OZKGY Hisse - Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

₺10,16

Güncel Fiyat

₺241.044.795,73

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.26 (2.63%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

OZKGY Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺10,16

Satış

₺10,16

Günlük Değişim %

2,63%
Günlük Hacim (TL) ₺241.044.795,73
Taban ₺8,91

Haftalık En Yüksek

₺10,37

Aylık En Yüksek

₺10,37
F/K 3,38

Piyasa Değeri

₺14.792.960.000,00

Yabancı Oranı (%)

7,18%
Volatilite 5,76%

Açılış Fiyatı

₺9,90

Alış

₺10,14

Günlük Değişim (TL)

₺0,26
Tavan ₺10,89

Haftalık En Düşük

₺8,89

Aylık En Düşük

₺8,42
PD/DD 0,36

Sermaye

₺1.456.000.000,00
Net Kâr ₺4.372.559.430,00

OZKGY - Şirket Hakkında

OZKGY şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. OZKGY ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

M.FATİH KERESTECİ

Kuruluş Tarihi

01/02/2008

Halka Arz Tarihi

10.02.2012

Sektör

Gayrimenkullere, gayrimenkullere dayalı sermaye piyasası araçlarına, gayrimenkul projelerine ve gayrimenkullere dayalı haklara yatırım yapmak

Çalışan Sayısı

50

Adres

Kazlıçeşme Mah. Kennedy Caddesi No:52C 34020 Büyükyalı / İstanbul

Merkez

TR

OZKGY Ortaklık Yapısı

Missing Image

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Yarım asra yaklaşan köklü ve başarılı geçmişiyle dikkat çeken Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi (A.Ş.) donanımlı insan kaynakları, güçlü istihdam ağı, sağlam finansman yapısı ve güçlü stratejik çalışmalarıyla öne çıkıyor. Ülke ekonomisine nefes vermeyi amaçlayan Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., yaşama değer katan lider kuruluşlar arasında bulunuyor. Akbalık ailesinin 1985 yılında Özak Tekstil’i kurmasıyla temelleri atılan Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. tekstil, inşaat, gayrimenkul yatırım ortaklığı, turizm ve tesis yönetimi gibi pek çok farklı sektörde yatırımlar ve hizmetler gerçekleştiriyor.

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Hakkında:

Farklı sektörlerde hizmet gösteren Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., köklü kurumsal değerleriyle başarılı çalışmalar yürütmektedir. Şirket, mevcut koşulları hassas bir gözlemle analiz etmekte ve çalışma stratejilerini doğru bir şekilde belirlemektedir. Böylelikle faaliyet gösterdiği alanların tamamında öncü bir şirket olmayı başarmaktadır. Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., faaliyet gösterdiği alanları genişletmek için teknolojinin ışığında pek çok farklı çalışma yürütmektedir.

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., 8-9-10 Şubat 2012 tarihlerinde 2,50 TL sabit fiyatla halka arz olmuştur. Şirketin oransal dağıtım yöntemiyle halka arz edildiği ve halka arzda aracı kurum olarak Deniz Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş.’nin tercih edildiği bilinmektedir. Şirketin Borsa İstanbul (BİST)’da ilk büyük işlem tarihi 15 Şubat 2012 olmuştur. Fiili dolaşımdaki pay 363,950,873 lot ve dolaşımdaki pay oranı yüzde 24,99’dur.

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı hisseleri, OZKGY hisse koduyla Yıldız Pazar’da işlem görmektedir. Şirketin dahil olduğu endeksler arasında BİST GAYRIMENKUL YAT. ORT., BİST TÜM, BİST YILDIZ, BİST TÜM-100 ve BİST MALİ bulunmaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl OZKGY hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına OZKGY yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca OZAK GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S. hissesi alabilirsin.
OZKGY yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.