KERVN Hisse - Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

₺1,61

Güncel Fiyat

₺2.923.371,76

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺-0.1 (-5.85%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

KERVN Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺1,61

Satış

₺1,61

Günlük Değişim %

-5,85%
Günlük Hacim (TL) ₺2.923.371,76
Taban ₺1,45

Haftalık En Yüksek

₺1,77

Aylık En Yüksek

₺2,16
F/K 0,00

Piyasa Değeri

₺947.493.178,80

Yabancı Oranı (%)

0,00%
Volatilite 4,09%

Açılış Fiyatı

₺1,64

Alış

₺1,60

Günlük Değişim (TL)

₺-0,10
Tavan ₺1,77

Haftalık En Düşük

₺1,56

Aylık En Düşük

₺1,56
PD/DD 1,71

Sermaye

₺588.505.080,00
Net Kâr ₺-371.431.597,00

KERVN - Şirket Hakkında

KERVN şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. KERVN ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

Kuruluş Tarihi

23/01/1976

Halka Arz Tarihi

15.07.1997

Sektör

Kurulmuş veya kurulacak şirketlerin sermaye ve idarelerine iştirak etmek, vereceği yatırım kararları doğrultusunda kaynakları kanalize etmek, yatırım, finansman, pazarlama, organizasyon ve yönetim konularında danışmanlık yapmaktır.

Çalışan Sayısı

7

Adres

Ayazağa Mahallesi, Söğüt Sokak, Ağaoğlu Maslak 1453 T2 Blok Daire:2 Sarıyer / İSTANBUL

Merkez

TR

KERVN Ortaklık Yapısı

Missing Image

Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

Zeynep Tümer ve diğer ortaklar tarafından 1976 yılında kurulan Kervansaray Yatırım Holding Anonim Şirketi (A.Ş.), kurulmuş ve kurulacak olan şirketlerin sermaye ve idarelerine iştirak etmek amacıyla hizmet veriyor. Şirketler tarafından verilen kararlar doğrultusunda kaynakları analiz etmek, yatırım yapmak ve finansman sağlamak gibi bir faaliyet alanı bulunuyor. Organizasyon ve yönetim konularında danışmanlık yapmakta olan Kervansaray Yatırım Holding A.Ş., kaynakları kanalize ederek şirketlerin finansman açısından meydana gelebilecek problemlerini ortadan kaldırıyor. Kervansaray Yatırım Holding A.Ş., şirketler adına finansman ve doğru kararlar alma görevi yürütüyor.

Kervansaray Yatırım Holding Hakkında:

Türkiye merkezli bir şirket olan Kervansaray Yatırım Holding A.Ş., yatırım sektöründe öncü faaliyetler yürütmekte ve şirketlerin ihtiyaç duyabilecekleri finansman desteğini ve yatırım tavsiyelerini onlara sağlamaktadır. Faaliyet alanlarını her geçen gün genişletmeye çalıştığı bilinen şirketin pek çok farklı alanda faaliyet gösterdiği bilinmektedir. Şirket, gerçekleştirdiği çalışmalarında güvenilirlik ve bilinirliği her zaman göz önünde bulundurmaktadır. Faaliyetleri sayesinde sektörün öncülerinden ve liderlerinden biri olarak anılmayı başarmaktadır.

Kervansaray Yatırım Holding A.Ş. KERVN hisse koduyla borsada işlem görmektedir. Şirketin pazarlama, finansman, organizasyon, yatırım ve yönetim konularında danışmanlık yapmak üzerine bir faaliyet alanına sahip olduğu bilinmektedir. Şirketin Borsa İstanbul (BİST) için ilk işlem tarihi 24 Temmuz 1997 olarak bilinmektedir.

23 Ocak 1976 yılında açılan şirket, 15 Temmuz 1997 tarihinde halka arz olmuştur.  Şirketin ortakları arasında Bahar Döşem Teks. San. ve Tic. A.Ş., Ertan Sayılgan ve Selim Sayılgan yer almaktadır. 579 çalışanıyla sektörde öncü bir hizmet sunan Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.’nin çeşitli iştirakleri bulunmaktadır. İştirakleri arasında SİS Sayılgan Dokuma Boya İplik San. ve Tic. A.Ş., Mintay Tekstil Konfeksiyon San. ve Tic. A.Ş. ve Mintay Dış Ticaret ve Tekstil Sanayi A.Ş. gibi şirketler bulunmaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl KERVN hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına KERVN yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca KERVANSARAY YATIRIM HOLDING A.S. hissesi alabilirsin.
KERVN yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.