OFSYM Hisse - Ofis Yem Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.

₺41,56

Güncel Fiyat

₺16.423.553,70

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.12 (0.29%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

OFSYM Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺41,56

Satış

₺41,56

Günlük Değişim %

0,29%
Günlük Hacim (TL) ₺16.423.553,70
Taban ₺37,42

Haftalık En Yüksek

₺41,98

Aylık En Yüksek

₺48,92
F/K 41,09

Piyasa Değeri

₺6.078.150.000,00

Yabancı Oranı (%)

1,17%
Volatilite 1,79%

Açılış Fiyatı

₺41,44

Alış

₺41,54

Günlük Değişim (TL)

₺0,12
Tavan ₺45,70

Haftalık En Düşük

₺40,84

Aylık En Düşük

₺38,76
PD/DD 3,03

Sermaye

₺146.250.000,00
Net Kâr ₺147.926.577,00

OFSYM - Şirket Hakkında

OFSYM şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. OFSYM ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

Kuruluş Tarihi

28/07/1997

Halka Arz Tarihi

11.08.2023

Çalışan Sayısı

269

Adres

Sünlü Mahallesi Yayla 2 Sokak No:1/B Çubuk /ANKARA

Merkez

TR

OFSYM Ortaklık Yapısı

Missing Image

Ofis Yem Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Yedi farklı ortakla kurulan Ofis Yem Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (A.Ş.), 1993 yılında Çorum’da kurulmuş olsa da 1997 yılında operasyonlarını Ankara’ya taşıyarak üretimlerine Ankara’da başladı. Şirketin ortakları arasında Galip Yeşilbaş, Salih Yeşilbaş, Ofis Holding, Bekir Taşkaldıran, Agah Mamaloğlu, Selim Yeşilbaş ve Muzaffer Daşkın yer alıyor. Tarım ve hayvancılık sektöründe hizmet gösteren Ofis Yem Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş., Türkiye’nin bu alanda öncü kuruluşları arasında yer alıyor.

Ofis Yem Gıda Hakkında:

Ofis Yem Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş., Ofis Acay Gıda Tarım Hayvancılık San. ve Tic. A.Ş. ile bağlı ortak olarak hizmet vermektedir. Şirketin ana merkezinin Ankara, Çubuk’ta yer aldığı bilinmektedir.

Ofis Yem Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş., 10-11 Ağustos 2023 tarihlerinde 27,20 TL sabit fiyatla halka arz olmuştur. Şirketin Borsa İstanbul (BIST)’da ilk işlem tarihi 16 Ağustos 2023’tür. Ofis Yem Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş., eşit dağıtım yöntemiyle halka arz edilmiştir. Şirketin halka arzı için Garanti Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş. aracı kurumu tercih edilmiştir.

Ofis Yem Gıda, OFSYM hisse koduyla Yıldız Pazar’da işlem görmektedir. Ofis Yem Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. hisseleri BIST YILDIZ, BIST TÜM, BIST HALKA ARZ, BIST SINAİ, BIST TÜM-100, BIST GIDA, İÇECEK ve BIST ANKARA endekslerinde yer almaktadır. Ofis Yem Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin 22.748.542 lot fiili dolaşımdaki paya ve yüzde 15,55 pay oranına sahip olduğu bilinmektedir.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl OFSYM hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına OFSYM yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca OFIS YEM GIDA SANAYI TICARET A.S. hissesi alabilirsin.
OFSYM yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.