ISSEN Hisse - İşbir Sentetik Dokuma Sanayi A.Ş.

₺10,96

Güncel Fiyat

₺18.946.180,54

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺-0.11 (-0.99%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

ISSEN Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺10,96

Satış

₺11,02

Günlük Değişim %

-0,99%
Günlük Hacim (TL) ₺18.946.180,54
Taban ₺9,87

Haftalık En Yüksek

₺11,19

Aylık En Yüksek

₺11,25
F/K 15,94

Piyasa Değeri

₺4.651.401.880,09

Yabancı Oranı (%)

0,16%
Volatilite 2,71%

Açılış Fiyatı

₺11,01

Alış

₺10,96

Günlük Değişim (TL)

₺-0,11
Tavan ₺12,05

Haftalık En Düşük

₺10,50

Aylık En Düşük

₺9,91
PD/DD 1,27

Sermaye

₺424.397.981,76
Net Kâr ₺291.771.395,00

ISSEN - Şirket Hakkında

ISSEN şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. ISSEN ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

GÜRSEL ÖTEGENGİL

Kuruluş Tarihi

05/10/1968

Halka Arz Tarihi

12.11.2021

Sektör

Elyaf, bant ve ipliklerin imal, ithal, ihraç ve ticareti

Çalışan Sayısı

463

Adres

Çayırhisar Mahallesi Yeni İzmir Caddesi No:29 Altıeylül Balıkesir / TÜRKİYE

Merkez

TR

ISSEN Ortaklık Yapısı

Missing Image

İşbir Sentetik Dokuma Sanayi A.Ş.

Kısa süre içerisinde üretimlerine teknolojik ekipmanları ekleyen ve üretime başladığı yıldan bu yana aktif olarak faaliyet gösteren İşbir Sentetik Dokuma Sanayi Anonim Şirketi (A.Ş.), İşbir Holding A.Ş.’nin iştiraki olarak faaliyet gösteriyor. Yurt içi pazarda faaliyet gösteren ve kısa süre içerisinde sektörün öncülerinden biri olmayı başaran İşbir Sentetik Dokuma Sanayi A.Ş., günümüzde yurt dışı pazarlarda da aktif bir rol oynuyor. Şirketin iştirakleri arasında İşbir Sünger, İşbir Ziraat ve İşbir Mewar bulunuyor. İşbir Sentetik Dokuma Sanayi A.Ş., günümüzde yatak üretimi konusunda sektörün başında gelen markalardan biri olarak anılıyor. 
İşbir Sentetik Dokuma Sanayi Hakkında
İşbir Sentetik Dokuma Sanayi A.Ş. 1968 yılında Türkiye’de kurulmuştur. 1986 yılında Türkiye'nin ilk halı tabanı kumaşı üretimini gerçekleştirmiştir. Türkiye merkezli bir şirket olarak kurulan ve özellikle yurt içi pazarda sektörün öncüsü olmasını sağlayacak faaliyetler gösteren İşbir Sentetik Dokuma Sanayi A.Ş.’in ana merkezi Balıkesir'de bulunmaktadır.

Tekstil, giyim eşyası ve deri alanında imalat gösteren ve bu alanda faaliyet gerçekleştiren İşbir Sentetik Dokuma Sanayi A.Ş.; borsada işlem görmekte ve işlemlerini Yıldız Pazar üzerinden gerçekleştirilmektedir. İşbir Sentetik Dokuma Sanayi A.Ş. hisseleri için 10, 11 ve 12 Kasım 2021 tarihlerinde talep toplanmış ve 12 Kasım 2021 tarihinde halka arz edilmiştir. Şirket hisseleri bu tarihler arasında 11,85 TL’den talep toplamıştır. İşbir Sentetik Dokuma Sanayi A.Ş. hisselerinin halka arzı Garanti Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş. aracı kurumuyla gerçekleşmiştir. 

ISSEN hisse kodu kısaltmasıyla Borsa İstanbul (BİST)’da ve Yıldız Pazar’da işlem gören İşbir Sentetik Dokuma Sanayi A.Ş. hisseleri ilk kez 18 Kasım 2021 tarihinde işlem görmüştür. Şirketin dahil olduğu endeksler arasında BİST YILDIZ, BİST TEMETTÜ, BİST TÜM, BİST TEKSTİL-DERİ, BİST BALIKESİR, BİST TÜM-100 ve BİST SINAİ bulunmaktadır. Şirketin halka açıklık oranı yüzde 19,06 olarak bilinmektedir.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl ISSEN hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına ISSEN yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca ISBIR SENTETIK DOKUMA SANAYI A.S. hissesi alabilirsin.
ISSEN yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.