KATMR Hisse - Katmerciler Araç Üstü Ekipman Sanayi ve Ticaret A.Ş.

₺2,38

Güncel Fiyat

₺116.477.181,57

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0 (0%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

KATMR Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺2,38

Satış

₺2,38

Günlük Değişim %

0,00%
Günlük Hacim (TL) ₺116.477.181,57
Taban ₺2,15

Haftalık En Yüksek

₺2,44

Aylık En Yüksek

₺2,47
F/K 21,86

Piyasa Değeri

₺2.562.367.500,00

Yabancı Oranı (%)

3,34%
Volatilite 2,94%

Açılış Fiyatı

₺2,39

Alış

₺2,37

Günlük Değişim (TL)

₺0,00
Tavan ₺2,61

Haftalık En Düşük

₺2,26

Aylık En Düşük

₺2,07
PD/DD 1,69

Sermaye

₺1.076.625.000,00
Net Kâr ₺117.237.413,00

KATMR - Şirket Hakkında

KATMR şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. KATMR ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

MEHMET KATMERCİ

Kuruluş Tarihi

09/10/1985

Halka Arz Tarihi

05.11.2010

Sektör

HER TÜRLÜ ARAÇ ÜSTÜ EKİPMAN ÜRETİMİ

Çalışan Sayısı

401

Adres

10032 Sokak NO:10 Atatürk Organize Sanayi Bölgesi Çiğli / İzmir

Merkez

TR

KATMR Ortaklık Yapısı

Missing Image

Katmerciler Araç Üstü Ekipman Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1985 senesinde kurulan Katmerciler Araç Üstü Ekipman Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (A.Ş.) Türkiye araç üstü ekipman sektörünün lideri olma konumunu koruyarak her geçen gün daha da artan başarısı ile faaliyetlerine devam ediyor. Katmerciler Araç Üstü Ekipman Sanayi ve Ticaret A.Ş. aynı zamanda zırhlı kara araçları üreticisi olarak hizmet veriyor. Katmerciler Araç Üstü Ekipman Sanayi ve Ticaret A.Ş. sektörün dinamik ve yenilikçi gücü olarak anılıyor. Şirket, ekipman alanında tamamı kalite belgesine sahip 30’a yakın farklı tip araç üstü ekipman üretimi sayesinde sektörünün en geniş ürün gamına sahip şirketi olarak ön plana çıkıyor.

Katmerciler Araç Üstü Ekipman Hakkında:

Katmerciler Araç Üstü Ekipman Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1985 senesinde İsa Katmerci tarafından kurulmuştur. Kurucusu olan İsa Katmerci, günümüzde hala şirketin yönetim kurulu başkanı olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Katmerciler Araç Üstü Ekipman Sanayi ve Ticaret A.Ş. araç üstü ekipman ve savunma sanayi alanlarında faaliyet göstermektedir. Özellikle zırhlı kara araçları üretimi ile ön plana çıkmaktadır.

Sektörünün öncüsü konumunda olan şirket, silahlı kuvvetlerinin ve güvenlik güçlerinin çeşitli ihtiyaçlarına yönelik geniş ürün gamı ve çözümleri ile birlikte savunma ve güvenlik sektörünün güçlü çözüm ortaklarından biri haline gelmiştir.

Katmerciler Araç Üstü Ekipman Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin üretmiş olduğu savunma ürünleri beş ana kategoride toplanmaktadır. Bu kategoriler arasında 4x4 taktik tekerlekli zırhlı araçlar, özel ürünler, zırhlı i̇ş makineleri, görev odaklı özel amaçlı araçlar ve zırhlı lojistik araçlar yer almaktadır. Kurulduğu günlerden beri sağlık bir büyüme elde eden Katmerciler Araç Üstü Ekipman Sanayi ve Ticaret A.Ş. günümüzde sektörünün öncüsü olarak kabul edilmektedir. 

Katmerciler Araç Üstü Ekipman Sanayi ve Ticaret A.Ş. 30’dan fazla araç üstü ekipman üretmektedir. Şirketin ürettiği ekipmanların tamamı uluslararası kalite belgeleri almaktadır. Katmerciler Araç Üstü Ekipman Sanayi ve Ticaret A.Ş. hisseleri 11 Kasım 2010 tarihinde 6 TL sabit fiyat ile halka arz olmuştur. Şirket hisseleri KATMR hisse kodu kısaltmasıyla Borsa İstanbul (BİST)’da işlem görmektedir.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl KATMR hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına KATMR yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca KATMERCILER ARAC USTU EKIPMAN SANAYI VE TICARET A.S. hissesi alabilirsin.
KATMR yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.