PSGYO Hisse - Pasifik Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

₺5,73

Güncel Fiyat

₺49.050.373,63

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺-0.26 (-4.34%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

PSGYO Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺5,73

Satış

₺5,74

Günlük Değişim %

-4,34%
Günlük Hacim (TL) ₺49.050.373,63
Taban ₺5,40

Haftalık En Yüksek

₺6,20

Aylık En Yüksek

₺6,30
F/K 10,82

Piyasa Değeri

₺9.397.200.000,00

Yabancı Oranı (%)

6,26%
Volatilite 4,51%

Açılış Fiyatı

₺5,95

Alış

₺5,73

Günlük Değişim (TL)

₺-0,26
Tavan ₺6,58

Haftalık En Düşük

₺5,68

Aylık En Düşük

₺5,47
PD/DD 0,64

Sermaye

₺1.640.000.000,00
Net Kâr ₺868.228.359,00

PSGYO - Şirket Hakkında

PSGYO şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. PSGYO ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

Kuruluş Tarihi

11/12/2020

Halka Arz Tarihi

10.12.2021

Çalışan Sayısı

267

Adres

KIZILIRMAK MAH.DUMLUPINAR BULV NEXT LEVEL A BLOK NO.3A KAT:1 ÇANKAYA ANKARA

Merkez

TR

PSGYO Ortaklık Yapısı

Missing Image

Pasifik Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Tasarımı boşluklara anlam katmak olarak gören Pasifik Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi (A.Ş.), geniş portföye sahip başarılı bir şirket olarak çalışmalarına devam ediyor. Pasifik GYO, alanında ilk olan Next Level Ankara, Next Level Loft, Next Level Çayyolu gibi projeleriyle sektörde öne çıkıyor. Şirket, yolculuğuna uluslararası lojistik sektöründe güçlü bir isim olan Pasifik Eurasia, bilişim ve teknoloji sektörünün yenilikçi isimlerinden biri olan Destel, uluslararası ticaret sektöründe adını her zaman ilk sıralardan duyuran Avrasya Trading gibi şirketlerle devam ediyor.

Pasifik GYO Hakkında:

11 Aralık 2020 tarihinde Fatih Erdoğan tarafından Pasifik Grup Gayrimenkul Yatırım A.Ş. ünvanıyla konut projeleri gerçekleştirmek amacıyla kurulan şirket, Eylül 2021’de gayrimenkul yatırım ortaklığına dönüşmüştür. Şirket, her türlü inşaat faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. Konut ve ticari gayrimenkul projeleri üretmekte ve geliştirmektir.

Pasifik GYO, Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketlerinden biri olmayı hedeflemektedir. Her geçen sene yatırımlarını artırarak ve büyüyerek ilerleyen şirketin portföyü birbirinden değerli projelerle doludur.

Pasifik GYO, Türkiye’nin en büyük karma projesi Merkez Ankara, Next Level Country,  Next Level Kemer ve   Next Level markasına eklenmesi planlanan Bodrum projesiyle adından söz ettirmektedir.

Pasifik GYO, sağlıklı ve güvenilir büyümeyi önemseyen bir şirkettir. Bunu sürdürmek için gayrimenkul portföyünü genişletmekte, değer üretmekte ve böylece hissedarlarına, paydaşlarına, müşterilerine ve ülkemize yeni yatırım fırsatları sunmayı amaçlamaktadır.

Pasifik Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., 9-10 Aralık 2021 tarihlerinde 16,38 TL sabit fiyatla halka arz edilmiştir. Tamamı sermaye artırımı yoluyla olmak üzere toplam 67.500.000 TL nominal değerli pay 2021 senesinde halka arz edilmiştir. Pasifik GYO hisseleri, Borsa İstanbul (BIST)’da PSGYO hisse koduyla işlem görmektedir.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl PSGYO hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına PSGYO yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca PASIFIK GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S. hissesi alabilirsin.
PSGYO yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.