KCHOL Hisse - Koç Holding A.Ş.

₺226,00

Güncel Fiyat

₺2.128.091.073,40

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺-4 (-1.74%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

KCHOL Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺226,00

Satış

₺226,10

Günlük Değişim %

-1,74%
Günlük Hacim (TL) ₺2.128.091.073,40
Taban ₺207,00

Haftalık En Yüksek

₺232,20

Aylık En Yüksek

₺238,00
F/K 7,77

Piyasa Değeri

₺572.859.369.495,00

Yabancı Oranı (%)

60,60%
Volatilite 1,74%

Açılış Fiyatı

₺229,30

Alış

₺226,00

Günlük Değişim (TL)

₺-4,00
Tavan ₺253,00

Haftalık En Düşük

₺222,90

Aylık En Düşük

₺217,00
PD/DD 1,24

Sermaye

₺2.535.898.050,00
Net Kâr ₺73.772.000.000,00

KCHOL - Şirket Hakkında

KCHOL şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. KCHOL ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

LEVENT ÇAKIROĞLU

Kuruluş Tarihi

06/12/1963

Halka Arz Tarihi

10.01.1986

Sektör

Ticari ve sınai iştirak

Çalışan Sayısı

123970

Adres

Nakkaştepe, Azizbey Sokak No.1 Kuzguncuk-İSTANBUL

Merkez

TR

KCHOL Ortaklık Yapısı

Missing Image

Koç Holding A.Ş.

Koç Holding Anonim Şirketi (A.Ş.), Türkiye'nin ekonomik ve endüstriyel dönüşümünün öncülerinden biri olan ve kökleri Cumhuriyet'in ilk yıllarına dayanan bir şirket olarak öne çıkıyor. Yaklaşık 100 yıldır var olan Koç Holding, çeşitli sektörlerdeki faaliyetleriyle Türkiye ekonomisine büyük katkılar sunuyor. Özellikle sanayi, enerji, otomotiv ve finans sektörlerinde güçlü bir varlığa sahip olan şirket, Türkiye'nin kalkınmasına yön veren ilklerin öncüsü olarak biliniyor. Köklü geçmişi, stratejik vizyonu ve sürekli büyüme potansiyeliyle Koç Holding değerini korumayı sürdürüyor.

Koç Holding Hakkında:

Koç Holding A.Ş., 1926 yılında Ankara’da Vehbi Koç tarafından kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana pek çok ilki gerçekleştirerek Türk ekonomisinin gelişimine katkı sağlamıştır. İlk anonim şirketin kuruluşu, endüstriyel girişimler, uluslararası ortaklıklar ve ilk halka arz gibi önemli adımları atan Koç Holding, sürekli olarak rekabetin önünde yer almıştır.

Koç Holding, Türkiye'nin dört bir yanında kurumsal yönetim, müşteri memnuniyeti, sürdürülebilirlik ve toplumsal sorumluluk ilkelerine bağlı olarak faaliyetlerini yürütmektedir. Şirket aynı zamanda Ar-Ge faaliyetlerine büyük önem vererek Türkiye özel sektörünün harcamalarının önemli bir kısmını gerçekleştirmektedir. Enerji, otomotiv, dayanıklı tüketim ve finans sektörlerinde güçlü bir rekabet avantajına sahip olan Koç Holding, dünya çapında en büyük 500 şirket arasında yer alan tek Türkiye şirketi olarak tanınmaktadır.

Koç Holding yalnızca iş dünyasında değil, aynı zamanda toplumsal sorumluluk çalışmalarında da öne çıkmaktadır. Şirket, kurumsal yönetim ilkelerine bağlı olarak faaliyetlerini yürütmekte ve müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutmaktadır. Sürdürülebilirlik konusunda da aktif bir rol oynayarak çevreye duyarlı uygulamaları teşvik etmektedir.

Koç Holding A.Ş., 10 Ocak 1986 tarihinde halka arz edilmiş olup Borsa İstanbul (BİST)’da KCHOL hisse koduyla işlem görmektedir. Şirketin dahil olduğu BİST endeksleri arasında BİST Holding ve Yatırım, BİST Sürdürülebilirlik 25, BİST Mali, BİST Sürdürülebilirlik, BİST Banka Dışı Likit 10, BİST İstanbul, BİST Yıldız, BİST Temettü, BİST Temettü 25, BİST 30, BİST 50, BİST 100 ve BİST Tüm yer almaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl KCHOL hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına KCHOL yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca KOC HOLDING A.S. hissesi alabilirsin.
KCHOL yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.