KOZAA Hisse - Koza Anadolu Metal Madencilik İşletmeleri A.Ş.

₺54,60

Güncel Fiyat

₺476.992.991,60

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺-0.7 (-1.27%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

KOZAA Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺54,60

Satış

₺54,65

Günlük Değişim %

-1,27%
Günlük Hacim (TL) ₺476.992.991,60
Taban ₺49,14

Haftalık En Yüksek

₺55,85

Aylık En Yüksek

₺55,85
F/K 58,32

Piyasa Değeri

₺21.189.168.000,00

Yabancı Oranı (%)

17,63%
Volatilite 3,53%

Açılış Fiyatı

₺55,75

Alış

₺54,60

Günlük Değişim (TL)

₺-0,70
Tavan ₺60,05

Haftalık En Düşük

₺49,70

Aylık En Düşük

₺46,82
PD/DD 1,61

Sermaye

₺388.080.000,00
Net Kâr ₺363.327.000,00

KOZAA - Şirket Hakkında

KOZAA şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. KOZAA ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

MAHMUT ÇELİK

Kuruluş Tarihi

15/01/1986

Halka Arz Tarihi

05.02.2003

Sektör

Yerel pazar ve ihracat amaçlı olarak düğün davetiyeleri, sosyal amaçlı duyurular, tebrik kartlari, poster, defter, günlük, takvim ve diğer çeşitli kırtasiye ürünleri, enerji ve madencilik alanlarında faaliyet gösterir

Çalışan Sayısı

2795

Adres

UĞUR MUMCU MAHALLESİ FATİH SULTAN MEHMET BULVARI (İSTANBUL YOLU) 10.KM NO:310 YENİMAHALLE/ANKARA

Merkez

TR

KOZAA Ortaklık Yapısı

Missing Image

Koza Anadolu Metal Madencilik İşletmeleri A.Ş.

Koza İpek Holding tarafından kurulan Koza Anadolu Metal Madencilik İşletmeleri Anonim Şirketi (A.Ş.)’nin, 1948 yılında iş insanı ve matbaacı Ali İpek tarafından hayata geçirildiği biliniyor. 11 bini kapalı olmak üzere toplamda 22 bin metrekare alanda üretim gerçekleştirmekte olan Koza Anadolu Metal Madencilik, kendisini her geçen gün geliştirmiş bir şirket olarak ele alınıyor. Farklı alanlarda hizmet vermekte olan Koza Anadolu Metal Madencilik A.Ş’nin iştiraki olan pek çok farklı şirket bulunuyor.

Koza Anadolu Metal Madencilik Hakkında:

Koza Anadolu Metal Madencilik İşletmeleri A.Ş.’nin merkezi Ankara'nın Yenimahalle ilçesinde yer almaktadır. Şirket, günümüzde sahibi Ali İpek olarak bilinen Koza İpek Holding’in bünyesinde hizmet ve faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

Koza Anadolu Metal Madencilik İşletmeleri A.Ş., günümüzde halka açık bir şirket olarak bilinmekte ve Borsa İstanbul (BİST)’da Yıldız Pazar’da işlem görmektedir. Süresiz bir şirket olarak hizmet veren Koza Anadolu Metal Madencilik İşletmeleri A.Ş. BİST 50, BİST ANKARA, BİST MADENCİLİK, BİST SINAİ, BİST 100-30, BİST 100, BİST TÜM ve BİST YILDIZ endekslerinde yer alan bir şirket olarak bilinmektedir.

Koza Anadolu Metal Madencilik İşletmeleri A.Ş., 5-7 Şubat 2003 tarihlerinde YTL öncesi 8 bin TL fiyatla halka arz olmuştur. Şirketin BİST için ilk işlem tarihi 20 Şubat 2003’tür. Evgin Yatırım Menkul Değerler Ticaret A.Ş. aracı kurumuyla halka arz olan Koza Anadolu Metal Madencilik İşletmeleri A.Ş.’nin, 165.680.661 lot fiili dolaşımdaki pay oranına sahip olduğu bilinmektedir. KOZAA hisse koduyla işlem gören Koza Anadolu Metal Madencilik İşletmeleri A.Ş.’nin, yüzde 42,69 fiili dolaşımdaki pay oranına sahip olduğu bilgisi mevcuttur.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl KOZAA hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına KOZAA yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca KOZA ANADOLU METAL MADENCILIK ISLETMELERI A.S. hissesi alabilirsin.
KOZAA yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.