RUBNS Hisse - Rubenis Tekstil Sanayi Ticaret A.Ş.

₺32,84

Güncel Fiyat

₺37.535.247,58

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺-0.68 (-2.03%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

RUBNS Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺32,84

Satış

₺32,84

Günlük Değişim %

-2,03%
Günlük Hacim (TL) ₺37.535.247,58
Taban ₺29,56

Haftalık En Yüksek

₺35,30

Aylık En Yüksek

₺45,90
F/K 34,38

Piyasa Değeri

₺2.446.580.000,00

Yabancı Oranı (%)

0,91%
Volatilite 5,07%

Açılış Fiyatı

₺33,70

Alış

₺32,82

Günlük Değişim (TL)

₺-0,68
Tavan ₺36,12

Haftalık En Düşük

₺32,28

Aylık En Düşük

₺32,28
PD/DD 1,07

Sermaye

₺74.500.000,00
Net Kâr ₺71.160.783,00

RUBNS - Şirket Hakkında

RUBNS şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. RUBNS ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

SELAMİ KARAAĞAÇ

Kuruluş Tarihi

01/04/2009

Halka Arz Tarihi

06.07.2022

Çalışan Sayısı

403

Adres

Telsiz Mah. Zambak Sok. No:6/A Zeytinburnu/İSTANBUL

Merkez

TR

RUBNS Ortaklık Yapısı

Missing Image

Rubenis Tekstil Sanayi Ticaret A.Ş.

2021 yılında faaliyete geçen son teknoloji tesisiyle sektöründe fark yaratan Rubenis Tekstil Sanayi Ticaret Anonim Şirketi (A.Ş.), yüzde 100 organik pamuk kullanarak yüksek kaliteli ürünler üretiyor. Şirket, Şanlıurfa Organize Sanayi Bölgesinde 90 bin metrekarelik bir arazide çalışmalarını sürdürüyor. 50 milyon dolarlık yatırımla inşa edilen tesisinde 50 bin metrekarelik kapalı alana sahip olan şirket Türkiye, Orta Doğu ve Balkanlar'ın en modern iplik tesisi ünvanını taşıyor.

Rubenis Tekstil Hakkında:

Rubenis Tekstil, iplik üretim tesisine ek olarak geçen yıl örme kumaş fabrikası kurarak tarladan gelen pamukları ipliğe, ipliği de ham kumaşa dönüştürmektedir. Şirketin gelecek vizyonlarında ise boyalı kumaşla ilgili fabrika çalışmaları bulunmaktadır. Ayrıca boyalı kumaş fabrikalarının çatısına güneş panelleri kuran Rubenis, güneş enerjisi yatırımı gerçekleştirerek şirketlerinin enerji ihtiyacının önemli bir kısmını karşılamaktadır.

Tesislerinde dünya genelinde kabul gören Rieter Ring makineleri, Murata Bobin makineleri, Marzolı Fitil makineleri ve Uster laboratuvar cihazları gibi en son teknoloji cihazları kullanan Rubenis Tekstil, 20 adet ring makinesiyle toplamda 36 bin 480 iplik üretme kapasitesine sahiptir. Günlük olarak 25 ton iplik üretebilen şirketin aylık üretimi 750 tona kadar çıkmaktadır.

Tam otomasyon sistemleri kullanan Rubenis Tekstil, yüzde 100 organik pamukları tarladan balya halinde alıp insan eli değmeden işleme tabi tutmaktadır. Şirket, ürünlerinin kalitesini en üst düzeye çıkarmak için üstün laboratuvarlarda titiz testlerden geçmektedir. Rubenis Tekstil, Türkiye ve dünya pazarlarında kumaş ve örgü ürünleri konusunda dönemin ihtiyaçlarına hızlı ve etkili çözümler sunma amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Rubenis Tekstil Sanayi Ticaret A.Ş., 6 Temmuz 2022 tarihinde ve çarşamba günü, pay başına 12,50 TL sabit fiyatla halka arz olmuştur. Şirket, Borsa İstanbul (BİST)’da RUBNS hisse koduyla işlem görmektedir. Şirketin halka arzda tahsisat oranları yüzde 48 yurt içi bireysel yatırımcılar, yüzde 25 yurt içi kurumsal yatırımcılar, yüzde 25 kurumsal yabancı yatırımcılar ve yüzde 2 şirket çalışanları olarak açıklanmıştır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl RUBNS hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına RUBNS yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca RUBENIS TEKSTIL SANAYI TICARET A.S. hissesi alabilirsin.
RUBNS yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.