KLSYN Hisse - Koleksiyon Mobilya Sanayi A.Ş.

₺5,30

Güncel Fiyat

₺5.064.821,76

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺-0.09 (-1.67%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

KLSYN Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺5,30

Satış

₺5,31

Günlük Değişim %

-1,67%
Günlük Hacim (TL) ₺5.064.821,76
Taban ₺4,86

Haftalık En Yüksek

₺6,36

Aylık En Yüksek

₺6,91
F/K 111,43

Piyasa Değeri

₺2.286.525.024,80

Yabancı Oranı (%)

0,23%
Volatilite 2,97%

Açılış Fiyatı

₺5,40

Alış

₺5,30

Günlük Değişim (TL)

₺-0,09
Tavan ₺5,92

Haftalık En Düşük

₺5,27

Aylık En Düşük

₺5,27
PD/DD 1,89

Sermaye

₺431.419.816,00
Net Kâr ₺20.519.705,00

KLSYN - Şirket Hakkında

KLSYN şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. KLSYN ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

Kuruluş Tarihi

18/08/1998

Halka Arz Tarihi

04.03.2022

Çalışan Sayısı

520

Adres

Cumhuriyet Mah. Hacı Osman Bayırı Cad.No: 25 Sarıyer 34457 İSTANBUL

Merkez

TR

KLSYN Ortaklık Yapısı

Missing Image

Koleksiyon Mobilya Sanayi A.Ş.

Ana faaliyet alanı mobilya ve mobilya bağlantılı ürün imalatı ve ithalatı, satış ve pazarlaması olan Koleksiyon Mobilya Sanayi Anonim Şirketi (A.Ş.) sahip olduğu 42 bin metrekarelik üretim tesislerinde hizmetlerini sürdürüyor. Koleksiyon Mobilya Sanayi A.Ş. ahşap grubu, metal grubu ve döşeme grubu olmak üzere üç ana imalat atölyesinde üretim yapıyor. Bunun yanı Koleksiyon Mobilya Sanayi A.Ş. malzemelerin boyandığı tesisleri de bünyesinde barındırıyor. Koleksiyon Mobilya Sanayi A.Ş. mobilya sektörünün öncüsü olabilmek için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. 

Koleksiyon Mobilya Sanayi Hakkında:

Koleksiyon Mobilya Sanayi A.Ş. 1972 yılında Ankara Sanayi Sitesi’nde Furkan Malhan tarafından kurulmuştur. Şirketin bugünkü ismini alması ise 1998 senesinde gerçekleşmiştir. Orman ürünleri ve mobilya imalatı alanında faaliyet gösteren ve bulunduğu sektörün öncülerinden biri olmayı başaran Koleksiyon Mobilya Sanayi A.Ş.’nin ana merkezi İstanbul’un Sarıyer ilçesinde yer almaktadır. Halka arz edilen Koleksiyon Mobilya Sanayi A.Ş. Ana Pazar’da faaliyet göstermektedir. 

Koleksiyon Mobilya Sanayi A.Ş. 24 ve 25 Şubat 2022 tarihlerinde talep toplayarak halka arz edilmiştir. Belirtilen tarihlerde şirketin halka arzı için talep edilen fiyat aralığı 1,45 TL olmuştur.  Oyak Yatırım Menkul Değerler A.Ş. aracı kurumuyla ve oransal dağıtım yöntemiyle halka arz edilen Koleksiyon Mobilya Sanayi A.Ş. Borsa İstanbul (BİST)’da ilk kez 4 Mart 2022 tarihinde işlem görmüştür. 

Koleksiyon Mobilya Sanayi A.Ş. hisseleri KLSYN hisse koduyla farklı borsa endekslerinde işlem görmeyi sürdürmektedir. Bu endeksler arasında BİST TÜM-100, BİST ORMAN, KAĞIT, BASIM, BİST GERİ ALIM, BİST SINAİ, BİST TEKİRDAĞ, BİST TÜM, BİST HALKA ARZ ve BİST ANA endeksleri yer almaktadır. Koleksiyon Mobilya Sanayi A.Ş. hisselerinin halka açıklık oranı yüzde 24,99 olarak bilinmektedir. Şirket hisselerindeki yabancı oranı ise yüzde 1,26 olarak açıklanmıştır. 

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl KLSYN hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına KLSYN yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca KOLEKSIYON MOBILYA SANAYI A.S. hissesi alabilirsin.
KLSYN yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.