PCILT Hisse - PC İletişim ve Medya Hizmetleri Sanayi Ticaret A.Ş.

₺19,19

Güncel Fiyat

₺39.645.062,38

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.28 (1.48%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

PCILT Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺19,19

Satış

₺19,19

Günlük Değişim %

1,48%
Günlük Hacim (TL) ₺39.645.062,38
Taban ₺17,28

Haftalık En Yüksek

₺19,37

Aylık En Yüksek

₺19,37
F/K 7,33

Piyasa Değeri

₺2.271.136.500,00

Yabancı Oranı (%)

6,10%
Volatilite 3,81%

Açılış Fiyatı

₺18,96

Alış

₺19,17

Günlük Değişim (TL)

₺0,28
Tavan ₺21,10

Haftalık En Düşük

₺16,69

Aylık En Düşük

₺13,35
PD/DD 2,86

Sermaye

₺118.350.000,00
Net Kâr ₺309.882.990,00

PCILT - Şirket Hakkında

PCILT şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. PCILT ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

Kuruluş Tarihi

04/12/2009

Halka Arz Tarihi

25.11.2021

Çalışan Sayısı

208

Adres

Barbaros Bulvarı, Morbasan Sokak, Koza İş Merkezi, C Blok, No: 14 K: 9-10 Balmumcu/Beşiktaş/Türkiye

Merkez

TR

PCILT Ortaklık Yapısı

Missing Image

PC İletişim ve Medya Hizmetleri Sanayi Ticaret A.Ş.

PC İletişim ve Medya Hizmetleri Sanayi Ticaret Anonim Şirketi (A.Ş.)’nin çatısı altındaki şirketler medya hizmetleri, reklamcılık, reklamların farklı mecralarda müşteriler için ayrılması, temin edilmesi, üçüncü taraflara sunulması ve kiralanması hizmetlerini sunuyor. Bunun yanı sıra televizyon programlarının alınıp satılması ve içerik iş birlikleri yapılması gibi çok çeşitli faaliyetlerde öne çıkan şirket, sunduğu kapsamlı medya ve reklamcılık hizmetleriyle adından söz ettiriyor.

PC İletişim ve Medya Hizmetleri Hakkında:

PC İletişim, geleneksel ve dijital medya planlama, satın alma, kiralama, promosyon ve basım alanlarında uzman kadrosuyla ulusal ve uluslararası arenada büyük markalara hizmet sunmaktadır. PC İletişim ve Medya Hizmetleri Sanayi Ticaret A.Ş.’nin çatısı altında People, 3dots, Forward Media, Sound Media ve Arena Media gibi markalar bulunmaktadır.

Medya planlama ve satın alma konularında faaliyet gösteren People (PC İletişim) ve Arena (Maya Medya) şirketleri hem yerel hem de uluslararası markalara hizmet vermektedir. Bu şirketler yurt içi ve yurt dışında medya planlama ve satın alma hizmetleri sunmaktadır. Medya planlama ve satın alma alanında dijital performans ajansı Forward Media (UP İletişim), yerel ve uluslararası markalara hem yurt içi hem de yurt dışında hizmet vermektedir.

Şirketin alt içerik ve etkinlik ajansı olarak faaliyet gösteren 3 Dots (BL İletişim) içerik pazarlaması, iş birlikleri, üretim, program alımı ve satımı, marka iş birlikleri ve küçük/orta ölçekli etkinlik organizasyonları gibi birçok alanda geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır. Radyo ajansı Sound Media (SM Medya) ise Türkiye'nin önde gelen marka ve ajanslarına karasal ve dijital radyo planlama ve satın alma konularında hizmet vermektedir.

PC İletişim ve Medya Hizmetleri Sanayi Ticaret A.Ş., 24-25 Kasım 2021 tarihlerinde ve çarşamba-perşembe günleri, pay başına 9,50 TL sabit fiyatla halka arz olmuştur. Şirket, Borsa İstanbul (BİST)’da PCILT hisse koduyla işlem görmektedir. 2023 yılında bedelsiz sermaye artırımı talebinde bulunan PC İletişim (PCILT), sermayesini mevcut 45 milyon TL'den yüzde 163 artırarak 118,4 milyon TL'ye yükseltmek istemektedir.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl PCILT hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına PCILT yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca PC ILETISIM VE MEDYA HIZMETLERI SANAYI TICARET A.S. hissesi alabilirsin.
PCILT yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.