MAALT Hisse - Marmaris Altınyunus Turistik Tesisler A.Ş.

₺1.136,00

Güncel Fiyat

₺5.155.937,00

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺1 (0.09%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

MAALT Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺1.136,00

Satış

₺1.137,00

Günlük Değişim %

0,09%
Günlük Hacim (TL) ₺5.155.937,00
Taban ₺1.022,00

Haftalık En Yüksek

₺1.311,00

Aylık En Yüksek

₺1.311,00
F/K 0,00

Piyasa Değeri

₺7.914.615.376,00

Yabancı Oranı (%)

0,37%
Volatilite 1,23%

Açılış Fiyatı

₺1.130,00

Alış

₺1.134,00

Günlük Değişim (TL)

₺1,00
Tavan ₺1.248,00

Haftalık En Düşük

₺1.121,00

Aylık En Düşük

₺1.070,00
PD/DD 3,79

Sermaye

₺6.967.091,00
Net Kâr ₺-62.992.441,00

MAALT - Şirket Hakkında

MAALT şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. MAALT ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

Kuruluş Tarihi

17/02/1986

Halka Arz Tarihi

28.08.1987

Sektör

Turizm işletmesi

Çalışan Sayısı

5

Adres

GENÇLİK MAHALLESİ FEVZİ ÇAKMAK CADDESİ NO:30 07100 MURATPAŞA/ANTALYA

Merkez

TR

MAALT Ortaklık Yapısı

Missing Image

Marmaris Altınyunus Turistik Tesisler A.Ş.

Koç Holding ile Temel Ticaret ve Yatırım A.Ş. ortaklığında 17 Şubat 1986 tarihinde Antalya’da kurulan Marmaris Altınyunus Turistik Tesisler Anonim Şirketi (A.Ş.) turizm hizmetleri alanında faaliyet gösteriyor. Türkiye merkezli bir şirket olarak kurulan ve çalışmalarıyla sektörün öncülerinden biri olmayı başaran Marmaris Altınyunus’un yönetim kurulu üyeleri arasında Semahat Sevim Arsel, Yıldırım Ali Koç, İbrahim Tamer Haşimoğlu, Kenan Yılmaz, Ahmet Kemal Köprülü ve Adil İlter Turan bulunuyor. Şirketin genel müdürlüğü ise Avni Aykut tarafından yürütülüyor.

Marmaris Altınyunus Hakkında:

Marmaris’te Divan Mares markası tarafından faaliyet gösteren bir otele ve Antalya’da Divan Talya olarak bilinen bir otele sahip olan Marmaris Altınyunus, turizm alanında gelişmiş faaliyetler yürütmektedir. Sektörün öncülerinden biri olan şirket, Türkiye’nin turizm sektörü adına önemli çalışmalar gerçekleştirmektedir. Marmaris Altınyunus, Türkiye pazarında faaliyet göstermektedir. Şirketin ana merkezi Antalya’da yer almaktadır.

20 Şubat 1986 tarihinde kurulan Marmaris Altınyunus, 28 Ağustos 1987 tarihinde halka arz olmuştur. Şirket Borsa İstanbul (BIST)’da ilk işlemini 28 Ağustos 1987 tarihinde görmüştür. Şirkete dahil olan hisselerin tamamı Ana Pazar’da işlem görmektedir. Marmaris Altınyunus hisseleri BIST ANTALYA, BIST TURİZM, BIST TÜM, BIST HİZMETLER, BIST TÜM-100 ve BIST ANA endekslerinde yer almaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl MAALT hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına MAALT yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca MARMARIS ALTINYUNUS TURISTIK TESISLER A.S. hissesi alabilirsin.
MAALT yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.