OYAYO Hisse - Oyak Yatırım Ortaklığı A.Ş.

₺38,80

Güncel Fiyat

₺10.278.423,62

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺2.86 (7.96%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

OYAYO Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺38,80

Satış

₺38,80

Günlük Değişim %

7,96%
Günlük Hacim (TL) ₺10.278.423,62
Taban ₺32,36

Haftalık En Yüksek

₺38,80

Aylık En Yüksek

₺38,80
F/K 0,00

Piyasa Değeri

₺776.000.000,00

Yabancı Oranı (%)

0,14%
Volatilite 7,96%

Açılış Fiyatı

₺35,94

Alış

₺38,62

Günlük Değişim (TL)

₺2,86
Tavan ₺39,52

Haftalık En Düşük

₺34,00

Aylık En Düşük

₺33,00
PD/DD 8,17

Sermaye

₺20.000.000,00
Net Kâr ₺-25.758.102,00

OYAYO - Şirket Hakkında

OYAYO şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. OYAYO ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

Murat Nermin

Kuruluş Tarihi

03/11/2006

Halka Arz Tarihi

27.04.2007

Sektör

ilgili mevzuatta belirlenmiş ilke ve kurallar çerçevesinde sermaye piyasası araçları ile ulusal ve uluslararası borsalarda veya borsa dışı organize piyasalarda işlem gören altın ve diğer kıymetli madenler portföyü işletmek

Çalışan Sayısı

3

Adres

AYAZAĞA MAHALLESİ KEMERBURGAZ CADDESİ VADİ İSTANBUL PARK SİTESİ 7B BLOK NO: 7C İÇ KAPI NO:86 SARIYER / İSTANBUL

Merkez

TR

OYAYO Ortaklık Yapısı

Missing Image

Oyak Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Oyak Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi (A.Ş.), 2006 yılında 10 milyon sermayeyle Ordu Yardımlaşma Kurumunun iştiraki olarak kuruldu. 3 Kasım 2006 tarihinden beri hizmet veren şirketin kuruluş amacının sermaye piyasası araçlarıyla ilgili borsa ve borsa dışı piyasalarda işlem gören kıymetli madenlerin portföyünü işletmek olarak biliniyor. Şirket ortaklık portföyü oluşturmak, yönetmek ve portföyde değişiklik yapmak için sahip olduğu yetki belgesiyle hizmet veriyor. Şirketin günümüzde Ataer Holding A.Ş.’ye ait olduğu biliniyor.

Oyak Yatırım Hakkında:

Portföy oluşturmak ve yönetmekle ilgilenen Türkiye merkezli bir yatırım ortaklığı şirketi olan Oyak Yatırım Ortaklığı A.Ş.’nin geniş bir faaliyet listesine sahip olduğu bilinmektedir. Şirketin ana faaliyetleri arasında portföy oluşturmak ve değiştirmek, yönetimle ilgili gerekli tedbirleri almak ve ilgili organizasyonları yakından gözlemlemek bulunmaktadır.

Oyak Grubunun bir parçası olan Oyak Yatırım Ortaklığı A.Ş. hem yurt içi hem de yurt dışı pazarda faaliyet göstermektedir. Şirketin yönetim kurulunda Lale Özsancak, Çiğdem Köker Alpaydın, Turhan Cemal Beriker, Faruk Çizmecioğlu ve Hamza Alper Karaçoban yer almaktadır.

Oyak Yatırım Ortaklığı A.Ş. 2-3-4 Haziran 2021 tarihlerinde 18,65 TL ile fiyatla halka arz edilmiştir. Halka arzı eşit dağıtım esasına göre gerçekleşen Oyak Yatırım Ortaklığı A.Ş., sabit fiyat ve en iyi gayret aracılığı yöntemiyle halka arz olmuştur. Şirket, Borsa İstanbul (BIST)’da ilk işlemini 10 Haziran 2021 tarihinde görmüştür.

OYYAT hisse koduyla Yıldız Pazar’da işlem gören Oyak Yatırım Ortaklığı A.Ş. pek çok endekse dahildir. Oyak Yatırım hisseleri BIST HALKA ARZ, BIST YILDIZ, BIST TÜM-100, BIST TÜM, BIST ARACI KURUM ve BIST MALİ endekslerinde yer almaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl OYAYO hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına OYAYO yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca OYAK YATIRIM ORTAKLIGI A.S. hissesi alabilirsin.
OYAYO yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.