ediyor. Reysaş Lojistik ve Taşımacılık iştiraki olarak kurulan Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. 2010 yılından beri halka açık bir şirket olarak çalışmalarını sürdürüyor. 183 bin metrekare kapalı alan ile faaliyet gösteren ve kısa süre içerisinde depo inşaatlarıyla kendisini geliştiren Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., faaliyet gösterdiği alanda sektörün öncü isimleri arasında yer almayı başarıyor. Şirketin ortaklık yapısında Reysaş Lojistik ve Taşımacılık ve Egemen Döven bulunuyor.

Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Hakkında:

Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. 13 farklı ilde, 84 depo ile hizmet vermektedir. Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., Türkiye’nin dört bir tarafında stratejik liman ve istasyon noktalarının projelerini gerçekleştirmektedir. Farklı sektörlerin ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına kendini geliştiren şirket hisselerini halka arz yöntemiyle satışa çıkarmıştır. Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.’nin ana merkezi İstanbul’da yer almaktadır. Şirkete ait hisselerin Yıldız Pazar’da işlem gördüğü bilinmektedir.

Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. 12 Temmuz 2010 tarihinde halka arz edilmiştir. Şirket hisselerinin halka arz için belirlenen fiyatı 1 TL olarak açıklanmıştır. Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. toplamda 65,500,000 lot paya sahip bir şirket olarak varlığını sürdürmektedir. Şirketin halka arzı için Ak Yatırım Menkul Değerler A.Ş. aracı kurumu tercih edilmiştir. Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. hisseleri RYGYO hisse kodu kısaltmasıyla Borsa İstanbul (BİST)’da işlem görmeye devam etmektedir.

Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. hisseleri RYGYO hisse koduyla pek çok farklı borsa endekslerinde işlem görmeyi sürdürmektedir. Bu endeksler arasında BIST GAYRİMENKUL YAT. ORT., BIST YILDIZ, BIST TÜM-100, BIST MALİ ve BIST TÜM yer almaktadır. Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. hisselerinin halka açıklık oranı yüzde 29,55 olarak bilinmektedir.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl RYGYO hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına RYGYO yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca REYSAS GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S. hissesi alabilirsin.
RYGYO yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.