KIMMR Hisse - Ersan Alışveriş Hizmetleri ve Gıda Sanayi Ticaret A.Ş.

₺9,98

Güncel Fiyat

₺48.138.829,32

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺-0.52 (-4.95%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

KIMMR Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺9,98

Satış

₺10,00

Günlük Değişim %

-4,95%
Günlük Hacim (TL) ₺48.138.829,32
Taban ₺9,45

Haftalık En Yüksek

₺11,63

Aylık En Yüksek

₺15,32
F/K 6,39

Piyasa Değeri

₺2.395.200.000,00

Yabancı Oranı (%)

6,54%
Volatilite 10,10%

Açılış Fiyatı

₺10,76

Alış

₺9,96

Günlük Değişim (TL)

₺-0,52
Tavan ₺11,55

Haftalık En Düşük

₺9,94

Aylık En Düşük

₺9,94
PD/DD 1,17

Sermaye

₺240.000.000,00
Net Kâr ₺375.123.314,00

KIMMR - Şirket Hakkında

KIMMR şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. KIMMR ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

Kuruluş Tarihi

21/03/1997

Halka Arz Tarihi

17.09.2021

Sektör

Her türlü gıda ve ihtiyaç maddelerinin toptan ve perakende alım-satımı, ithalat ve ihracatı

Çalışan Sayısı

2296

Adres

Yenibosna Merkez Mah.29 Ekim Cad.No:11C İç Kapı No:11 Bahçelievler/İSTANBUL

Merkez

TR

KIMMR Ortaklık Yapısı

Missing Image

Ersan Alışveriş Hizmetleri ve Gıda Sanayi Ticaret A.Ş.

Ersan Alışveriş Hizmetleri ve Gıda Sanayi Ticaret A.Ş. her türlü gıda ve ihtiyaç maddelerinin toptan ve perakende alım ve satımı alanında faaliyet gösteriyor. İthalat ve ihracat gerçekleştiren Ersan Alışveriş Hizmetleri ve Gıda Sanayi Ticaret A.Ş., 2.336 çalışanıyla müşterilerine doğru ürünü, doğru üreticiden alarak doğru hizmet ve fiyatla ulaştırıyor. Şirket süpermarket formatında mağazalarıyla hizmet veriyor. Bu konseptte ortalama 710 metrekarelik alanda gıda, gıda dışı, şarküteri ve meyve-sebze ürünlerinin satışı yapılıyor.

Ersan Alışveriş Hizmetleri Hakkında:

Ersan Alışveriş Hizmetleri ve Gıda Sanayi Ticaret A.Ş. 21 Mart 1997 tarihinde 1997 yılında ilk mağazasını açarak faaliyetlerine başlamıştır. Ersan Alışveriş Hizmetleri ve Gıda Sanayi Ticaret A.Ş.’in ana merkezi İstanbul’un Bahçelievler ilçesinde yer almaktadır. 

Şirket 2002 yılında aldığı kararla nevi değişikliğine giderek limited şirketten anonim şirkete çevrilmiştir. 2007 yılında yapılan hisse devriyle şirketin tüm hissesi Ersan Kardeşlere geçmiştir. 2008 yılında verimlilikten ve karlılık ödün vermeden İstanbul dışında da mağazalaşmaya başlamıştır. Ayrıca şirket bölgesel bir zincir olma hedefi benimsenmiştir. Ersan Alışveriş Hizmetleri ve Gıda Sanayi Ticaret A.Ş. 2008 ve 2009 yıllarında Tekirdağ, Edirne ve Kocaeli’de mağaza açarak hizmetlerini İstanbul dışına taşımıştır.

Ersan Alışveriş Hizmetleri ve Gıda Sanayi Ticaret A.Ş. hisselerinin 16-17 Eylül 2021 tarihinde halka arz edildiği bilinmektedir. Belirtilen tarihlerde şirket halka arz için 3,50 TL sabit fiyatla talep toplamıştır. Halka arz edilen şirketin KIMMR hisse kodu kısaltmasıyla Borsa İstanbul (BİST)’da işlem görmektedir. Ersan Alışveriş Hizmetleri ve Gıda Sanayi Ticaret A.Ş.’in 65 milyon TL nominal sermaye artırma miktarına sahip olduğu bilinmektedir. Şirketin halka açıklık oranı yüzde 27,07 olarak açıklanmıştır.

Ana pazarda işlem gören hisseleri ile borsada yer alan ve halka arz edilmiş bir şirket olarak faaliyet gösteren Ersan Alışveriş Hizmetleri ve Gıda Sanayi Ticaret A.Ş. BİST TÜM, BİST TİCARET, BİST ANA, BİST HİZMETLER ve BİST GERİ ALIM endekslerinde bulunmaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl KIMMR hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına KIMMR yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca ERSAN ALISVERIS HIZMETLERI GIDA VE SANAYI TICARET A.S. hissesi alabilirsin.
KIMMR yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.