MARKA Hisse - Marka Yatırım Holding A.Ş.

₺67,95

Güncel Fiyat

₺687.586,05

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0 (0%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

MARKA Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺67,95

Satış

₺0,00

Günlük Değişim %

0,00%
Günlük Hacim (TL) ₺687.586,05
Taban ₺61,20

Haftalık En Yüksek

₺88,35

Aylık En Yüksek

₺103,90
F/K 0,00

Piyasa Değeri

₺1.426.270.500,00

Yabancı Oranı (%)

0,53%
Volatilite 0,00%

Açılış Fiyatı

₺67,95

Alış

₺0,00

Günlük Değişim (TL)

₺0,00
Tavan ₺74,70

Haftalık En Düşük

₺67,95

Aylık En Düşük

₺67,95
PD/DD 20,35

Sermaye

₺20.990.000,00
Net Kâr ₺-11.613.170,00

MARKA Hisse Haberleri ve Yorumları

Tümünü Gör

MARKA - Şirket Hakkında

MARKA şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. MARKA ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

Kuruluş Tarihi

20/12/2004

Halka Arz Tarihi

04.05.2005

Sektör

ANA SÖZLEŞMEDE YAZILI İŞLER

Çalışan Sayısı

2

Adres

ORTABAYIR MAHALLESİ ŞAİR ÇELEBİ SOKAK GÜRTAŞ İŞ MERKEZİ APARTMANI NO:1/3 KAĞITHANE/İSTANBUL

Merkez

TR

MARKA Ortaklık Yapısı

Missing Image

Marka Yatırım Holding A.Ş.

Marka Yatırım Holding Anonim Şirketi (A.Ş.) finans, medya, emlak, hizmet, gıda, kozmetik ve teknoloji alanında yatırımlar yaparak yeni projelerini hayata geçirmeyi sürdürüyor. Uluslararası markalarla yapılan iş birlikleriyle sektörde öncü bir yaklaşıma sahip olan Marka Yatırım Holding A. Ş. farklı sektörlerde de çalışmalar yapıyor. Şirket, değer yaratma ve bu değerleri paylaşarak birlikte yaşatma prensibiyle gelecekteki projelerini de şekillendiriyor.

Marka Yatırım Holding Hakkında:

Marka Yatırım Holding A.Ş. 20 Aralık 2004 tarihinde İstanbul’da kurulmuştur. Yurt içi pazarlarda faaliyet göstermek adına açılan Marka Yatırım Holding A.Ş.’nin ana merkezi Kağıthane’de yer almaktadır. Şirketin yönetim kurulu üyeleri arasında Mine Tozlu, İlhami Koç, Ferhan Aral, İbrahim Ceyda Akaydın, Bilal Karakoç ve Hüsnü Yüşa Ünay bulunmaktadır.

Marka Yatırım Holding A.Ş. her türlü konfeksiyon ve tekstil ürünlerinin ihracatını ve ithalatını yapmaktadır. Ayrıca bu ürünleri toptan ya da perakende olarak satmayı ve pazarlamayı sürdürmektedir. Şirket pazarlamanın yanı sıra kreasyon tasarlama, defile düzenleme, bayilik ve acentelik ya da mümessillik almak ve vermektedir. 

Marka Yatırım Holding, bünyesindeki saygın markaları sayesinde Türkiye'yii önemli platformlarda temsil etmeyi sürdürmektedir. Hem yurt içinde hem de yurt dışında yatırımlarını artırmak amacıyla hareket eden şirket, faaliyet gösterdiği tüm alanlarda daima gelişme vizyonuyla yol almaktadır.

Üretim alanlarını genişletmek için her geçen gün teknolojik yenilikleri takip eden ve bu yenilikleri hayatına dahil eden Marka Yatırım Holding A.Ş. sektördeki yerini her geçen gün genişletmeyi sürdürmektedir. Şirket tarafından bugüne dek hayata geçirilmiş ve tamamlanmış çok sayıda proje bulunmaktadır.

Marka Yatırım Holding A.Ş. 4 Mayıs 2005 tarihinde halka arz edilmiştir. Şirket hisseleri bu tarihten itibaren MARKA hisse kodu kısaltmasıyla Borsa İstanbul (BİST)’da işlem görmeye devam etmektedir. Şirketin halka açıklık oranının yüzde 99,29 olduğu bilinmektedir. Marka Yatırım Holding A.Ş. hisselerinin günlük hacmi 1.596.226 lot olarak değişmektedir. Şirketteki yabancı oranı ise yüzde 0,62 olarak açıklanmaktadır. Şirket hisseleri MARKA kodu kısaltmasıyla BİST 30 endeksinde yer almaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl MARKA hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına MARKA yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca MARKA YATIRIM HOLDING A.S. hissesi alabilirsin.
MARKA yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.