KSTUR Hisse - Kuştur Kuşadası Turizm Endüstri A.Ş.

₺7.760,00

Güncel Fiyat

₺4.144.150,00

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺267.5 (3.57%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

KSTUR Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺7.760,00

Satış

₺0,00

Günlük Değişim %

3,57%
Günlük Hacim (TL) ₺4.144.150,00
Taban ₺6.745,00

Haftalık En Yüksek

₺7.762,50

Aylık En Yüksek

₺8.800,00
F/K 206,13

Piyasa Değeri

₺32.937.992.248,80

Yabancı Oranı (%)

0,52%
Volatilite 0,03%

Açılış Fiyatı

₺7.762,50

Alış

₺0,00

Günlük Değişim (TL)

₺267,50
Tavan ₺8.240,00

Haftalık En Düşük

₺7.425,00

Aylık En Düşük

₺6.860,00
PD/DD 76,39

Sermaye

₺4.244.586,63
Net Kâr ₺159.789.927,00

KSTUR - Şirket Hakkında

KSTUR şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. KSTUR ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

Kuruluş Tarihi

03/03/1966

Halka Arz Tarihi

. .

Çalışan Sayısı

42

Adres

BAYRAKLI DEDE MAHALLESİ / KUŞTUR TATİL KÖYÜ KUŞADASI / AYDIN

Merkez

TR

KSTUR Ortaklık Yapısı

Missing Image

Kuştur Kuşadası Turizm Endüstri A.Ş.

Kuşadası’nın en gözde yerlerinden biri olan Kuştur Kuşadası Turizm Endüstri Anonim Şirketi (A.Ş.) çam ormanları içerisinde kalan oteliyle her yıl yüzlerce turiste ev sahipliği yapıyor. Bahar çiçekleri ile bezenmiş bahçelerin turkuaz mavisiyle buluştuğu huzur ve eğlence dolu olan Kuştur Kuşadası Turizm Endüstri A.Ş.’nin Kuştur Club Tatil Köyü 5 yıldıza sahip. Kuştur Kuşadası Turizm Endüstri A.Ş. botanik bahçesiyle ziyaretçilerine hizmet veriyor. Eşsiz bahçe manzaralı odaları, her daim güler yüzlü servis elemanları ve kaliteli hizmeti ile Kuştur Kuşadası Turizm Endüstri A.Ş. günümüzde tatil için en güzel mekanlardan biri olarak değerlendiriliyor.

Kuştur Kuşadası Turizm Hakkında:

Kuştur Kuşadası Turizm Endüstri A.Ş. 1966 senesinde 400 ortakla birlikte kurulmuştur. Kuştur Kuşadası Turizm Endüstri A.Ş. Türkiye’nin ilk tatil köylerinden biri olarak bilinmektedir. Tarihi çok eskilere dayanan ve ülkemize pek çok ilki getiren Kuştur Kuşadası Turizm, günümüzde hala en çok rağbet gören tatil köylerinden biri olma özelliğini korumaktadır.

Kuştur Kuşadası Turizm Endüstri A.Ş.’nin Komer Kuşadası Kongre Merkezi A.Ş. isimli bir iştiraki bulunmaktadır. Bu şirketin kongre merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Şirketin 120 milyon TL sermayesi olduğu bilinmektedir. Kuştur Kuşadası Turizm Endüstri A.Ş. turizme elverişli alanlarda gerçek ve tüzel kişi ya da devlete ait arazi ve arsaları otel, motel tesislerini yalnız ya da hisseli bir şekilde satın almaktadır.

Kuştur Kuşadası Turizm Endüstri A.Ş.’nin yönetim kurulu koltuğunda Tünay Kavasoğlu yer almaktadır. Şirketin yönetim kurulu başkan vekilinin ise Hürrem Arzu Çavuş olduğu bilinmektedir. Gelişmelere her zaman açık bir şirket olan Kuştur Kuşadası Turizm Endüstri A.Ş. zamana ayak uydurmak için daima yenilikler yapmaktadır.

Kuştur Kuşadası Turizm Endüstri A.Ş. 23 Ekim 2012 senesinde halka arz edilmiştir.  Kuştur Kuşadası Turizm Endüstri A.Ş. hisseleri KSTUR hisse koduyla Borsa İstanbul (BİST)’da işlem görmektedir.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl KSTUR hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına KSTUR yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca KUSTUR KUSADASI TURIZM ENDUSTRI A.S. hissesi alabilirsin.
KSTUR yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.